Invincible Platinum

Invincible Platinum

Nowa wersja długotrwałej szminki Invincible. Wyróżnia się niesamowitym połyskiem i drobinkami rozświetlającymi. Producent obiecuje trwałość i nasycony, rozświetlony kolor.

Cena:50 zł

Rewelacyjna formuła i piękne kolory

Oceniam Invincible Platinum w kolorze 934 Aurore.

Uwielbiam solidne i estetyczne opakowania, więc metalowe, połyskujące,"platynowe" opakowanie od razu przykuło mój wzrok.

Szminka jest bardzo napigmentowana, intensywna i w zasadzie wystarczy jedna warstwa aby dokładnie i równomiernie pokryć usta.

Mój jasny róż jest dość trwały, ale nie wytrzymuje obiecanych przez producenta 8 godzin, za co odejmuję jedną gwiazdkę. Niemniej jednak wynik 2-3h pomiędzy posiłkami moim zdaniem jest OK. Po nałożeniu należy chwileczkę odczekać w celu utrwalenia ;) Nauczyłam się tego od razu kiedy chwilę po aplikacji zostawiłam połowę na kubku z kawą :D

Zakochałam się nie tylko w wysublimowanym i eleganckim efekcie, ale i aplikacji. Szminka sunie po ustach bez najmniejszego tarcia. Gładko otula a jej oszałamiający zapach wprawia mnie w dobry nastrój. Od razu uśmiecha mi się mordka :D Zapach jest słodki i świeży. Przywodzi na myśl świeże herbaciane róże i landrynki.

Zazwyczaj długotrwałe szminki są produkowane w matowych kolorach. Ta zawiera cudownie odbijające światło drobno zmielone drobinki, które mienią się w słońcu niczym sproszkowane diamenty. Mój jasno różowy kolorek sprawia, że usta się bardziej świeże, a twarz rozświetlona. Odejmuje lat ;)

Formuła jest wyjątkowo bogata i kremowa. W ogóle nie wysusza ust, co naprawdę mnie zadziwiło. Ze strony trwałych produktów do ust na ogół spodziewam się totalnego spustoszenia.

Nie jest może super wydajna, ale można jej to ostatecznie wybaczyć ;) Cena trochę odstrasza, ale wierzcie mi, że warto kupić sobie chociaż jedną w ulubionym kolorze.

zawiodłam się...

kupiłam tą szminkę pod wpływem impulsu i niestety nie wyszło mi to na zdrowie

kolor ładny, ale nie na moich ustach - tworzy smugi
trudno ją rozprowadzić równomiernie - jest jakaś gęsta (???) i do tego podkreśla każdą skórkę, co wygląda okropnie

nawet na balsamie ochronnym nie mogę jej nosić na ustach

waży się, co jeszcze pogorsza wygląd ust

ogólnie lepiej mi bez niego na ustach....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

bardzo dobra

Wielki plus za trwałość. Zdarzało się, że nakladałam ją rano przed wyjściem do pracy, na miejscu dużo mówiłam :) , w międzyczasie piłam kawę, a po powrocie - pomadka jak była, tak jest. Przy tym nie wysusza ust, nie tworzy na nich nieprzyjemnej i nieestetycznej skorupy (co przeszkadza mi np. w Rimmel Infinite Colour). Połysk nie jest nachalny, nie daje efektu bombki :) , jedynie nieco metaliczny, przez co nie boję się używać tej pomadki nawet na co dzień.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Botoksu zastosowania

mój odcień 900

Niezastąpiona na oficjalne wyjścia, kiedy chcę być pewna,że szminka nie zmyje się podczas jedzenia przede wszystkim oraz tego, iż nie będę zmuszona dokonywać ciągłych poprawek. Jest to moj niezbędnik także w razie braku czasu na makijaż, ponieważ maluje się nią łatwo i bezproblemowo. Zapach raczej neutralny, lekko różany jak dla mnie. Drobinki w szmince, a jest ich mnóstwo nie przeszkadzają mi. Nie gromadzi się w kącikach ust, jest trwała pod względem koloru. Muszę Wam powiedzieć,że czasem używam jej także jako baaardzo błyszczący cień do powiek,oczywiście na bazę.POLECAM

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Iskiereczka

Szminka długo trzyma się na ustach, pięknie iskrzy. Ciekawa gama kolorków, każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jedyny jej minusik to brak właściwości nawilżających, nie polecam dla właścicielek ust skłonnych do pierzchnięcia. Poza tym wydajna i ma śliczniutki zapach. Mi odpowiada.

