Shafali, Mleczko do ciała

Shafali, Mleczko do ciała

Mleczko do ciała uzupełniające linię zapachową Shafali Fleur Rare. Nawilża, pielęgnuje i nadaje zapach, dobry dla lubiących nakładać zapach stopniowo.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, octyl cocoate, butylene glycol, cetearyl glucoside, cetyl alcohol, stearic acid, parfum, cyclopentasiloxane, methylparaben, phenoxyethanol, cyclohexasiloxane, acrylates/c10 - 30 alkyl acrylate crosspolymer, ethylparaben, propylparaben, sodium hydroxide, butylparaben, tetrasodium edta

Superszybkie wchłanianie

Bardzo żałuję, że tej linii zapachowej już nie ma. Balsam pięknie pachniał i błyskawicznie się wchłaniał, a to jest coś, na czym bardzo mi zależy, gdyż lubię szybkie efekty ;-) No i zapach tych perfum.. mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś go "wskrzeszą".

Używam tego produktu od: 1 rok

dziwak z niego

Na początku troche się przeraziła: powąchałam wpierw balsam w opakowaniu i wydał mi się okropnie intensywny, taki "kadzidełkowy". Ale na skórze złagodniał i pachniał ładnie (zapach utrzymał się przez 2,5 godziny). Balsam faktycznie maże się okrutnie, ale wchłania szybko i nawilża dobrze. Jest bardzo wydajny.

ilość zużytych opakowań: miniatura 50 ml

średnie

Wzięłam je ze sobą na urlop i spełniło moje oczekiwania.Troszkę zbyt wodniste jak na mój gust, ale z efektu nawilżenia byłam zadowolona. Po jego użyciu skóra jest gładka i miękka. Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Szybko się wchłania.Zapach utrzymuje się krótko, ale mi to akurat nie przeszkadzało.Mimo rzadkiej konsystencji okazało się bardzo wydajne. Ot zwykłe mleczko, bez żadnych rewelacji.Ilość zużytych opakowań: 1

O botoksie mity

łeee...

Rzadki, wodnisty. Źle się rozprowadza, maże się, za to wchłania się błyskawicznie, po chwili nie ma po nim śladu. Słabo nawilża, skóra woła jeszcze pić, ale mimo to jest taka jedwabista, przyjemna w dotyku. Rzeczywiście, pachnie jak perfumy, ale nie jest trwały. Raczej tylko przed wyjściem, żeby wzmocnić efekt perfum i dla efektu gładkości.