Garnier, Ultra Doux, Après-shampooing Huile d'Argan et de Cranberry (Odżywka do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`)

Odkryj odżywkę Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym, stworzoną specjalnie aby pielęgnować i chronić Twoje farbowane włosy.
Odżywka Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym zawiera olejek arganowy znany ze swoich właściwości odżywczych i żurawinę, która ma właściwości przeciwutleniające i ochronne. Kosmetyk ma kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Cud miód

Cudownie nawilża
Włosy są delikatne,nabierają intensywnego blasku
Dzięki tej odżywce włosy mają ładny skręt
Niestety odżywka szybko się kończy
Efekty widać już po 2-3 użyciu
Ma śliczny zapach
Polecam wszystkim

Szału nie robi, ale ogólnie przyzwoita.

Odżywka ma przyjemny, owocowy zapach.
Konsystencja dobra - nie za rzadka, nie za gęsta, łatwo rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje.
Włosy po jej użyciu łatwo się rozczesują (nawet gęste i zwykle trudne do rozczesania), przyjemnie pachną, są nieco bardziej podatne na układanie.
Średnie nawilżenie.
Nie chroni włosów przed wypłukiwaniem farby, ale dla uczciwości dodam, że nie spotkałam jeszcze odżywki, która skutecznie zapobiegałaby wypłukiwaniu koloru z włosów farbowanych.
Opakowanie w porządku - poręczne, ładny "żywy" kolor.

Wyraźnie zwiększa blask włosów

Odżywka jak to odżywka, nie czyni aż takiej rewolucji jak maska do włosów, ale w codziennym stosowaniu naprawdę świetnie mi się sprawdziła.
Najbardziej spodobało mi się w niej to, że zauważalnie wygładza włosy i dodaje im blasku.

Sama formuła jest dość wodnista; trzeba uważać przy jej wyciskaniu, bo zawartość dość agresywnie wydobywa się na zewnątrz ;) Najlepiej nakładać jej nie za dużo (może spływać) i dokładnie wcierać we włosy. Zwyczajem fryzjerek staram się zawsze odżywkę dokładnie wmasować pasmo po paśmie, aż do końcówek. Zajmuje to na pewno więcej czasu niż przysłowiowa minuta, ale zauważyłam, że odkąd tak dokładnie wcieram każdą odżywkę, efekty są dużo lepsze.

Minusem jest opakowanie, a konkretnie dozownik: znajduje się w zagłębieniu opakowania, w które przy zamykaniu wchodzi zatrzaskiwane zamknięcie. To rozwiązanie jest dużo gorsze niż normalny zatrzask, bo przez to zagłębienie zostają w tym miejscu resztki odżywki, która brudzi potem zamknięcie i całe opakowanie wokół. Niepraktyczne.

Odżywka działa bardzo skutecznie, jak chodzi o nadanie blasku włosom: po jej zastosowaniu są gładkie, pięknie lśnią. Mam włosy rozjaśniane, które łatwo tracą blask, stają się szorstkie i suche - przy tej odżywce odzyskały gładkość i zdrowy połysk.
Czy mocno odżywia? Umiarkowanie, jak to odżywka. Jednak dla mnie w zupełności zadowalająco - wizualnie poprawia wygląd włosów, sprawia też, że są bardziej nawilżone, miękkie w dotyku. Na pewno działa nawilżająco, całkowicie likwiduje suchość. Jestem zadowolona, włosy wyglądają zdrowo, lubię efekt po tej odżywce.
Z pewnością nadaje się do włosów cienkich i delikatnych, bo nie obciąża, ciężko z nią przesadzić, nie przetłuszcza.
Zapach - przyjemny, ale raczej mało wyrazisty (w tym momencie nawet jakoś szczególnie nie potrafię sobie go przypomnieć, choć używałam jej dziś rano).

Polecam do włosów szorstkich, matowych, farbowanych, w szczególności rozjaśnianych, które jak wiadomo łatwiej tracą naturalny blask. Poprawia kondycję włosów suchych, do takich więc na pewno mogę ją polecić.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane).

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

średnia

Odżywka sama w sobie jest całkiem niezła, ale! Bardzo szybko się skończyła. Wydajność bardzo mała, ale na szczęście nie jest droga.

Sama w sobie odżywka jest okej - gęsta, wygładza włos, ułatwia rozczesywanie, co do samej ochrony koloru ciężko stwierdzić.

Ok

Główną zaletą tej odżywki jest według mnie zapach - przyjemny i słodko-owocowy, jednak nie jest to taka tandetna słodycz, lecz taka wykwintna i elegancka, niczym w luksusowych kosmetykach. Poza tym odżywka fajnie wygładza i odżywia włosy, jednak bez jakiegoś szału. Opakowanie jest ok. Konsystencja troche zbyt lejąca jak dla mnie co negatywnie wpływa również na jej wydajność. Uważam, że cena jest troche za wysoka jak na pojemność, jakość i wydajność. Odżywka cudów nie zdziała, ale przyjemnie się jej używa. Nie zauważyłam żeby również jakoś wpłynęła na utrzymywanie się koloru na moich włosach.

Nie dla mnie

Plusy:
+ zapach,
+ praktyczne, płaskie opakowanie

Minusy:
- działanie - w miesiąc tak mi wysuszyła włosy, że musiałam je ściąć (zaznaczę, że nie mam włosów farbowanych),
- konsystencja - za bardzo lejąca.

