Lorys, Extreme Defrizz, Odżywka intensywnie nawilżajaca do włosów kręconych

Lorys, Extreme Defrizz, Odżywka intensywnie nawilżajaca do włosów kręconych

Pojemność 1 000 ml

Intensywnie nawilża kręcone włosy, zmniejszając ich puszenie oraz nadaje im sprężystość i połysk.

NIC PO PROSTU NIC

Zakupiłam dawno temu. Lubię produkty, które nie są znane. Ale ten produkt to mega rozczarowanie. Wyrzuciłam - z bólem, bo nie lubię marnotrawstwa.

Bardzo kiepskiej jakości nawilżenie, kompletnie go nie czułam mimo trzymania na włosach pół godziny, siedzenia z folią na głowie, podgrzewania...

Używałam go z równie beznadziejnym szamponem (po nim włosy zamieniały się w kołtun) z tej serii i kremem do loków (mam go do tej pory, niestety).

Zdecydowanie nie dla włosów potrzebujących mocnego nawilżenia, puszących się itd.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

rozczarowanie

Niestety... chyba zbyt duzo oczekiwałam po tylu pozytywnych opiniach. Mam włosy po trwałej więc liczyłam też na fajny skręt czy chociaż ujażniemie loków ale niestety w moim przypadku ta maska nie robi z moimi włosami nic. Dosłownie nic. Nie wiem co jeszcze mogę napisac o masce która nie robi nic ;) na plus jedynie cena bo za takie wiaderko cena zachęca.

nie taki znowu cudotwórca

szczerze mówiąc kupiłam ten produkt skuszona wieloma pozytywnymi opiniami na KWC. Niestety nie okazał się dla mnie taki wspaniały, jak sądziłam, ze będzie. Owszem, pomaga lokom skręcać się ładnie, ale nie można mówić tu o jakiś kaskadach kręciołków jak u pani z reklamy gliss kura ;) Ładnie odżywia włosy, ale nie nadaje im takej miękkości i blasku, jak lorys z olejkiem z węża. tamten pasował mi bardziej ;) Podoba mi się gęsta konsystencja lorysów. Ta wersja ma również bardzo przyjemny delikatny , aloesowy zapach. polecam spróbować posiadaczkom loków, może komuś bardziej podpasuje :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy

WŁOSY lokówka objętość

fajna

+ przyjemna konsystencja, dobrze sie naklada i rozprowdza, nie spływa z głowy i łatwo sie spłukuje
+ wlosy po uzyciu są miekkie, gładkie i błyszczące
+ odzywia
+ świezy przyjemny zapach
+ nie obciaza
+ nie podraznia skory glowy
+ cena, pojemnosc
+ wydajna

- troche ciezko ja kupic, maski nie sa dostepne w drogeriach, trzeba szukac po hipermarketach.

polecam :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Świetna!

Odżywka świetnie nawilża moje kręcone włosy.
Włosy są po niej sypkie, wygładzone, nie puszą się, są po prostu cudowne.
Plusy:
+świetnie nawilża,
+wydajna,
+niedroga.

Wg mnie jest to najlepszy Lorys (zaraz za nim Hidraker)

Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry!

Zacznę może od tego, że moje włosy są długie i całkiem proste. Odżywka jest do włosów kręconych, ale kupiłam ją, ponieważ nie było żadnego innego Lorysa w sklepie.
I to była dobra decyzja :).

Odżywka sprawiła, że moje włosy są miękkie i lśniące. I największa jej zaleta: w ciągu ostatniej zimy moje cienkie, rozjaśnianie włosy nie naelektryzowały się ANI RAZU. Elektryzowanie się włosów było dotychczas moją zmorą, a ta odżywka sprawiła, że zupełnie o tym zapomniałam. Cud.

Byłaby to moja ulubiona odżywka do włosów, gdyby nie to, że znalazłam jeszcze lepszego Lorysa - z bambusem i keratyną :).

Polecam!

