Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ultra Doux, [Naturalna Pielęgnacja], Szampon do wszystkich rodzajów włosów 'Aloes'

Połączenie aloesu znanego z właściwości zmiękczających z lekką formułą, bez obciążania włosów. Włosy stają się błyszczące, pełne energii i witalności, stają się pełne życia.

OK

Kolejny fajny szampon od Garniera. Produkt dobrze oczyszcza włosy, nie podrażnia ich i nie obciąża. Ponadto ładnie pachnie, jest wydajny, ma wygodne opakowanie i jest tani. Lubię w nim też to, że dobrze się pieni i nie ma problemów z jego zmyciem. Polecam do codziennego użytku dla niewymagających włosów :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288171].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny

Ojeju co to za okropny szampon jest. Dobrze, że się już skończył. Zastanawiałam się co nie tak z moimi włosami, bo układały się paskudnie, były brzydkie, ciągle jakby przetłuszczone, takie wiszące strąki, a to to to spowodowało.
Już podejrzewałam odżywkę.

Zapach, no cóż mi się nie kojarzył z aloesem, raczej z pokrzywą i był raczej brzydki.
Konsystencja typowa, lejąca, nie była zbytnio gęsta. Dosyć dużo się go wylewało ( i dobrze).

Odradzam zakup.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058631].usefull || 0 }}% pomocna.

masakra

Jedynym jego + jest wydajność i zapach, ale to co wyprawia z włosami a przynajmniej moimi to po prostu katastrofa ! :( po umyciu moje włosy były tak sztywne, że można było je łamać na pół w rękach ;( odradzam !

Używam tego produktu od: 07.2012
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816568].usefull || 0 }}% pomocna.

sposoby na włosy z gumką

szampon + odżywka = rewelacja

Jestem zachwycona działaniem tego produktu. Od szamponu nie wymagam wiele - ma umyć ale i nie uczulić, nie spowodować łupieżu no i nie poplątać na "amen" włosów. Dzięki Aloe Vera moje włosy są czyste, błyszczące i puszyste a w połączeniu z odżywką po prostu piękne. Cena fajna, kupiłam dużą butlę za 7,99. Wydajność OK, konsystencja też. Myślę, że duży wpływ ma nie tylko sam aloes ale i ekstrakt z ziarna owsa (Avena Sativa Kernel Extract), który zawiera saponiny (awenakozydy A i B oraz awenacynę), polifenole oraz tokoferol, czyli witaminę E.
Za duży minus uważam DIMETHICONE, który jest na trzecim miejscu w składzie (dający efekt wygładzenia włosa). Niepotrzebnie oblepia włos co powoduje jego szybsze przetłuszczanie.

Ogólnie rzecz ujmując - szampon jest fajny i będę do niego wracać :-).

Załączam zdjęcie składu - podany przez zgłaszającego jest nieaktualny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778458].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak to mój typ

Lubię serie ultra douxów garniera.
Jako ,że aloes cudownie działa na moje włosy i skórę to tym razem wybór padł na ten oto szampon.
i co ?
I jest genialny !

+ Zapach cudowny... delikatny,ale taki pociągający świeży tajemniczy -boski
+ nawilża włosy
+nie obciąża
+dobrze się pieni
+doskonale zmywa oleje
+zapobiega puszeniu się
+ włosy sa mega miękkie i gładkie( żaden szampon do tej pory nie dawał takiego efektu )
+ skład ok
+cena
+ pojemność
+wydajność

minusów nie zauważyłam.

Szczególnie polecam dla włosów średnioporowatych,skłonnych do kręcenia się mini loczków przy skórze głowy i przy dużym puszeniu od wilgotności.

