Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku.

Nie dla mnie

Na początku raczej byłam pozytywnie nastawiona, nic mi nie przeszkadzało oprócz jednej rzeczy - gdy naniosłam go w okolice oczu zaczynały mnie szczypać...
Po jakiś 2-3 tyg zaczęłam dostrzegać pewne minusy. Zapach stał się ciężki do zniesienia, zaczęły wyskakiwać zaskórniki - zaczął zapychać.
Dałam go mężowi, żeby używał po goleniu, o dziwo go nie podrażniał, ale.... no właśnie po 2 tyg znowu to samo - zaskórniki. Definitywnie skończyliśmy znajomość z tym kremem, nigdy go już nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152126].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

zacznę od tego ,że poszukiwałam kremu ,który nawilży porządnie cerę, na nie sprawi tylko wrażenie, mam dosyć lirene, nivea, garnierów, eveline i innych drogeryjnych wynalazków, które kosztują ponad 30 zł a nie robią nic poza sprawianiem wrażenia kilka minut po nałożeniu, i są bombą zapachową i parabenową.kupiłam go po przeczytaniu wieleu pozytywów, dostałam w aptece za 21 zł w promocji i nie żałuję,będę na pewno do niego wracała, nie jest tylko tak różowo bo krem jak na nawilżający ma bardzo gęstą, zbitą i ciężką konsystencję , nakładana na noc gruba warstwa bardzo zapychała ale nauczyłam się go używać w sposób, nakładam go 2 razy w tygodniu sporą warstwę i przed samym snem przemywam buzię płynem micelarny, jest gładka, mięciutka , nawilżona, i taki stan utrzymuje się do rana.

Plusy
- ładny zapach
-eleganckie opakowanie
-cena jak na jakoś w promocji jest ok
- wydajnośc mam go od lipca przy 2-3 razowym użyciu na tudzień
- nawilża naprawdę
-pielęgnuje

minusy
-ciężka i tłusta konsystencja, która trochę zapycha

generalnie krem , który robi to co ma robić, nawilża ja go lubię i polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962761].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem do odwodnionej cery.

Jeden z lepszych kremów nawilżających jaki miałam okazje testować.
Mam bardzo suchą cerę, ze skłonnością do suchych plamek i zmarszczek mimicznych. Ten krem jest bardzo skuteczny, efekt jest widoczny juz po pierwszej aplikacji.
Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję.
W moim przypadku nie zapycha porów co się zdarza innym kremom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767789].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

bardzo fajny krem

Jestem w trakcie używania drugiego słoiczka tego kremu.
\\nUżywam go głównie na noc. Próbowałam go używać na dzień i był ok, ale jednak preferuję lżejsze kremy.
\\nPLUSY:
\\n+ Krem bardzo dobrze nawilża - wstając rano czuję, że skóra jest dogłębnie nawilżona.
\\n+ Konsystencja jest w porządku, nie za gęsta.
\\n+ Skóra po nim jest gładka.
\\n+ Nie zapycha.
\\n
\\nSzkoda, że znajduje się w zapomnianych kosmetykach, bo z pewnością bym go używała jeszcze długo.
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759348].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla suchej cery

Krem jest świetny dla mojej przesuszonej cery, ale chyba tylko dla takiej się nadaje. Używam na noc i tłusty film zupełnie mi nie przeszkadza- wręcz przeciwnie, czuje wtedy, że skóra w końcu nie jest sucha:)

Kilka tyg temu kupiłam hydrain 3 na noc i jestem jeszcze bardziej zadowolona, tym bardziej że krem ma pompkę co ułatwia nakladanie i zapewnia higienę.

Dla tych z nas z suchą skórą- super:)

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714381].usefull || 0 }}% pomocna.

UWAGA NA ZASKÓRNIKI!

Na początku byłam zachwycona! Buzia nawilżona i mięciutka. Dodatkowo krem przepięknie pachnie.
Niestety..pojawiło się na mojej skórze mnóstwo zaskórników (nawet moja siostra zwróciła na to uwagę)..nie wiedziałam co takiego je powoduje..aż nie przeczytałam składu kremu! PARAFINA na drugim miejscy w składzie! Przez ok. dwa tygodnie testowałam krem i nie nakładałam na nos i brodę, a liczba zaskórników błyskawicznie zmalała! Byłam w szoku!!
Mam suchą cerę, dlatego szukam nawilżenia, natomiast PARAFINIE MÓWIMY NIEEEE!!

Używam tego produktu od: 3 mięsiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[689928].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bomba !

Pomógł mojej wyczerpanej po kuracji antytrądzikowej skórze :) stosowany tylko na dzień i trzymany w lodówce :)

-nie zapycha porów
-ładnie rozświetla cerę
-idealny pod makijaż
-ekonomiczny !!!
-fajna konsystencja

Trochę długo sie wchłania i może pozostawiać lekki film na skórze ...jednak mnie to nie przeszkadza :)
Godny polecenia :*

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[687588].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem przekonana..

Na ten kremik skusiła mnie pani ekspedientka w drogerii, podsuwając mi go w super promocji, za nie spełna 10 zł. No więc ochoczo i z usmiechem na twarzy go zakupiłam. Z nadzieją, że ta pani w drogerii wie co mówi.

Po pierwszym czy tam drugim uzyciu byłam zadowolona, a nawet zachwycona. Moja skora była gladka, nawilzona i taka elastyczna. Zapach tez przypadl mi do gustu.
No ale niestety, uzywając go jakis dłuższy czas zaczełam zauważac podraznienia na mojej skórze, kilka poteznych pryszczy i zaczerwienia.
Odstawiłam najpierw mleczko do demakijazu, gdyz uzywałam własnie nowego. Nie wiedziałam, czy te objawy faktycznie spowodował ten kosmetyk. Okazało się jenak, że to przez krem. Natychmiast go odstawiałm. Moja cera może i mniej nawilzona, ale przynajmniej wolna od tych okropieńst na twarzy.

JEDNYM ZDANIEM: KREM DOBRY, ALE NIE DLA MNIE.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: Jedno, ktorego nie dokoncze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[686072].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniała promocja :)

Zapach prześliczny,
intensywnie nawilża i regeneruje podrażnienia, aż im wierzę że mi pousuwał wolne rodniki z twarzy :D
Najlepszy krem do twarzy, mam cere mieszaną.
a najlepsze jest to, że zwykle kosztuje ok 40zł a od czasu do czasu można go dostać w Super Pharm za 18 zł:)

Ilość zużytych opakowań: 1, teraz używam drugiego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[633048].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety:(

Mam skórę mieszaną, z tłustawą strefą T. Krem (stosuję nową wersję),choć zapowiadał się bardzo dobrze, niestety nie spełnił obietnic. Strasznie pozapychał mi pory. Zapchane pory połączyłam z tym kremem dużo za późno i teraz muszę odczekać swoje aż zaskórniki poznikają.
Zużyję go do rąk, bo do tego wydaje się idealny. Niestety nie polecam do skóry takiej jak moja, nie wiem jak spisuje się przy innych typach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[567337].usefull || 0 }}% pomocna.