KWC bez wątpienia

Nie wierzyłam, że moje wlosy odżyją. Regularnie (2x w roku) robię trwałą, bo uwielbiam kręcone włosy i dobrze w nich wyglądam. Według kalendarza, powinnam już w maju wybrać się do fryzjera. Postanowiłam jednak zmienić szampon i odżywkę, poczułam po prostu chęć na zmianę. Po pierwszym użyciu, jakież było moje zaskoczenie, kiedy moje włosy stały się piękne, sprężyste, cudownie naturalnie kręcone. Po prostu cudo. Wyglądają jakbym wyszła od fryzjera. Plus za duże opakowanie i niewygórowaną cenę. Jestem po prostu zachwycona działaniem. Słyszę teraz mnóstwo komplementów na temat moich kręciółów. :-)

Używam tego produktu od: około dwa miesiące i będę do końca życia :-)

najlepsza odżywka pod słońcem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

generalnie uzywam lorysa od wielu lat. jestem jej fanką . Takich miekkich i gładkich włosów jak po niej nie miałam nigdy a ta cena wprost grosikowa do pojemności.
plusy:
+ekonomiczna
+tania jak barszcz (kupiłam za 10zł z szamponem gratis)
+pięknie pachnie lecz nie intensywnie
+nawilża
+wygłasza
+włosy syper sie rozczesują

minusy:
-dostępność (chyba tylko w auchan)

Ilość zużytych opakowań: wiele

iLorys ideałem

Lorys jest po prostu niezawodny ! z tą odżywką miałam do czynienia długi czas temu, generalnie ciężko ją znaleźć w sklepach. W każdym razie niesamowicie nawilża i upiększa skręt włosów, byłam niesamowicie z niej zadowolona. Ma trochę nieporęczne opakowanie, ale w sposób jaki działa na moje włosy, mogę jej to spokojnie wybaczyć. W wielkim słoju mieści się dużo, jest ekonomiczna, zwłaszcza mając długie włosy, starcza na dłużej niż kilkanaście dni jak inne odżywki ;)
Jak dla mnie perfekcyjna !

Używam tego produktu od: kiedyś używała, teraz nie moge znaleźć jej w sklepach

Moje KWC

Doskonała odżywka. Jej jedyną wadą jest to, że trudno ją dostać. Za to zalet ma pełno:

+Nie testowana na zwierzętach
+Tania
+Ekonomiczna
+Nie przyspiesza przetłuszczania

No i działa. Nie muszę po niej nakładać żadnych środków do stylizacji, włosy wyglądają perfekcyjnie bez nich :bounce:

Używam tego produktu od: roku, nieregularnie

Lśniące, nawilżone, gładkie

Gamę odżywek "Lorys" bardzo lubię ze względu na nieskomplikowany skład i ich ekonomię. Kupuję wielki słój za kilkanaście złociszy i mam spokój na trzy miesiące co najmniej. Odżywki mają prosty skład: parę nawilżaczy, cośtam ułatwiającego rozczesywanie. Wychodzę z założenia (zresztą, moje włosy także) że lepiej jest odżywiać czuprynę czymś lekkostrawnym po każdym myciu niż raz-na-jakiś-czas fundować im katusze posiłkami ciężkiego kalibru.
Problem zawsze się jednak pojawiał w chwili wyboru, tych odzywek tyle jest... Ostatnio postanowiłam być jeszcze bardziej ekonomiczna i po prostu wybrałam najtańszą, która okazała się być także najlepsza z całej serii. Teoretycznie przeznaczona do włosów kręconych, tak naprawdę świetnie nawilży także suche włosy proste. Włosy są gładkie, lśniące, przestały się puszyć po suszeniu ich suszarką. Cudów nie ma, jest zdecydowana poprawa przy regularnym stosowaniu, czego niejedna droższa odżywka mi, niestety, nie zapewniła (łącznie ze słynnym WAX-em).

Zdecydowanie KWC wśród odżywek do włosów!Używam tego produktu od: 3 miesiace