Vivalis, Batiste, Dry Shampoo (Suchy szampon) (rózne rodzaje) (stara wersja)

Vivalis, Batiste, Dry Shampoo (Suchy szampon) (rózne rodzaje) (stara wersja)

Suchy szampon, który błyskawicznie zapewnia jedwabiście miękkie, pachnące włosy bez użycia wody. Do wszystkich typów włosów.

Skład: Butane, Isobutane, Oryza Sativa (rice) Starch, Propane, Alcohol Denat., Parfum (fragrance), Coumarin, Distearyldimonium Chloride.

Cena: 3,19EUR/ 150ml
/s/

Super!

Moje włosy były zmęczone codziennym myciem. Teraz myję co 2, czasem co 3 dni, a jak stają się przyklapnięte to używam tego suchego szamponu. Dzięki temu włosy odżyły, szybciej rosną, mniej się przetłuszczają.
Plusy:
+ odświeża zdecydowanie. Włosy jak umyte
+ miłe w dotyku, sypkie, nie sklejone włosy
+ u blondynek nie widać żadnych śladów użycia
+ wydajny, opakowanie mam na półtora miesiąca, dwa.

Minusy:
nie ma

Ilość zużytych opakowań: około 5

cudo

Szampon jest cudowny :) Wiadomo, że nie u każdego się sprawdzi. Jak dla mnie szampon ma same plusy.

- jest wydajny
- trwały
- odświeża włosy
- nie skleja włosów
- cena
- przyjemny zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Must have

Najlepszy suchy szampon, jaki kiedykolwiek miałam. Kupuję jedną buteleczkę za drugą. Świetna wydajność, doskonała cena, a co najważniejsze efekt. Dodaje pięknej obiętości włosom, a świeżość utrzymuję się do następnego mycia. Dodatkowo występuje w wielu wariantach zapachowych. Nie widzę żadnych minusów.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

Batiste

Super

Na początku byłam sceptycznie nastawiona.
Mycie włosów bez wody? Kojarzyło mi się to z jakąś brudną paskudną babą:)
Spróbowałam bo miałam wrażenie że "wypada". Wszyscy chwalą więc co robić:)
No i się zakochałam.
Mam przetłuszczające się włosy i cerę trądzikową.
Żeby wyglądać jak człowiek włosy muszę myć codziennie. Były przez to suche, zniszczone i "zużyte". Nie chciały rosnąć (pewnie rosły ale łamały się więc na długość nic nie przybywało). Dodatkowo dermatolog kazał myć głowę rzadziej bo to ma wpływ na skórę również na twarzy i produkcję sebum itd.
Sytuacja bez wyjścia.
Z tym szamponem myję włosy wodą co 2,5 dnia, czasem co trzy. Skóra na twarzy się uspokoiła, nie jest już tłusta tylko mieszana. Włosy rosną, mają czas na odpoczynek i przetłuszczają się teraz dużo wolniej niż wcześniej przyzwyczajone do codziennej walki. Nie wypadają tak, nie łamią się.
Same plusy nie tylko związane z włosami i rzadszym myciem.
Dodatkowo szampon ten wykorzystuje do stylizacji czystych włosów bo fajnie podnosi i nadaje objętości i tekstury która ułatwia ułożenie fryzury.
Moje ulubione zapachy to tropikalny (egzotyczny? nie pamiętam nazwy, jest tam kokos) i oryginal.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

jest całkiem ok

Nie jestem zwolenniczką takich wynalazków ale wiadomo, że czasem coś na szybko wypadnie i trzeba się jakoś ratować. Wtedy sięgam po suchy szampon.

+ prosty w użyciu
+ nie skleja włosów
+ nie osiada na włosach
+ ładnie wszystko wyczesuje
+ włosy są po nim są puszyste
+ odświeża przetłuszczone włosy

- po użyciu włosy bez połysku, matowe, jak siano.