Używam tego produktu od:długo

Dyskretnie iskrzy

Fajna rzecz, zwlaszcza na wieczorne wyjscia. Pomadka ma dosyc twarda konsystencje (w odroznieniu od np. Color Riche), ale za to piekny zestaw kolorow, no i te delikatnie skrzace sie drobinki - naprawde pieknie wykanczaja "wyjsciowy" makijaż. Jak dla mnie troche za bardzo wysusza usta, to jej jedyna wada, przez co podkresla skórki, dlatego lepiej ja nakladac na uprzednio posztyftowane balsamem usta. Pachnie okay, choc Color Riche ładniej (bo bardziej waniliowo). Z trwałoscia tez okay, ale moze sie odbic na filizance. Bardzo wydajna, bo niewiele jej trzeba uzyc by uzyskac kolor i efekt. Jeszcze moge dodac, ze posiada eleganckie opakowanie, chyba jedno z lepszych w ofercie LOreala. Generalnie polecam, choc dla osob z popekanymi i wiecznie spierzchnietymi ustami radzilabym jednak wybrac Color Riche - IP wlasciwie nic nie nawilza i nic nie odzywia, to tylko błysktliwa ozdóbka do ust!

Używam tego produktu od: 2005
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

naprawdę dobra

Szminki z tej serii są naprawdę dobre, długo sie utrzymują na ustach, nadają im ładny metaliczny połysk. Szminka nie wysusza, a nawet lekko nawilża usta, które pięknie wyglądają. Duży wybór kolorów pzwala na wybranie odpowiednich dla siebie.

niezła

Mam mieszane uczucia. Kolory ładne, blask imponujący, trwałośc również. Ale ten chemiczny zapach i jak się za duzo nałozy potrafi się zrobic skorupa.

Ach te iskiereczki!!!

Cóż ja poradzę, uwielbiam L'oreala, bo pasuje moim usteczkom ponad wszystkie! Jakość i komfort stosowania są nieporównywalnie wyższe od ceny (odczucia oczywiście subiektywne), która pozwala mi posiadać wiele kolorów i nie rujnuje mnie to. Invincible Platinum, to moja kolejna miłość obok Color Riche i Glam Shine. Szminka ta jest bardzo trwała, a jednocześnie pozbawiona podstawowych wad pomadek tego typu: nie wysusza i nie tworzy nieestetycznej skorupy na ustach. Miękka, dobrze się rozprowadza, nadaje intensywny kolor, przyjemnie pachnie,ale nie ma nieprzyjemnego chemicznego posmaczku, który wyczuwam w wielu pomadkach. I te drobinki!!! Cudowne!!! Mimo ewentualnych poprawek w ciągu dnia nadal prezentuje się ładnie. Posiadam 901, latem odpowiedni, teraz troszkę zbyt intensywny róż. Wybieram się więc po 900.

Bardzo przecietna

Dla mnie kolejny zawod na firmie Loreal.
Daje plus za drobinki no i moze za opakowanie,co do reszty naprawde nie jest to rewelacja(a moze ja jestem jakas inna?)Kupilam kolor Pink Topaz(140)kolory wygladaja rzeczywiscie na ciemniejsze niz na ustach,po nalozeniu na usta od razu mialam na nich skorupe(strasznie wysusza usta,pozatym ten chemiczny zapach)Co do twalosci to napewno nie jest to 8 godzin jak zapewnia producent,gora 3 godziny jak dla mnie( mam tendencje do zjadania pomadek).Ogolnie nie polecam(maly wybor kolorow) no i inne wady ktore opisalam powyzej.

Szukałam czegoś na wielkie wyjście i znalazłam! Bardzo dobrze się trzyma na ustach, mimo iż mam skłonności do zjadania pomadek, świetnie się nakłada i co ważne - nawilża. Mam kolorek Platinum Cherry i w połązceniu z tymi lśniącymi drobinkami wygląda super! Cena niby nie wysoka , jak na taki dobry kosmetyk, ale to oczywiście zależy od zasobności portfela. Dla mnie warto!

kameleon...

Rewelacja za niewielkie pieniadze. Potwierdzam, ze jest niezwykle trwala, latwa w nakladaniu, drobinki pieknie sie blyszcza taka poswiata w srebrzystym kolorze. To co mnie najbardziej urzeklo, to ze kolor oraz polysk w zaleznosci od rodzaju swiatla i kata jego padania subtelnie sie zmieniaja. Efekt swietny. Uzywam koloru platinum plum (nr 902.)