Sunsilk, Długotrwała świeżość, Odżywka ułatwiające rozczesywanie

Sunsilk, Długotrwała świeżość, Odżywka ułatwiające rozczesywanie

Lekka odżywka w sprayu do włosów przetłuszczających się. Wzbogacona o Aqua Proteins, ułatwia rozczesywanie, dba o końcówki, jednocześnie nie obciąża włosów. Włosy pozostaną świeże i lekkie, są miękkie i błyszczące. Bez spłukiwania.

zadna z niej odzywka

Ta odzywke kupilam kiedy tylko pojawila sie po raz pierwszy w sklepach. Skusilo mnie opakowanie, bo wtedy nie przywiazywalam wielkiej wagi do odzywek ( bylo to w czasach szkoly podstawowej). Odzywka nie moge tego nazwac, bo to zwykla zapachowa woda. W ogole nie pomagala rozczesac moich dlugich ( wtedy) wlosow, nie robila nic tylko pachniala i miala opakowanie, ktore bylo bardzo przydatne jako rozpylacz do kwiatow. Strata pieniedzy.

Używam tego produktu od: kupilam kiedy sie pojawila w sprzedazy
Ilość zużytych opakowań: nie wiem nawet, czy zuzylam cale opakowanie

Woda, woda, woda!

Przejdę od razu do rzeczy:

- odżywka nie nawilża
- nie ułatwia rozczesywania
- nie panuje nad przetłuszczaniem

Ogólnie, nie robi NIC. NIC, NIC, NIC.

Ładnie pachnie, ale zapach i tak szybko znika.
Plus za praktyczne opakowanie, które służyło mi później przy spryskiwaniu szyb podczas mycia okien :D

Używam tego produktu od: miesiąc kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

woda w spray\'u

"odżywka" nie robi nic - nie ułatwia rozczesywania, nie odżywia, nie nawilża, rozpyla się gęstą chmurą wielkich kropel
zapach tylko dla fanek morskiej bryzy + coś jakby cień melona, ja akurat nie przepadam
jedyna wartość tej odżywki to atomizer, który można zostawić do spryskiwania kwiatów ;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

sentyment

Kupiłam tę odżywkę parę lat temu, bo moje włosy były po prostu nie do rozczesania, a dzięki niej były miękkie i pięknie sie rozczesywały. Bardzo żałuję, że teraz nie mogę jej nigdzie znaleźć, bo polubiłam ją.

Używam tego produktu od: ostatnio parę lat temu

Wspaniała

Po kilku latach znowu przypadkowo znalazłam ją w sklepie i od razu kupiłam;) Mam przetłuszczające się włosy i ta odżywka jest dla nich idealna. Włosy świetnie się rozczesują (oczywiście, jeśli nie są zniszczone), pięknie pachną i faktycznie - świeżość czuje się przez cały dzień. Następnego dnia włosy także są świeże, co jest ważne przy kudełkach przetłuszczających się;)
Jedynym mankamentem jest spływanie odżywki z włosów. Ja robię tak, że po aplikacji nakładam na moment na włosy ręcznik i wyciskam nadmiar mgiełki (bez "szorowania włosów).

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:15 na pewno;)

***

Miałam pare lat temu kilka opakowan tego kosmetyku, gdy moje wlosy weszly w ere intensywnego przetluszczania sie i kazda odzywka nawet ze splukiwaniem silnie je obciazala.

Bardzo podobal mi sie zapach i forma w atomizerze. Baaardzo latwo wlosy sie rozczesywaly i nie puszyly sie w ciagu dnia. Nie obciazal zbytnio wlosow- w tej sprawie ani nie pomogl ani nie zaszkodzil. Przestalam go kupowac, bo wszystko mi sie znormalizowalo. Moze jeszcze do niego wroce, ale mam nadzieje,ze nie bedzie takiej potrzeby.

Używam tego produktu od: 4-5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

Świeżości brak.

