Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux (Odżywka do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`)

Ultra Doux (Odżywka do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`)

Odkryj odżywkę Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym, stworzoną specjalnie aby pielęgnować i chronić Twoje farbowane włosy.
Odżywka Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym zawiera olejek arganowy znany ze swoich właściwości odżywczych i żurawinę, która ma właściwości przeciwutleniające i ochronne. Kosmetyk ma kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
100 – 250ml

Nie dla mnie

Plusy:
+ zapach,
+ praktyczne, płaskie opakowanie

Minusy:
- działanie - w miesiąc tak mi wysuszyła włosy, że musiałam je ściąć (zaznaczę, że nie mam włosów farbowanych),
- konsystencja - za bardzo lejąca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430831].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywka 5/5

Plusy:
- doskonałe nawilżenie
- wygładzenie
- piękny zapach, utrzymujący się na włosach przez kilka godzin
- łatwe rozczesywanie - w moim przypadku, to jedyny produkt, który ułatwia mi współpracę włosa ze szczotką :)
- produkt pozostawiony na włosach około 10min daje efekt odżywienia lepszy niż maska nawilżająca

Minusy:
- wydajność
- cena regularna (ja zazwyczaj kupuję produkt w cenie promocyjnej, ponieważ cena regularna nie jest adekwatna do wydajności produktu)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371921].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmiękczenie i nabłyszczenie

Tak, jak nie umiem zrozumieć uwielbienia dla odzywki UltraDoux ,,Awokado i karite”, tak ta mi bardzo służy. Mam wysokoporowate, suche włosy, raczej niezniszczone.

Działanie: Typowe dla odżywki emolientowej – zmiękcza, wygładza i nabłyszcza. Dociąża tak sobie, ale i tak włosy są po jej użyciu po ludzku ładne. Nałożona tuż przy skórze nieco przyspiesza przetłuszczanie, ale nie ujmuje objętości włosom.

Na plus:
-ładnie nabłyszcza, wygładza i zmiękcza włosy
-ułatwia rozczesywanie
-niska cena
-dobra wydajność
-dobra dostępnosć
-ładny zapach

Na minus:
-lekko przyspiesza przetłuszczanie
-dociąża tak sobie, ale niestety, i tak potęguje zbijanie się włosów w strączki

Podsumowując: Polecam spróbować, szczególnie, jeśli ktoś szuka taniej odżywki emolientowej, a nie lubi mitycznego AiK.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350566].usefull || 0 }}% pomocna.
Konferencja babyliss

Nie spełniła oczekiwań

Oceniam działanie tej odżywki na włosach wysokoporowatych, zniszczonych.

+ zapach jest przyjemny, nie drażniący, ale nie utrzymuje się na włosach
+ dostępność
+ cena (często w promocji)
+ opakowanie wygodne w użytkowaniu

- niestety, ale odżywka nie wygładza włosów, nie dociąża ich, puszą się tak samo jak przy myciu samym szamponem, w przypadku moich włosów robi miotłę na głowie
- konsystencja jest dość rzadka jak na odżywkę, przez co jest ona mało wydajna

W tej cenie znajdziemy lepsze propozycje, nie wrócę do niej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322321].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma, tragedii też nie.

Na wstępie napisze, że odzywka raczej nie nadaje się do włosów farbowanych, bo....nie robi prawie nic...

Konsystencja jest zbyt rzadka, co przekłada się na niską wydajność, produkt nie odżywia włosów, ani nie ułatwia ich rozczesywania... Jest po prostu do bólu przeciętny.

Plus za :
+zapach
+poręczne opakowanie
+nieobciążanie włosów.

