Bikini, Koloryzująca emulsja do opalania dla dzieci i niemowląt

Bikini, Koloryzująca emulsja do opalania dla dzieci i niemowląt

Koloryzująca, wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci o faktorze ochronnym SPF 22. Przenaczona dla dzieci i niemowląt powyżej 6-go miesiąca życia. Koloryzuje na niebiesko, co ułatwi aplikację, bo wiemy, gdzie dziecko zostało już posmarowane. Ma przyjemny i delikatny zapach. Może być używana również przez dorosłych, również o wrażliwej skórze.

kofany:)

Jak najbardziej tak!!!! ...
Mam bardzo wrażliwa cere , która raczej się piecze na czerwonego raczka ,i tygadniami ta czerwirń schodzi a po opaleniźnie nici ..A czasami nawet miałam tzw alergie na słoneczko:( A teraz chociaz raz w te wakacje nie miałam poparzonej skóry i opaliłam sie delikatniutko. Żadnych podrażnień. Super się wchłania, nie jest tłusta i fajny sposób aplikacji.

Bardzo dobry.

Kupiłam go w te wakacje bo nie chciał meczyc skóry słońcem, a ten miał największy faktor ze wszystkich dostępnych w sklepie. Dzięki kolorkowi można go dobrze rozsmarowac bo widać gdzie jest a gdzie go nie ma ;) Opalałam się całe wakacje zawsze z tym "środkiem" ;) i zostało go więcej niz połowa, duuużo wiecej niz połowa, czyli jest bardzo wydajny. Nie poparzyłam się słońcem i nie schodziła mi skóra. Opalenizna była ładna :) No i jeszcze + za cene i wygodne, stabilne opakowanie :) Nie kpie przez najbliższe lato bo na pewno mi go jeszcze starczy :)

Moj ulubiony :)

Nie jestem juz dzieckiem, a tym bardziej niemowlakiem, ale i tak jej uzywam, bo to najlepszy kosmetyk do opalania, jaki mialam! Fajnie niebieska, dobrze widac gdzie sie posmarowalo, nie jest tlusta, co naprawde rzadko sie zdarza, dobrze nawilza skore, no a przede wszystkim chroni przed sloncem-jeszcze nie udalo mi sie z nia poparzyc, a egipskie slonce jest naprawde bardzo mocne.

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

hmmm...

Jak na emulsję z rozpylaczem dość gęsta, choć tak to rzadka. Rzeczywiście barwi, niestety, skórę na bardzo krótko, aż nie zdąży się zauważyć, gdzie jest rozsmarowana, za to ubrania barwi mocno. Niestety, trzeba z nią bardzo uważać, raczej nadaje się na plażę niż do codziennej ochrony. Trzeba też uważać, by połowa zawartości nie wylądowała na podłodze. Ja psiukam najpierw na dłoń i dopiero rozsmarowywuję, ale po co mi w takim razie rozpylacz. Dobrze chroni, nawet podczas ostatnich upałów i słońca, choć posmarowałam się kilka razy tylko rano, to nie poparzyłam się. Wydajna.