Odżywka 5/5

Plusy:
- doskonałe nawilżenie
- wygładzenie
- piękny zapach, utrzymujący się na włosach przez kilka godzin
- łatwe rozczesywanie - w moim przypadku, to jedyny produkt, który ułatwia mi współpracę włosa ze szczotką :)
- produkt pozostawiony na włosach około 10min daje efekt odżywienia lepszy niż maska nawilżająca

Minusy:
- wydajność
- cena regularna (ja zazwyczaj kupuję produkt w cenie promocyjnej, ponieważ cena regularna nie jest adekwatna do wydajności produktu)

Zmiękczenie i nabłyszczenie

Tak, jak nie umiem zrozumieć uwielbienia dla odzywki UltraDoux ,,Awokado i karite”, tak ta mi bardzo służy. Mam wysokoporowate, suche włosy, raczej niezniszczone.

Działanie: Typowe dla odżywki emolientowej – zmiękcza, wygładza i nabłyszcza. Dociąża tak sobie, ale i tak włosy są po jej użyciu po ludzku ładne. Nałożona tuż przy skórze nieco przyspiesza przetłuszczanie, ale nie ujmuje objętości włosom.

Na plus:
-ładnie nabłyszcza, wygładza i zmiękcza włosy
-ułatwia rozczesywanie
-niska cena
-dobra wydajność
-dobra dostępnosć
-ładny zapach

Na minus:
-lekko przyspiesza przetłuszczanie
-dociąża tak sobie, ale niestety, i tak potęguje zbijanie się włosów w strączki

Podsumowując: Polecam spróbować, szczególnie, jeśli ktoś szuka taniej odżywki emolientowej, a nie lubi mitycznego AiK.

Nie spełniła oczekiwań

Oceniam działanie tej odżywki na włosach wysokoporowatych, zniszczonych.

+ zapach jest przyjemny, nie drażniący, ale nie utrzymuje się na włosach
+ dostępność
+ cena (często w promocji)
+ opakowanie wygodne w użytkowaniu

- niestety, ale odżywka nie wygładza włosów, nie dociąża ich, puszą się tak samo jak przy myciu samym szamponem, w przypadku moich włosów robi miotłę na głowie
- konsystencja jest dość rzadka jak na odżywkę, przez co jest ona mało wydajna

W tej cenie znajdziemy lepsze propozycje, nie wrócę do niej.

Szału nie ma, tragedii też nie.

Na wstępie napisze, że odzywka raczej nie nadaje się do włosów farbowanych, bo....nie robi prawie nic...

Konsystencja jest zbyt rzadka, co przekłada się na niską wydajność, produkt nie odżywia włosów, ani nie ułatwia ich rozczesywania... Jest po prostu do bólu przeciętny.

Plus za :
+zapach
+poręczne opakowanie
+nieobciążanie włosów.

W tej cenie znajdziemy wiele innych, lepszych odżywek.

Dobra odżywka za marne grosze

Włosy mam z natury wysokoporowate, więc co za tym idzie bardzo trudno im dogodzić, bo wciąż są niezadowolone, choćbym nie wiadomo co na nie stosowała. Po wypróbowaniu bardzo wielu produktów, od kiedy stałam się tzw. włosomaniaczką, wiem już, że bardzo lubią się z olejem arganowym, tylko po stosowaniu pielęgnacji głównie emolientowej, głównie opartej na olejach, w tym przede wszystkim arganowym, mogę je jakoś ogarnąć. Sięgam więc zawsze po produkty, w których olej ten jest zawarty. Tak było i z tą odżywką, która ku mojemu zdziwieniu, okazała się bardzo dobrym produktem, a szczerze mówiąc nie liczyłam za bardzo na to, poniewaz nie mam przekonania do Garniera, jakoś żaden z produktów typowo włosowych mi tam nie odpowiada i żaden mnie nie zachwycił...poza właśnie ta odżywką. Nie jest co prawda zbyt wydajna, ale efekt jaki daje rekompensuje to, tak więc nie szkoda tych 7-8 złotych na kolejna butelką. Stosuję po myciu na włosy pod czepek przez 30-40 minut, po spłukaniu włosy są dosłownie lejące, gładkie i o ile to możliwe przy takiej strukturze włosa) , rozczesują się bardzo dobrze, grzebień sunie bez żadnych blokad typu plątaniny włosów a po wyschnięciu mam proste, gładkie pasma, bez żadnej miotły, bez żadnego puchu, tak jak powinno być. Poza tym butelka wygodna, z tzw. stojących na głowie, kosmetyk można wydostać do ostatniej kropli, wygodne zamknięcie na klik, konsystencja odżywki lekka, nie spływa z dłoni ani włosów, bardzo dobrze się nakłada, a następnie bardzo dobrze spłukuje, nie ma się czego doczepić. Zapach bardzo mi odpowiada, choć ja tu żurawin jakiś specjalnie nie czuję, utrzymuje się jeszcze chwilę na włosach, ale dla mnie najważniejsze jest działanie, a odżywka ta radzi sobie znakomicie. Z wpływem jej na utrzymanie koloru po farbowaniu, to oczywiście przesada, ja nie wierzę w takie zapewnienia, kolor zawsze się wypłucze, choćbyśmy stosowały nie wiadomo co, i ja w takie zapewnienia po prostu nie wierzę. Ale sama odzywka bardzo dobra i mogę ją szczerze polecić.

Trzeba spróbować

Odżywkę kupiłam przez pomyłkę, bo miałam zgarnąć szampon z tej serii. Okazało się jednak, że warto, bo to doskonała pielęgnacja dla lekko suchych włosów. Jest dość wydajna, lekka i nie obciąża. Razem z szamponem to na razie mój numer jeden.