W tej cenie znajdziemy wiele innych, lepszych odżywek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra odżywka za marne grosze

Włosy mam z natury wysokoporowate, więc co za tym idzie bardzo trudno im dogodzić, bo wciąż są niezadowolone, choćbym nie wiadomo co na nie stosowała. Po wypróbowaniu bardzo wielu produktów, od kiedy stałam się tzw. włosomaniaczką, wiem już, że bardzo lubią się z olejem arganowym, tylko po stosowaniu pielęgnacji głównie emolientowej, głównie opartej na olejach, w tym przede wszystkim arganowym, mogę je jakoś ogarnąć. Sięgam więc zawsze po produkty, w których olej ten jest zawarty. Tak było i z tą odżywką, która ku mojemu zdziwieniu, okazała się bardzo dobrym produktem, a szczerze mówiąc nie liczyłam za bardzo na to, poniewaz nie mam przekonania do Garniera, jakoś żaden z produktów typowo włosowych mi tam nie odpowiada i żaden mnie nie zachwycił...poza właśnie ta odżywką. Nie jest co prawda zbyt wydajna, ale efekt jaki daje rekompensuje to, tak więc nie szkoda tych 7-8 złotych na kolejna butelką. Stosuję po myciu na włosy pod czepek przez 30-40 minut, po spłukaniu włosy są dosłownie lejące, gładkie i o ile to możliwe przy takiej strukturze włosa) , rozczesują się bardzo dobrze, grzebień sunie bez żadnych blokad typu plątaniny włosów a po wyschnięciu mam proste, gładkie pasma, bez żadnej miotły, bez żadnego puchu, tak jak powinno być. Poza tym butelka wygodna, z tzw. stojących na głowie, kosmetyk można wydostać do ostatniej kropli, wygodne zamknięcie na klik, konsystencja odżywki lekka, nie spływa z dłoni ani włosów, bardzo dobrze się nakłada, a następnie bardzo dobrze spłukuje, nie ma się czego doczepić. Zapach bardzo mi odpowiada, choć ja tu żurawin jakiś specjalnie nie czuję, utrzymuje się jeszcze chwilę na włosach, ale dla mnie najważniejsze jest działanie, a odżywka ta radzi sobie znakomicie. Z wpływem jej na utrzymanie koloru po farbowaniu, to oczywiście przesada, ja nie wierzę w takie zapewnienia, kolor zawsze się wypłucze, choćbyśmy stosowały nie wiadomo co, i ja w takie zapewnienia po prostu nie wierzę. Ale sama odzywka bardzo dobra i mogę ją szczerze polecić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316996].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba spróbować

Odżywkę kupiłam przez pomyłkę, bo miałam zgarnąć szampon z tej serii. Okazało się jednak, że warto, bo to doskonała pielęgnacja dla lekko suchych włosów. Jest dość wydajna, lekka i nie obciąża. Razem z szamponem to na razie mój numer jeden.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211018].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra odżywka do włosów farbowanych

Jest ona niezbyt wydajna, bo żeby uzyskać pożądany efekt trzeba jej zużyć dużo. Polubiłam ją jednak za to że po niej włosy są gładkie i miękki i super się rozczesują. Na pewno kupię ją ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198333].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Odzywkę kupiłam przypadkiem w Rossmannie, bo potrzebowałam jakiejś odżywki do włosów farbowanych.
Odżywce tej daję 4, ponieważ:
-ma ładny zapach, ale szkoda, że nie czuć go na włosach
-ma fajną konsystencje
-włosy po niej są łatwe w rozczesywaniu
-jest tania

Może to nie jest jakaś idealna odżywka, ale polecam :)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089486].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mocno średnia

Niestety, w porównaniu z wersją AIK, żurawinowy garnier wypada niezwykle słabo. Mam półdługie włosy, sięgające już niemal do ramion, potrzebujące przede wszystkim nawilżenia i lekkiej ochrony. Odżywka jedynie ułatwia rozczesywanie, może trochę zmiękcza. Zapach zupełnie nie w moim guście. Nie zauważyłam tak wspaniałego nawilżenia, jak w trakcie używania żółtej "siostry", zatem na pewno nie spróbuję ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062356].usefull || 0 }}% pomocna.