KUPIĘ PONOWNIE!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778453].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo się z nim polubiłam

Od szamponu nie oczekuję zbyt wiele- ma skutecznie oczyszczać nie przesuszając skóry głowy. Ten szampon sprawdza się świetnie i dodatkowo sprawia że mycie włosów jest prawdziwą przyjemnością ;)

Plusy:
+ piękny, delikatny zapach... o ile zapach aloesowy nie kojarzy się mega pozytywnie to ten naorawdę jest ucztą dla moich zmysłów ;)
+ konsystencja- idealna, bardzo dobrze się rozprowadza na włosach, mycie jest gładkie i przyjemne
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ nie obciąża
+ nie plącze włosów
+ bardzo wydajny
+ tani
Idealny do codziennego stosowania
Oczywiście sam z niesfornymi włosami sobie nie poradzi, po umyciu konieczne jest zastosowanie odżywki lub balsamu, ale chociażby ze względu na przyjemność użycia jest godny polecenia ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745021].usefull || 0 }}% pomocna.

skończył się w mgnieniu oka

Aloes kojarzy mi się z wzmożoną pielęgnacją, dlatego postanowiłam kupić ten szampon. Z nadzieją, że nie obciąży włosów i nada im blask i miękkość. Mam bardzo wrażliwą skórę włosy, na mocne preparaty od razu reaguję zaczerwienieniem, świądem i łupieżem. Mój organizm jednak toleruje ten szampon, mimo nieciekawego drogeryjnego składu. Ładnie pachnie, temu nie potrafiłam go wyrzucić do kosza. Ma kremową konsystencję, która jest zdecydowanie za rzadka, połowa szamponu ucieka mi między palcami, co skutkuje zmniejszeniem wydajności. Słabo się pieni, mimo SLS w składzie, co także wpływa na szybkie zużycie produktu. Włosy po nim są czyste, zmywa nawet oleje zostawione na włosach przez kilka godzin. Z obciążeniem raczej nie miałam problemów, myjąc włosy tym szamponem były świeże przez 2 dni. Nie plącze, ale też w ogóle nie pielęgnuje. Zero miękkości, nawilżenia czy jakiejkolwiek pielęgnacji. Muszę dodać, że dosyć szybko się skończył. Miesiąc i po szamponie ani śladu.

Dla szamponów mam własną skalę:
*za naturalny skład (SLS w składzie, więc gwiazdka się nie należy)
*za cenę i wydajność (cena owszem, ale wydajności woła o pomstę o nieba, przyznaję 1/2 gwiazdki)
*za czyste i świeże włosy przez 48godzin (nie obciąża, więc gwiazdkę dostaje)
*za tolerancję mojej wrażliwej skóry głowy (przyznajemy gwiazdkę)
* za właściwości pielęgnacyjne (zero nawilżenia pomimo ekstraktu z aloesu, gwiazdka ‘bye bye’)
Suma: 2,5 czyli przeciętniak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[729410].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialne

Używałam go w wakacje - w Bułgarii , co dziennie jako jedyna z obozu miałam w gumce i na włosach glony , wysychały i strasznie były widoczne bo mam ciemne włosy , a glony po wyschnięciu przypominają jasny pistacjowy . Przy moim szamponie pogarszało to sprawę , ale moja przyjaciółka dała mi ten szampon i eureka to jest właśnie to czego szukałam (bez używania odżywki) moje włosy były lśniące , miękkie , cały czas je dotykałam , i glony szybko "ześlizgiwały" się z włosów . Mimo to że musiałam myć włosy codziennie (ze względu glonów) . Po przyjeździe do Polski zostało mi już niewiele tego szamponu , ale ciągle zapominam go kupić .

Plusy :
- Dostępność
- Cena
- Zapach
- Opakowanie

Minusy :
Nie znalazłam

Używam tego produktu od: używałam w wakacje (sierpień ok 3 tyg.)
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[720325].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

+Największy- nie obciąża moich włosów
+ładnie pachnie
+włosy sa po nim takie skrzypiące, co mi się zawsze kojarzy z czystością
+fajnie sie pieni
+niedrogi i łatwo dostępny

-nie nawilża włosów
-ma taką glutowatą konsystencję dzięki czemu czasem ucieka między palcami
-duża dziura w butelce też sprzyja marnowaniu produktu.

Pomimo tych małych minusów kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718860].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowałam się!

Do kupienia tego szamponu zachęciło mnie opakowanie. Myślałam, że aloes jest dobry do włosów suchych, ale jak widać nie!

Plusy:
+konsystencja
+zapach
+cena

Minusy:
- włosy po nim miałam, jak siano, wysuszone i brzydkie
-obciąża włosy
- plącze włosy

Używam tego produktu od: używałam go z pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: miałam jedno i musiałam zużyć do mycia wanny i umywalki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[670227].usefull || 0 }}% pomocna.