Chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 10 szt

Hypoalregiczne chusteczki do higieny intymnej. Skutecznie odświeżają, dezodorują. Wykonane z miekkiego i delikatnego materiału, nasączone substancja o fizjologicznej wartości pH 5,5. Zawierają wyciąg z rumianku oraz alantoinę, które łagodzą i koja podrażnienia. Zapewniaja uczucie świeżości i czystości. Nie zawieraja alkoholu, badane klinicznie i mikrobiologicznie.

Sprawdziły się ;)

Idealnie sprawdzają się w tzw. ekstremalnych sytuacjach np. podróż, czy też nawet podczas miesiączki, kiedy akurat nie ma jak skorzystać z prysznica :). Produkt jest szeroko dostępny, niedrogi, a przy tym skuteczny. Chusteczki są grube, a więc nie ma mowy o ich rozerwaniu, dość dobrze nasączone... poza tym:
- Odświeżają,
- mają przyjemny zapach,
- nie podrażniają,
Opakowanie poręczne, łatwo mieści się w torebce, aczkolwiek "zlepiający plasterek" przy kolejnym użyciu przestaje dobrze zlepiać przez co chusteczki troszkę wysychają. Jednak ta niewielka wada nie zmienia mojej oceny co do całego produktu.

dobre dobre;)

Jest naprawdę fajny. Można je nosić wszędzie bo opakowanie nie jest zbyt duże. Chusteczki są grube, nie podrażniają, ladnie pachną. Godny polecenia wszystkim:) Pozdrawiam

Używam tego produktu od dawna
Ilość zużytych opakowań kilka

świetne

Znakomicie sprawdziły się w trudnej podróży :)
Opakowanie jest poręczne, estetyczne, łatwo się otwiera i zamyka, a przy tym jest higieniczne. Chusteczki łatwo wyciągnąć pojedynczo.
Chusteczki są trwałe i solidne, wykonane z grubego materiału o odpowiednim stopniu nasączenia. Są wygodne w użyciu. Świetnie myją i odświeżają, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Do tego dochodzi ładny zapach i mała cena. Nic dodać, nic ująć. Są świetne.

Peeling do ciała

najlepsze!!!

Według mnie sa dokładnie takie jakie powinny byc, super odświeżają, zapach jest przyjemny, wielkość chusteczek też mi odpowiada. Cena też jest ok:D A jeśli chodzi o opakowanie to mogłoby być ciut mniejsze, ale szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to. Wyciaganie chusteczek za to wymaga pewnej wprawy, bo mają ochotę wychodzić parami :what:
Ale dla mnie i tak jest to KWC:D

naprawdę dobre

Używam tych chusteczek głównie podczas okresu gdy chcę się odświezyć pomiędzy zmianą podpasek lub tamponów.I jestem z nich bardzo zadowolona gdyby nie dwa małe problemy:
-Mają nieporęczne zamknięcie, trzeba je trzymać do góry nogami, bo folia na bank się odwinie i chusteczki wyschną
-są za małe powierzchniowo, nie starcza mi taka jedna
Trzeba jednak przyznać że są lepsze od pudrowej wersjii Carefree gdyż nie duszą zapachem ale nadają delikatny zapach i czuć wyraźne odświeżenie.A za tak małą cene dam 4 gwiazdki

a miałam nie kupić:D

byłam do nich nastawiona bardzo nieufnie, ze wzgledu na monstrualnie duże opakowanie, o czym już się rozpisywałam w recenzji chusteczek belli. ostatecznie otrzymują ode mnie taką samą ocenę, co znaczy, że te chusteczki są lepsze, przyznaję, naprawdę są;) (chociaż niepraktycznie opakowane:P )

"lepsze" znaczy: - solidniejsze (grubsze)
- mają jakiś mniej gryzący zapach (a wręcz całkiem przyjemny)
- mają chyba korzystniejszy skład (haha, i nie mam tu na myśli nonoxynolu)
poza tym są chyba bardziej dostępne.

co do wad, to oprócz wciąż przeze mnie wspominanej, dochodzi jeszcze to, że moim zdaniem jednak trochę wysychają (chociaż zużywam je zwykle w miesiąc) i że pod koniec opakowania przy wyjmowaniu mają chęć nie wychodzić pojedynczo.

ogólnie myślę, że są to małe wady dla potencjalnej klientki, bo jak widzę, to skrajnie niepraktyczne opakowanie tylko mi przeszkadza:D no ale upieram się przy swoim:)

Świetne !!!

Chusteczki są bardzo dobre zarówno na co dzień jak i w czasie wakacji. Sprawdzają się niemalże w każdej sytuacji. W szkole- kiedy potrzebujesz się szybko odświeżyć; kiedy udajesz się z wizytą do ginekologa; wakacyjna podróż :) We wszystkich tych sytuacjach sprawdzają się świetnie :). Opakowanie w sam raz do torebki, ich wygląd nie zdradza za dużo :P Ładnie pachną a chusteczka jest miękka i delikatna, nie podrażnia skóry.
Dla mnie są niezastąpione!

Fajne!

Chusteczki te są niezastapione na codzień i na jakieś wyjazdy. Są bardzo delikatne, nie podrażniają skóry.
Szkoda tylko, że jest ich mało w opakowaniu i formatowo są za duże. Spokojnie z takiej jednej chusteczki można by było zrobić dwie.

na wakacje

nie zastapione na wakacjach. potrafia poratowac w extremalnych sytuacjach;) pozostawiaja uczucie swiezosci. mam jednak jedno ale - jak dla mnie moglyby byc bezzapachowe...

gdy wyjezdzam

Nie sa najgorsze w ekstremalnych sytuacjach, mala paczuszka miesci sie latwo w bagazu podrecznym (20 sztuk to byloby ciut za duzo) a uzywalam ich i do higieny intymnej, jak i "globalnej", takze do zmywania kremu z wysokim filtrem i potem jego reaplikacji. Nie podrazniaja, nic mi nie wyskoczylo (ani na pupie ani na twarzy ;) ). Raczej nie do uzywania na stale - prysznic po przyjezdzie byl dla mnie prawdziwa ulga.
Zaleta jest takze to, ze "zalepka" dobrze trzyma i chusteczki nie wysychaja.

dobre na wyjazd

jak napisała poprzedniczka- chusteczki jak chusteczki.
Fajny pomysł, bedą świetne na wakacyjne wyjazdy, jednak według mnie wody nie zastapią.
Nie wysychają, są odpowiednio nasączone, duże, maja znośny zapach. Odświeżają, to wszystko. Napewno nie podrażaniają.
Cena 4 zł. za 10 chusteczek to też jakby trochę dużo.
Ogólnie to warto kupić na wakacje, w krytycznych sytuacjach mogą sięprzydać :P

nic szczegolnego

chusteczki jak chusteczki, owszem nie podrazniaja ( jak mocno zjechane tutaj Carefree)
ale jak dla mnie zadne cudo
przydaje sie na wyjazdy, kupilam od razu 2 paczuszki
nie narzekam ale nie jestem wybitnie zadowolone.
tak jak napisalam - chusteczki jak chusteczki- zadne cudo, choc przydatne :)