Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Multi Mineral, Anti - Age Concealer (Korektor w płynie z minerałami)

Multi Mineral, Anti - Age Concealer (Korektor w płynie z minerałami)

Likwiduje oznaki zmęczenia oraz cienie pod oczami. Połączenie aktywnych składników roślinnych takich jak: proteiny pszenicy i wyciąg z nasion chleba świętojańskiego tworzy Lift - Active Complex, który :
- lekko napina i rozświetla zmęczoną skórę pod oczami,
- daje natychmiastowy efekt wygładzonych zmarszczek i wypoczętego oka.
Delikatna i cienka skóra pod oczami od razu zyskuje gładkość i napięcie.
Zawiera filtr UVB.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol, Sodium Chloride, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, C30-45 Alkyl Methicone, C30-45 Olefin, Polysorbate 80, Ethylhexyl Gliceryn, Hydrolyzed Wheat Gluten, Ceratonia Siliqua Gum, Magnesium Aspartate, Zinc Glukonate, Phenoxyethanol, Trimethoxycaprylylsilane, Dimethicone
[+/- CI 77891, CI 77491,Ci77492, CI 77499]

Cena: ok. 9zł / 8g
/s/

rozświetlające
do twarzy

Nie polecam

Opakowanie i zapach na plus.
Ale...
Słabo zakrywa cienie pod oczami, dopiero po dwóch warstwach wyglądało to w miarę ok.
Jeśli szybko się go nie rozprowadzi, ciemnieje.
Zbiera się w kącikach przez co nie wygląda to za dobrze
Po nałożeniu skóra piekła, przestałam go używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538456].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolor zniechęca do używania

Korektora używam głównie po to, aby zamaskować cienie pod oczami.

Korektor kupiłam w Biedronce - był tani, kolor (01) w opakowaniu wydawał się bardzo jasny, co mi się spodobało, bo jestem strasznym bladziochem. Skusiłam się więc na niego i wylądował w moim koszyku.
Co się okazało?
Kolor, który w opakowaniu wydawał się idealny, początkowo po nałożeniu faktycznie taki był... Wszystko zmieniło się po kilku minutach, kiedy pod swoimi oczami zobaczyłam pomarańcz! Przy mojej jasnej karnacji takie "kolory" od razu odznaczają się na buzi.
Na zdjęciu widać różnicę w kolorze - same zobaczcie...
Krycie określiłabym jako średnie. Nie jest najgorzej.
Podkreśla zmarszczki mimiczne.
Opakowanie jest ok, posiada aplikator z gąbeczką.
Taki ot - zwykły korektor.

Ze względu na kolor nie kupię ponownie.

Póki co wylądował na dnie szafki z kosmetykami. Może dam mu szansę latem, kiedy trochę się opalę, może wtedy ten kolor będzie mi bardziej pasował...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534611].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupie ponownie

Kolor idealny do jasnej cery. Stosowałam go pod oczy. Zbyt dużego krycia nie ma. Niestety ciemnieje i tworzy brązową skorupę pod oczami. Czuć wysuszenie skóry. Na jasnej cerze strasznie się to odznacza. Aplikator wygodny. Konsystencja w porządku. Można rozprowadzać i palcami i gąbką. Nie wiem jak ze zmianą koloru w ciemniejszych kolorach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532396].usefull || 0 }}% pomocna.

Testujemy nowości z Sephory

Nic nowego...

