Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bell, Multi Mineral, Anti - Age Concealer (Korektor w płynie z minerałami)

Bell, Multi Mineral, Anti - Age Concealer (Korektor w płynie z minerałami)

Likwiduje oznaki zmęczenia oraz cienie pod oczami. Połączenie aktywnych składników roślinnych takich jak: proteiny pszenicy i wyciąg z nasion chleba świętojańskiego tworzy Lift - Active Complex, który :
- lekko napina i rozświetla zmęczoną skórę pod oczami,
- daje natychmiastowy efekt wygładzonych zmarszczek i wypoczętego oka.
Delikatna i cienka skóra pod oczami od razu zyskuje gładkość i napięcie.
Zawiera filtr UVB.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol, Sodium Chloride, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, C30-45 Alkyl Methicone, C30-45 Olefin, Polysorbate 80, Ethylhexyl Gliceryn, Hydrolyzed Wheat Gluten, Ceratonia Siliqua Gum, Magnesium Aspartate, Zinc Glukonate, Phenoxyethanol, Trimethoxycaprylylsilane, Dimethicone
[+/- CI 77891, CI 77491,Ci77492, CI 77499]

Cena: ok. 9zł / 8g
/s/

Do niczego

Nie podzielam zachwytów nad tym korektorem. Nie mam cieni pod oczami, ale czasem lubię lekko rozjaśnić spojrzenie, no i zakryć nieprzyjaciela. Ale ten korektor nie spełnia żadnej funkcji. Mimo jasnego koloru bardzo szybko ciemnieje. Słabo kryje. Włazi w zmarszczki i załamania. Nietrwały. W zasadzie do niczego nieprzydatny, bo niedoskonałości też nie zakrywa. Jest widoczny na twarzy. Jednym słowem - nie chcę go.

Polubiliśmy się

Kupiłam go ze względu na cenę. Był tani, a ja potrzebowałam korektora "na już". Okazało się, że przy takiej niskiej cenie nie ucierpiała jakość produktu.

Korektor jest dosyć gęsty jak na produkt w płynie. Świetnie radzi sobie z zakrywaniem cieni pod oczami. Troszkę gorzej z niedoskonałościami. Dobrze blenduje się z podkładem i nadaje się do konturowania. Aplikator pozwala na precyzyjne nakładanie produktu.

Jest dosyć wydajny. Kupiłam go prawie 3 miesiące temu i nadal używam pierwszego opakowania. Dla uzupełnienia dodam, że korektor nakładam praktycznie codziennie. Produkt nie ciemnieje, nie waży się. Jest trwały. Czasem bardziej trwały, niż podkład, którego używam na co dzień.

Nie najgorszy

Kupiłam w biedronce gdy byłam w awarii ,bo mój korektor którego używałam się skończył A wszystkie drogerie były już pozamykane. Po przeczytanych opiniach tu trochę bałam się go użyć No ale nadszedł następny dzień kiedy musiałam się zebrać do pracy. Wywarł na mnie miłe zaskoczenie,bo na mnie kolor trzyma się taki jaki i nie zmienił swego odcieniu. Korektor prawie
W ogóle nie kryje,No i po paru godzinach schodzi z twarzy . Nie ma tragedii i nie jest to najgorszy produkt,ale na pewno będę do niego wracać tylko w takich awariach a narazie zostanę przy swoim stałym ulubionym korektorze!

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Bardzo dobry jak na tą cenę

Naprawdę fajny korektor dyskontowy:) Dyskontowy bo kupuję go w biedronce, ale oczywiście jest dostępny również w drogeriach.

Bardzo lekki,dobrze kryjący korektor. Może nie wytrwa całego dnia, ale na 8 godzin do pracy daje radę. Nie roluje się, nie wchodzi w zmarszczki, nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Kosmetyk jest hypoalergiczny, nie uczula i nie powoduje żadnych podrażnień. Zdarza się, że używam go jako bazy pod cienie i bardzo dobrze się na nim trzymają, bez rolowania. Ma wygodne opakowanie z aplikatorem które bardzo lubię.

Bell multi mineral korektor

Bardzo lubię kosmetyki Bell i mogę polecić wszystkie jakie miałam okazję testować :)
Ten korektor jest moim ulubionym, dobrze kryje, ma bardzo lekką konsystencję, która nie zatyka porów. Malutką wadą jest to, że korektor utlenia się na twarzy i ciemnieje, jednakże jak nałożę podkład to nic nie widać.

Dobra jakość jak na swoją cenę

Korektor dobry dla cery wrażliwej, bez czynników uczulających, kryje co ma kryć jednak nie na długo, szybko się ściera, nie wtapia się w skórę, uwidacznia zmarszczki pod oczami

Dla mnie idealny

Kupiłam go zupełnym przypadkiem. Miałam zamówiony inny, ale paczka się spóźniała, więc kupiłam coś na chwilę za parę groszy. Tymczasem tak go polubiłam, że kupiłam 2 kolejne opakowania. Dla mnie ideał. Ma świetny kolor, dobrze kryje, a mimo to jest lekki. Nie ściera się, i kosztuje niewiele.

Bardzo dobry

Super korektor, będę do niego wracać. Mam bardzo bardzo jasną cerę i trudno mi znaleźć podkład czy korektor dobrze wpasowujący się. Mam wrażenie, że jest lekko różowy, ale mi to nie przeszkadza

Mój ulubieniec

Zdecydowanie jest to mój ulubiony korektor. Krycie trochę słabe ale jak dla mojej cery jest idealne. Bardzo podoba mi się efekt gdy naloze go pod oczy. Jednym słowem dobry korektor za 8zl (regularna cena w biedronce?

Świetny kompan w ukrywaniu niedoskonałości

Obecnie posiadam już trzecie opakowanie. Uważa, że jest bardzo dobry w stosunku do swojej ceny! Jeżeli nie chcemy wydawać dużo na korektor, bo nie używamy go za często to ten będzie idealny :) Szkoda że dostępny w sprzedaży jest tylko jeden kolor i średnio podoba mi się opakowanie. Ten "pędzelek" nie za fajnie rozprowadza na skórze korektor, ale ogólnie cała reszta na plus :)

Byłby ok gdyby..

Korektor lekki, z niektórymi podkładami wygląda naprawdę ładnie ale.. Bardzo szybko ciemnieje i ma dość słabe krycie. I najważniejsze, po paru razach zaczął piec i mnie uczulił (po raz kolejny produkt Bell)- skóra stała się bolesna, piecze po nałożeniu czegokolwiek, jest zaczerwieniona i szorstka.

Niezły

Kupiłam go w biedronce za +/- 10zł, nie spodziewałam się po nim cudów lecz dość miło mnie zaskoczył :). Używam go tylko pod oczy i sprawdza się całkiem nieźle jak za taką cenę.