seria słoneczna, Samoopalacz do twarzy i ciała w spray'u

seria słoneczna, Samoopalacz do twarzy i ciała w spray'u

Zgłoszony przez Olencję: W ciągu kilku godzin zapewnia skórze naturalną opaleniznę. Polecany do każdego rodzaju cery. Jest kosmetykiem upiększającym i pielęgnacyjnym. 150 ml. Cena ok. 22 zł.

Uciekać kto może!!!

Straszny!!! Zostawia plamy i smugi na ciele. Potem zmywa się nierównomiernie. Brrr... :( Brzydko pachnie. :( Daje nienaturalny odcień opalenizny - od razu widać, że jest sztuczna.
Radzę trzymać się od niego z daleka, niż potem kombinować, jak to świństwo zmyć. :(:(:(
Użyłam tego kosmetyku kilka razy / ilość zużytych opakowań: 1.

Znakomity!

Przetestowałam już większość samoopalaczy dostępnych na rynku, łącznie z tymi z wyższej półki. Wciąż używam Erisu i choć kupiłam Clinique, do Erisu wrócę, bo jest 100 razy lepszy. Przede wszystkim już po 1 zastosowaniu widać efekt, stosując kilka dni pod rząd, można uzyskać naprawdę ładną opaleniznę. Nie zostawia smug, po regularnym peelingu kolor jest równomierny i co najważniejsze, nie żółty ( z tego też względu nie polecam Clinique). Spray nie sprawdza się, najlepiej aplikować na rękę, bo inaczej zalane są ściany, lustro w łazience i pralka.Mam zamiar teraz wybpróbować
nowości: samoopalacza w żelu eris.

bardzo dobry

Bardzo dobry kosmetyk. Uzywałam go latem na całe ciało - nie mialam wiekszych problemów z rownomiernym rozprowadzeniem go, specjalnie tez nie trzeba sie było wysilać, bo nie zostawia zadnych plam ani smug. Teraz stosuję do twarzy - psikam go na ręce i dopiero nakładam. Ładnie, naturalnie zbarwia skórę (nie na zólto, ale na zdrowy złocisty brąz), symuluje taką delikatną słoneczna opaleniznę w przypadku zupełnie bladej skóry, natomiast mysle, iż na opaloną skórę jest za słaby i za bardzo jej nie podkreśli. Zapach ma całkiem ok, nie drażniący, aczkolwiek wyczuwalny przez inne osoby, polecam nałozyc po aplikacji jakis perfumowany balsam. Aha gwiazdkę odejmuję za nierównomierne schodzenie - zostawia plamy.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

rewelacja

Wg. mnie ma same plusy:śliczny odcień opalenizny, bardzo naturalny, złotawy, świetnie dla mnie sprawdza się w mało słoneczne pory roku gdy mam naturalny kolor skóry biało- zielonkawy hehe, daje fantastyczny efekt złotawo-brzoskwiniowej aksamitnej skóryma rewelacyjny zapachszybko się wchłania, nawilżakonsystencja odpowiada mi bardzo- psikam na dłoń odpowiednią ilość i rozsmarowujędobry dla nieuważnych- nie pozostawia smug, nawet jak nałoży się go byle jakbardzo wydajnylatem go nie używam, bo daje raczej naturalny zlotawy efekt, nie widac go specjalnie na mocno opalonej skórze, ale wrócę do niego już we wrześniu

a dla mnie najlepszy :)

Dla mnie to samoopalacz doskonały - atomizer w moim przypadku sprawdza się w 100%, bardzo łatwo się go nakłada, równiusieńko pokrywa ciało ładnym, naturalnym odcieniem opalenizny, nie tworzy smug, pięknie, delikatnie pachnie (w końcu nie czuć smrodu spalonej skóry!), szybko wsiąka w skórę, nawilża, nie podrażnia.Pozostanę mu wierna na długo. :)Ilość zużytych opakowań: 2,5

Boże, zmiłuj się...

Po Eris można się było spodziewać czegoś lepszego:- atomizer w ogóle ni pies ni wydra- kolor kiepściutki i potrafi zostawić straszne smugi- śmierdzi (nie syntetykami tylko jakimś takim nieokreślonym nieprzyjemnym ciastem)I tyle. Więcej go nie kupię

niezły

Szczerze mówiąc aplikacja sprayem dla mnie się nie sprawdza. Albo ląduje wszędzie naokoło (np. podłoga i ściany) a nie na moim ciele, albo tylko w jednym punkcie. Psikam więc na dłoń i rozprowadzam po nogach i rękach. Zaraz po zakończeniu dokładnie myje ręce mydłem. Nie ma smug na skórze.<BR>Skóra barwi się po około 2 godzinach na delikatny i naturalny kolor (własny kolor skóry mam jasny).<BR>Efekt całkowity wg mnie bardzo dobry.

Oceniam na 2.00

Wypróbowałam na nogach... I zrezygnowałam! Powstają smugi,nawet porządne rozsmarowywanie nie pomaga; wolałam nie ryzykować z bardziej widocznymi partiami ciała.

Oceniam na 3.00

Miałam trudności z używaniem tego aplikatora. Gdy "psikałam" z odległości kilkunastu centymetrów połowa lądowała na podłodze, gdy z odległości kilku zbyt dużo emulsji koncentrowało się na małym kawałku skóry. I to jedyna (chociaż duża) wada. Po szybkim (bardzo szybkim) rozsmarowaniu nie robiły się plamy, kolor był jednolity, chociaż bardzo jasny, dla osób o ciemnej karnacji jest raczej za słaby.