Używam tego produktu od: niedawna

Przydatny i skuteczny

Bardzo dobry produkt, spełnia swoją role, włosy wyglądają na świeżo umyte cały dzien. Po spryskaniu włosów zostajembialy nalot na nich, który musimy rozczesać, po rozczesanie nic nie widac, a efekt jest świetny. Szampon jest wydajny, poręczny, w ładnym opakowaniu. Nie wypowiem sie na temat tego czy dłuższe stosowanie niszczy włosy poniewaz nie używam go często, jednak pewnie niszczy bo tak jak nałożymy sypki puder na włosy i osiągniemy ten sam efekt ale włos nie oddycha przez co sie niszczy. Bardzo polecam szczególnie osobom , które jeszcze nie miały styczności z produktami tego typu

przyzwoity

Zapewnienia producenta o absorbowaniu sebum oraz odswiezeniu zostały spełnione w wiekszym stopniu.
Myślę ze warto kupic ten produkt dla szybkiego odswiezenia włosów.
-Nie uczula skóry glowy
-nie skleja włosów
-nie osadza sie na włosach
-odswieza
-absorbuje sebum

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Nie polecam, stracone pieniądze

Szampon zupełnie się nie sprawdził. Po 15 min włosy powróciły do poprzedniego stanu. Mam włosy cienkie i rzadkie, które niewiele wymagają od suchych szamponów, mimo to ten absolutnie mi nie pomógł. Zapłaciłam za niego ok 16zł i mam wrażenie ze płacimy tu za samą markę, która nie idzie w parze z jakością. Oceniam floral essences:

+ włosy są miękkie, nie są sztywne
+ opakowanie fajne kolorowe, chociaż dla mnie nie ma to znaczenia, ale jakby szukać już jakiś plusów

- nie odświeża ( jedynie na kilka minut a i to słabo),
- zapach dla mnie jest duszący,
- cena
- włosy płaskie przyklepane jak i przed użyciem

Żałuję, że kupiłam, wcześniej kupowałam Syoss Volume Lift i był o niebo lepszy jak dla mnie.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

super

Floral essences
włosy są miękkie, pachnące, szampon pochłania nadmiar sebum. Ma ładny kwiatowy zapach. Zauważyłam że włosy są po nim bardziej puszyste. Miunus- szybko się kończy, nie wydajny, starcza na kilka sytuacji awaryjnych . Mi sie skończył po miesiacu (moze uzyłam z 8 razy).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bialy osad go przekresla :(

No niestety ... Po zastosowaniu wygladam jak siwa! Wyczesanie nic nie pomaga, nie mowiac, ze szczotka nadaje sie do mycia i wcale nie latwo ja wymyc. Jedyny plus, ze wlosy sa puszyste.

Batiste to świetne rozwiązanie

Batiste floral essences to jak dla mnie najlepszy zapach ze wszystkich powąchanych przeze mnie Batiste\'ów, a troszkę ich było.
Od jakiegoś czasu dostępny w drogerii w moim mieście, co dodatkowo ułatwia mi jego zakup.
Nie obciąża włosów, ładnie pachnie i spełnia swoją rolę w sytuacjach awaryjnych, bo po to został stworzony! :)
Ja jestem z niego bardzo zadowolona i na bank będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Bardzo przyjemny produkt, wart uwagi :)

Oceniam "FLORAL ESSENCES". Natknęłam się na niego przypadkiem, zupełnie nie planowałam zakupu, jednakże wcześniej widziałam kilka pochwalnych filmików na YT :)) Toteż wiedziałam, że to nie zakup w ciemno, tak więc:

+opakowanie przyjemne w używaniu i "dla oka"
+piękny, długotrwały zapach kwiatów
+włosy zyskują na objętości, są puszyste, miłe w dotyku
+faktycznie odświeża fryzurę, więc na niespodziewane, nagłe sytuacje jak najbardziej OK!
+nie skleja, nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza włosów
+efekt utrzymuje się długo

Jedyny minus to taki, że po nałożeniu "wybiela" włosy, należy dobrze wmasować produkt, aby nie zostawił siwej poświaty, odejmuje to włosom połysk

Używam tego produktu od: kilka użyć w awaryjnych sytuacjach
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie