Bikini, Balsam po opalaniu ze złocistą perłą opalizujący

Bikini, Balsam po opalaniu ze złocistą perłą opalizujący

Delikatny balsam do ciała ze złocistą perłą wzbogacony d-panthenolem, alantoliną i ekstraktem z aloesu o działaniu łagodzącym i chłodzącym opaloną skórę. Zapewnia uczucie świeżości i komfortu. dzieki zawartości perły podkreśla opaleniznę, nadając opalizujacy blask. Witamina E oraz hialuronian zapewniają właściwe nawilżenie i uelastycznienie skóry. Konsystencja preparatu wzbogacona kompleksem roślinnym łagodzi podrażnienia, regeneruje, delikatnie natłuszcza, pogłębia i utrwala opaleniznę. Preparat w pomarańczowym opakowaniu z rozpylaczem.

A mnie sie podoba:D

Bardzo fajny. Chlodzi i koi skore po opalniu. Nadaje jej jednolity zlocisty kolor dzieki perelkom. Wygodne opakowanie, fajnie nawilza skore, w sloncu skora wyglada bardzo seksy:D dla mnie bomba, tym bardziej, ze daje uczucie ukojenia..mam bardzo wrazliwa skore..troche slonca i zawsze spiecze mnie na raczka:)

Używam tego produktu od:3 tyg

powiedzmy...

Lekki, płynny, dobry aplikator. Mgiełka jest drobna i otula całe ciało. Długo sie wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Drobinki rozśiwetlające są drobne i mogłoby być ich więcej, efekt jest słaby. Trochę nawilża, koi i łagodzi. Niestety, zawiera samoopalacz, o czym producent nie wspomniał i choć nie brązuje, pieknie brudzi bieliznę. Tak mnie tym zdenerwował, że skończył w koszu.