Korektor praktycznie niczym nie różni się od wersji hypoalergicznej. Ta sama konsystencja, nawet utlenia się w takim samym czasie. Jeśli chodzi o to jak zachowuje się na skórze to jest w miarę trwały i kryjący, jednak dużych cieni nie zakryje. Jak już wspomniałam produkt ten niestety się utlenia. Ciemnieje na pomarańczowo i dla bardzo jasnych karnacji może być niewypałem, nawet odcień 01. Nie jest to produkt zły, jednak jeśli chodzi o oczy to myślę, że lepiej zainwestować w coś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529396].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie sprawdził się

Niestety szybko utlenia się i zmienia kolor przez co psuje całą koncepcję makijażu i zostawia brzydkie plamy. Nie podoba mi się jakość krycia, a przecież po to są korektory. Nie dałam rady go zmęczyć, oddałam koleżance.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471736].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiliśmy się

Posiadam najjaśniejszy odcień. Podczas nakładania jest za jasny, chwilę po-bardzo ciemnieje i robią się pomarańczowe placki. Słabo kryje, ponadto wchodzi mi w nawet najmniejsze zmarszczki (o których do tej pory nie wiedziałam). Cena jak na korektor jest przeciętna. Jest lekki i wydajny. Co mi jednak z jego wydajności, skoro używanie go to męczarnia?
Nie skończyłam nawet jednego opakowania, ponieważ przesuszył moją skórę pod oczami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471652].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieudacznik

Kiedy nie miałam korektora, a jedyna w pobliżu drogeria nie była jeszcze otwarta - z desperacją udałam się do Biedronki i kupiłam ten z Bell. Był to zakup szybki, nieprzemyślany, ale za taką cenę i tak nic by mnie nie powstrzymało. W końcu lubię próbować nowości..
W tym przypadku bezmyślność nie popłacała.. po użyciu produktu na powieki i pod oczy, okropnie zaczęły mnie piec. Nie kryje dobrze, daje minimalny efekt rozświetlenia, który po godzinie nie jest już widoczny.. Ściera się bardzo szybko, używając go rano już po około 2h miałam cienie pod oczami, a wszyscy moi znajomi myśleli, że jestem jakaś smutna i zmęczona.. :p Używałam go przez dwa tygodnie, nie mając innego korektora.. potem zakupiłam z L'Oreala.
Nie polecam tego produktu, jak dla mnie jest to kompletny nieudacznik ukryty wśród innych świetnych kosmetyków z Bell.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446016].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Różnych korektorów mam kilka więc mam jakieś porównanie. Z Bell mam nr 01 i muszę przyznać ,że u mnie się nie sprawdził. Krycie jest przeciętne , ale podkreśla mi zmarszczki. Średnio się również sprawdza przy kryciu niespodzianek. Nie zauważyłam zmiany koloru. Wydaje mi się, że u młodych dziewczyn sprawdzi sie stosunkowo lepiej pod oczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443041].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go :)

Lubię ten korektor. Może nie jest wybitny, ale sięgam po niego, gdy nie mam nic innego pod ręką. Korektor ciemnieje co nie jest zbyt fajne, ale czasami mi to wręcz odpowiada. Za tak niską cenę ok 12 zł, może być.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440871].usefull || 0 }}% pomocna.

mój pierwszy korektor

To pierwszy korektor jaki używałam pod oczy. Wtedy wydawał mi się ok, dlatego sięgnęłam po niego drugi raz. Teraz niestety nie sprostał moim wymaganiom.

Korektor jest tani. Ma solidne, typowe dla korektorów opakowanie. Gąbeczka jest mięciutka, a to się chwali.
Miałam go w wersji 01 i muszę przyznać, że jak na korektor kolor jest dość ciemny. Używam aktualnie podkładu Rimmel London lasting finish w kolorze 010 light porcelain i ten korektor jest od niego o wiele ciemniejszy. Nie za ładnie to wygląda, dlatego muszę poprawiać go pudrem ryżowym.
Druga sprawa to to jak zachowuje się w ciągu dnia. Na początku wygląda ładnie, później jednak tworzy skorupkę, a na niej odbija się cała mimika. Wynikiem tego jest masa mikro zmarszczek w okolicach oczu, którym tak naprawdę tam nie ma. Wydaje mi się, że już lepiej nic nie użyć niż ten korektor.

I trzecia wada. Trwałość. Przy oczach tworzy zmarszczki,a spod oczu znika.
Ewenement.

Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420216].usefull || 0 }}% pomocna.