Sunsilk, Długotrwała świeżość, Szampon do włosów przetłuszczających się

Sunsilk, Długotrwała świeżość, Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów zbyt szybko przetłuszczających się powoduje, że zachowują one świeżość nawet do 48 godzin po użyciu. Szampon stworzony z naturalnych składników, skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Dzięki wzbogaceniu o pochodne cynku i sodu hamuje także wydzielanie tłustej substancji przez skórę głowy.
Delikatnie ale skutecznie oczyszcza włosy zapewniając poczucie długotrwałej swieżości.

A na mnie działał :)

Miałam po nim bardzo fajne włosy, trudno go było znaleźć. Akurat jeśli chodzi o ten sunsilk to naprawde był ok.

Zalety:
- 0dświeżone włosy
- uniesiona, puszysta fryzura
- włosy miłe w dotyku
- zapach
Wady:
- dostępność
-wydajność

Używam tego produktu od: już nie używam, bo go nie ma :(
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Przereklamowany.

Kiedyś było głośno o Sunsilku, ale szybko przekonałam się, że to tylko dużo hałasu o nic.

Ten szampon:

- wcale nie przedłużył świeżości moich włosów
- przesuszył je przy końcówkach
- splątał tak, że wiele wypadło
- obciążył, oblepił
- włosy były niesforne

Plus za zapach i ładną butelkę.
Wcale nie żałuję, że Sunsilka wycofano.

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 200 ml

porazka

Cos strasznego!! Moje włosy juz po wieczór były okropne! Zawsze myłam co 2 lub 3 dni włosy, a przez ten szampon musiałam myc włosy codziennie. Zawiodłam sie na tej firmie juz nie pierwszy raz. Nie polecam i nigdy co juz nie kupie!

Używam tego produktu od: kilka razy i wywaliłam

Dieta na AZS

Sprawdził się

Niezły jest, co jakiś czas go urzywam. Długi czas włosy pozostają świerze. Przy stosowaniu z inną odżywką spełnia swoje zadanie. Nie miałam po nim łupieżu. Najważniejsze, że jak na mnie włosy się aż tak nie przetłuszczały. Cena niska. U mnie się sprawdził, także daje 4 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: a z 10

Przereklamowany

Miałam go dość dawno temu, w okresie, gdy bardzo często reklamowano go w telewizji i zapewniano o jego działaniu.A że od dawna przetłuszczają mi się włosy, chwyciłam tę przynętę.
I niestety daleko mu było do tego, co obiecywał prodcent: przetłuszczanie włosów się nasiliło i wymagały one częstszego mycia. Równocześnie nie mogłam nad nimi zapanować, puszyły się i przypominały siano. I to chyba wystarczające powody dla których już nigdy więcej tego nie kupię.Na plus mogę zaliczyć tylko ładny zapach i to, że dobrze się pienił i nie splątywał wlosów.

Używam tego produktu od:używałam chyba 3 lata temu

jednak nie

szampon po użyciu strasznie wysuszył mi włosy, stały się sianowate i bez połysku, po tygodniu stwierdziłam, że nie będę ich niszczyć i ponieważ ładnie pachnie użyję go jako żel pod prysznic...

Używam tego produktu od: tyg

Jestem na tak

Kupiłam ten szampon, bo moje normalne dotąd włosy zaczęły się bardzo przetłuszczać.
Nie spodziewałam się jakiś super rezultatów, chciałam je tylko odciążyć i oczyścić.
Jednak efekt przeszedł moje oczekiwania. Włosy są baaaaaardzo błyszczące, puszyste, ale nie sianowate.
Fakt, że na końcówki używam odżywki do włosów zniszczonych i takie połączenie jest świetne, bo mam długie włosy i na końcach jednak suche.
Czasem zmieniam szampon, nie myję włosów codzinnie tym, ale jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Takie "nic"

Nie lubię tego szamponu jeśli można tak go nazwać.Miał niby odświeżać na 48 h, ale po jednym dniu wyglądałam strasznie.Szampon ma bardzo ładny zapach, włosy dobrze sie po nim rozczesują, ale co mi po tym jak mam tłuste, pachnące siano na głowie?Nie polecam go.

Używam tego produktu od: Nie używam już od dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 / 400 ml

Nic specjalnego...

W zeszłe wakacje zakupiłam go z braku funduszy na coś lepszego i nie był nim zachwycona...
Ładnie pachniał... ale co do tego odświeżenia miałabym pewne zastrzeżenia... Włosy już po jednym dniu były tłuste...

Na wyjeździe razem z przyjaciółką myłyśmy razem włosy tym moim szamponem i obie dostałyśmy łupieżu ;/ Na szczęście na drugi dzień po umyciu ich jeszcze raz łupież zniknął...
raczej nie polecam...

Używam tego produktu od: w tamte wakcje

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Na początku wydawał mi się niezły. Niestety, po dłuższym stosowaniu (2-3 tygodnie) jego mankamenty objawiły się z pełną siłą.
Jedyne zalety szamponu to niska cena i względnie przyjemny zapach. Poza tym, nie sprawdza się pod żadnym względem. Obiecywana świeżość włosów to jeden wielki żart. W dodatku po kilkakrotnym użyciu zauważyłam pojawienie się łupieżu. Trudno jest też rozczesać potem włosy, bo robią się dziwnie sztywne. Ogólnie rzecz biorąc, ten produkt to pomyłka i nie polecam go nikomu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

tak tak tak

Dostałam ten szampon od mojego ukochanego po tym jak wysłuchał całej litanii narzekań na temat moich włosów wątpiłam czy mi pomoże bo wypróbowałam już cala mase innych i nie dawały oszałamiającego efektu(z małymi wyjątkami). ale ten szampon naprawdę działa jest tani ma cudowny zapach i włosy sa po nim naprawdę puszyste i pachnące:) Na pewno go jeszcze kupie!

Używam tego produktu od:

mówię nie!!!

Sama nie wiem jak on się znalazł w mojej łazience, ale na pewno to był pierwszy i ostatni raz. Nie mam włosów jakoś strasznie się przetłuszczających, mieszczą się w normie. Użyłam tego szamponu tylko kilka razy, ale skończyło się to okropnym łupieżem i swędzeniem skóry głowy. Po za tym nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie odświeżał.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka użyć