Dove, Supreme Silk, Silk Cream Wash (Jedwabiście kremowe mydło w płynie)

Dove, Supreme Silk, Silk Cream Wash (Jedwabiście kremowe mydło w płynie)

Pielęgnuje skórę podczas mycia dzięki czystemu jedwabiowi połączonemu z substancjami nawilżającymi Dove, chroni naturalny poziom nawilżenia i wydobywa jej blask. Opakowanie higieniczne, z pompką.

kocham zapach!

kocham zapach jedwabistej wersji zaraz obok cream oil bar,ale nie ma wersji plynnej:(( mydelko myje bez wysuszenia skory,pieknie pachnie dla mnie to zapach luksusu te 2 wersje.Original jest ok,ale obrzydlo mi uzywanie w kolko jednej wersji zapachowej,a owocowych nie lubie jakos szczegolnie...dla mnie hit w swojej kategorii:-))
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 2x500ml wklad+1x250ml butelka

Jeden z lepszych

Kupiłam spontanicznie i nie żałuje. Jest naprawdę wydajne i delikatne. Zapach jest taki hmm... elegancki, luksusowy? Ręcę są miekkie i przyjemne w dotyku. Żadnego uczucia sciągnięcia czy wysuszenia. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Moj ulubieniec :)

Zalety:
- bardzo wydajne
- dość tanie [kupuje uzupełnienia ok 9 zł/500 ml]
- nie wysusza mi skory tak jak inne mydła, w połączeniu z tragiczną wrocławską wodą.

Ogólnie lubię produkty tej marki. Mogę tylko dodać, że nawet spodobało się mojemu chłopakowi, który zazwyczaj kupował żele pod prysznic dla mężczyzn, ale odkąd raz spróbował, to teraz nie chce się odkleić:)Używam tego produktu od: roku [choć często eksperymentuje z innymi]
Ilość zużytych opakowań: 3 +żel z tej serii

B.DOBRE

Bardzo lubię to mydło za to, że nie wysusza skóry, nie podrażnia jej i nie ściąga.Lekko nawilża, zmiękcza i wygładza dłonie, które dzięki mydełku ślicznie pachną.Konsystencja jest kremowa,gęsta przez co mydło jest dosyć wydajne.Z tym "wydobywaniem blasku" producent trochę przesadził;)Mimo tego produkt naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Fajne

Mydełko ma piękny, długo utrzymujący się na skórze zapach.

Jest bardzo gęste i dość obficie się pieni.

Po jego użyciu czuję się świeżo i czysto.

Przy tym jest delikatne i nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

ulubione

Mydełko jest na prawdę milutkie, ładnie pachnie, jest delikatne, dobrze sie pieni, nie wysusza skóry, umieszczone w ładnym opakowaniu i dosyć wydajne, szkoda tylko, ze dosyć drogie w Polsce.

Używam tego produktu od:od dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Fajne to mydełko

Stosowałam to mydełko nie tylko do mycia dłoni ale również pod prysznicem, jako płyn do intymnej i przyjemnie się sprawdza. Ma bardzo przyjemny słodki zapach. Skóra nim długo pachnie. Aczkolwiek ta 1/4 kremu nawilżającego to jedynie tylko reklama gdyż mydełko wysusza skóre jak każde inne i po umyciu czy dłoni czy ciała trzeba posmarować kremikiem lub balsamem gdyż skóra o to wręcz błaga:) Ale napewno do tego mydełka jeszcze kiedyś wrócę, gdyż je polubiłam:)

Używam tego produktu od: przez ok 6 miesięcy z przerwami

polecam dla suchych rączek:)

jak na moje suchciele jest wspaniały! myłam ręce mydłem i często kremowałam, teraz nie kremuje a myje/tylko że tym mydełkiem/ i jest ok! więc napewno działa:) i wcale nie jest taki drogi/jak dla mnie b. wydajny/ ja mam np wkład /500ml/ za 9,90zł czyli w porównaniu do ceny przedstawionej w recenzji to malutko, a zapach mi się podoba, jest taki inny:]
ogólnie polecam

Używam tego produktu od: miesiąc(?)
Ilość zużytych opakowań: może 200ml

super sprawa

Fantastyczne mydło! Po umyciu rąk nie potrzebuję kremu do rąk, skóra jest wystarczająco nawilżona. Miła, perłowa konsystencja. Zapach nieszczególny ale w sumie dość neutralny. Tym mydłem spokojnie moge przemyć twarz... Opakowanie wygodne, z dozownikiem. Polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bardzo dobre

Bardzo fajne mydło, nawilża skórę i zostawia na niej taką ochronną warstwę. Przyjemnie pachnie. W miarę gęsta, perłowa konsystencja.

Ten zapach... :))

Dostałam to mydło gratis ;).Dove ślicznie pachnie,pieni się bardzo dobrze ,wystarczy kropla i mam pełno piany.Stosuję je czasem do mycia całego ciała i po użyciu skóra jest gładziutka i jedwabista a za razem cudnie pachnie ;).Mydełko nie wysusza ,moje dłonie po umyciu nie potrzebują już kremu.

Pielegnuje

Jestem bardzo zadowolona z tego mydla w plynie. Po zimie mialam suche rece, nie zawsze je kremowalam :( . To mydlo nie podraznialo i nie wysuszalo. Pozostawialo dlonie wypielegnowane, aksamitne. Bylo srednio wydajne. Cena troche wysoka :(