Niestety, mimo obietnic długotrwałej świeżośći po rozpyleniu odżywki nie ma. Wręcz przeciwnie obciąża ona włosy, powoduje że jeszcze szybciej się przetłuszczają. Jedyny plus to łatwość w rozczesywaniu.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu

mój sposób na włosy

Mam cienkie przetłuszczające się pióra na głowie długie i proste jak druty w dodatku więc znalezienie sposobu na to żeby wyglądały świeżo i nie były przylepione do głowy zajęło mi nieco czasu. ale sposób jest:

1.szampon odświeżający - jakikolwiek do włosów normalnych lub przetłuszczających się - moje włosy na wszystkie reagują po prostu dobrze
2. Olejek ( serum ) na końcówki - obowiązkowo
3. Odżywka w sprayu na mokre pióra
4. Suszarka ( same schną ponad godzinę.... na dworze )

i w takim stosowaniu odżywka sprawdza się super. włosy miękkie w dotyku, nie "sianują" się w ciągu dnia, lekkie i łatwe do rozczesania. zapach fajny łatwość stosowania - atomizer super.

próbowałam innych tego typu produktów ale tylko Sunsilk sprawia że włosy są odżywione, miękkie i nieobciążone i nie puszą się złośliwie w ciągu dnia. i za to 5 gwiazdek

nie przedłuża świeżości czuprynki ale mi to i tak wsio ryba bo moje włosy mają wyglądać ok od rana do następnego rana. potem mycie.

p.s. jak ktoś oczekuje że dzięki odżywce będzie mył włosy rzadziej to się przeliczy. i rozpylać trzeba z umiarem ( ja po spryskaniu nie wczesuję tylko roztrzepuję włosy palcami i suszę )

Używam tego produktu od: odkąd się pojawiła w sklepach
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo i jescze trochę ( mam atomizery do kwiatów, prasowania, do wszystkiego :P )

Nie polecam!

Dostałam go od koleżanki przy wspólnej wymianie kosmetyków myślałam że to kolejny fajny wynalazek SUNSILKA a jak włosy troszkę mi się przetłuszczyły rozpyliłam go na włosach i co?? Nic nie pomógł tylko włosy stały się ciężkie i wyglądały jeszcze bardziej tłuste.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jeden nie cały

przeciętny :)

Kupiłam w promocji razem z szamponem ;) Zapaszek tej mgiełki jest cudoowny :)) Bardzo mi się spodobał. Rozczesuje się włosy lepiej z tą odżywką, ale tylko mokre! Zapach niestety nie trzyma się na włosach zbyt długo, a szkoda.
Ogolnie, nic specjalnego.
Cena dobra.
Opakowanie bardzo praktyczne i przydatne po zużyciu odżywki :))

Używam tego produktu od: uzywalam daaawna temu ;)

W pierwszej chwili...

myślałam, że to może mój produkt jest jakiś felerny i zamiast odżywki w pojemniku znajduje się woda. Rozpyliłam zawartość butelki i zanurzyłam nos w mgiełkę, unoszącą się w powietrzu. Zapach świeży, łaskawy dla moich receptorów węchowych - nie zachwycił, ale też nie odrzucił. Niestety, to jednak nie perfumy, więc wypada skupić się na innych walorach tego produktu, a tych - jak widać w poniższych recenzjach - brak.

Spływa z włosów w przeciągu paru sekund od momentu aplikacji. Nie wiem, czy w takim tempie zdąży w ogóle zadziałać i spełnić powierzone mu zadanie, więc problemy z rozczesywaniem jak były, tak są.

Włosy są odświeżone, jak najbardziej, ale to zasługa wcześniej użytego szamponu, a nie odżywki. ;-)

Intensywność przetłuszczania się kosmyków - bez zmian.

Znakomity aplikator i pojemnik! Po wylaniu zawartości i odklejeniu etykietki podarowałam pojemnik mamie - zapalonej miłośniczce roślin i kwiatów wszelakich, która z zachwytem w głosie zapytała, w którym to sklepie ogrodniczym sprzedają takie świetne spryskiwacze...

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 3/4 zawartości jednej butelki.

Świeżość :confused: ?

Mam przetłuszczające się włosy i potrzebuje naprawdę dobrego szamponu czy odżywki aby przytrzymać je w dobrym stanie chociaż przez dwa dni. Skusiłam się na tę odżywkę, ponieważ była w sprayu, a takie wolę. Poza tym nie była zbyt droga. Ma niezły zapach arbuza. Dobrze się ją aplikuje. Może i minimalnie ułatwia rozczesywanie, ale nie jest to wielka różnica. Ale świeżość? Jaka znowu świeżość? Włosy przetłuszczają się normalnie jak bez użycia odżywki. Są miększe. Dostanie te trzy gwiazdki, ponieważ ma kilka plusów.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1-2