Avon, Super Full Mascara Waterproof (Tusz wodoodporny)

Avon, Super Full Mascara Waterproof (Tusz wodoodporny)

Świetny wodoodporny tusz, który pogrubia rzesy nawet pięciokrotnie. Posiada 2 odcienie, które idealnie dopasują się do rzęs. Świetna szczoteczka, która dobrze rozprowadza mascarę bez sklejania i tworzenia grudek na rzesach. Testowany oftamologicznie.

Szału nie ma!

Cieszę się, ze kupiłam ten tusz kiedy był w promocji - wydałam jedynie 9,90 zł.
Jedynym plusem tego tuszu jest trwałość - nie zasycha zbyt szybko w opakowaniu. Szczoteczkę też łątwo się czyści.
Niestety słabo rozdziela rzęsy, trzeba naprawdę uważać by ich nie posklejać.
Szczoteczka nie dosięga do tych najkrótszych rzęs i trzeba się nieco nagimnastykować, by precyzyjnie podkreślić oko.
Napewno wiecej nie kupię tej maskary, bo szkoda moich nerwów ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

nie nie nie!

Jest to niestety jeden z gorszych tuszy jaki do tej pory mialam... Mam rzadkie rzęsy więc jeśli chodzi o tusze jestem bardzo wymagająca ;)
brak

Minusy:
jak pisały poprzedniczki nałożenie drugiej warstwy równia się sklejeniem rzęs, pierwsza warstwa niemal że niewidoczna ;(
nie pogrubia (ale za to skleja)
nie wydłuża
jak dla mnie nie jest wodoodporny, spokojnie zmywa się zwykłym tonikiem, a do tego kruszy się

ma wszystko czego potrzebuję

Ten tusz przeszedł próbę jakiej inne nawet by się nie podjęły. Wymalowałam nim po raz pierwszy rzęsy na szybko i w pośpiechu. Szłam na pogrzeb bliskiej osoby, więc nie w głowie był mi makijaż. Dostał mi się wieniec i musiałam bez parasola przemaszerować ok. 3 km. Pogoda była okropna, deszcz zacinał, że po pół godzinie nawet bielizna była przemoknięta.
Oczywiście kompletnie nie zwróciłam na to wtedy uwagi, ale wieczorem okazało się, że tusz wytrzymał płacz, deszcz i całodniową bieganinę. Jest NAPRAWDĘ wytrzymały.

Jest naprawdę kryjący, ale nie skleja rzęs, co liczy mu się na duży plus. Co ważne NIE POGRUBIA co mnie osobiście zachwyca bo nienawidzę efektu sztucznych rzęs. Jeśli jednak ktoś gustuje w tego typu tuszach ten niekoniecznie przypadnie mu do gustu.
Podsumowując maksymalne wydłużenie, piękne, niesklejone, czarne rzęsy, które wytrzymają cały dzień w każdych warunkach.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Bardzo fajny polecam ;-)

Witam !

Używam tego produktu od ok.3lat jestem z tego tuszu zadowolona ,nie robi efektu tzn,,Pandy " szczoteczka gumowa.Sumując wszystko jest SPOKO

Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nawet ok

Tusz nawet fajny, wygodna szczoteczka dość dobrze rozczesywała rzęsy, ale zgadzam się z poprzedniczką, że nałożenie drugiej warstwy bywa trudne, bo rzęsy się sklejają (efekt tym częstszy im dłużej posiadamy ten tusz).
Co do wodoodporności, to w moim przypadku wystarczył mały deszczyk, a pod oczami widniały czarne kropeczki.
Bardzo szybko się skończył (ok. 1,5 miesiąca, a nie maluję się codziennie).
Plus za niską cenę promocyjną i dokładne pokrywanie rzęs.

I tak, i nie

Ogólnie lubię tusze Avon i ten też nie zawiódł :)
Na początku naszej znajomości byłam nim zachwycona, świetnie wydłużał i pogrubiał, po prostu bajka... Ale teraz (minęły jakieś 2 miesiące od zakupu) jakby się trochę... zestarzał? Mam wrażenie, że nie wydłuża już i zaczął się osypywac, więc po tak ok. 1-2 h od pomalowania trzeba sprawdzic, czy nie mamy czarnych kropeczek od tuszu. Szczoteczka dobrze rozczesuje, ale jak tusz wyschnie, to nałożenie 2 warstwy grozi sklejeniem :(
Nie wiem, czy bym go kupiła 2 raz. Chyba wypróbuję Super Shock, jak mi się ten skończy, ponoc jest fantastyczny... :)

PS Za mojego Super Full dałam 16 zł, w jakiejś promocji był :)

Używam tego produktu od: 09.04.2011