Nair, Krem do depilacji wszystkich typów włosów

Nair, Krem do depilacji wszystkich typów włosów

Nawilżający krem do depilacji o świezym zapachu. Zawiera witaminę E, oliwkę dla dzieci, rumianek i aloes. Łagodnie usuwa włosy, przeznaczony do depilacji nóg i pod pachami. Zostawia skórę gładką i miękką dzięki substancjom nawilżającym. Testowany dermatologicznie.

Cena: 11 zł

Ojj zawiodłam się:(

Kupiłąm ten krem w wersji saszetkowej. Po opiniach myslalam że będzie fajny i mocniejszy od tych wszystkich bezużytecznych skrobaków.
Sprobowałam troche na bikini.
Nie zostawił podrażnień natomiast nie sciągnął wszystkich włosów u podstawy. Co mi nie odpowiada.
Zapach nie nachalny. Cena niska..
Niestety wczoraj dzien PRZED WESELEM sprobowałam na krótkie odrosty na rękach po wosku.
Trzymałam na rękach 6 minut po czym ściągnłęłam szpatułką z poprzedniego kremu.
Ohh jaka byłam zachcycona. Usunął nawet najmniejsze włosku . Ręcę były gładkie.
Tragedia zaczęła sie 10 minut PO.
Ręcę zaczęły mnie piec były czerwone. Po godzinie wyskoczyły krostki na całych rękach.
Przespałam się z tym problemem. Natomiast rano było gorzej, krostki zamienily się w strupki. I tak zostało do dziś. Do tego miejsca w ktorych są krostki są drażliwe na dotyk. Nieprzyjemne i nieestetyczne.
Do tego wlosy odrosły takie jakie były przed depilacją kreme, a minął zaledwie jeden dzień.
Pół gwiazdki daje za niską cene. Ale szkoda i nawet tych 5 zł za saszetkę.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: jedną saszetkę, i ostatnią..

Fajny produkt w rozsądnej cenie

To od niego zaczęłam swoją przygodę z kremami do depilacji.
Plusy:
-skóra idealnie gładka
-super cena
-dość szybko działa
-włoski odrastają słabsze

Minusy:
-zapach- okropny... ale coś za coś
-jak to po kremie, szybko odrastają włosy

Polecam! Używałam wielu podobnych z Bielendy, jakieś takie Vanity, Satin i mimo wszystko wracam do tego. Nie mówię, że jest rewelacyjny, ale za taką cenę warto spróbować

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: nie potrafię powiedzieć- dużo

szukam dalej

Już jako mały szczyl :) słyszałam o Nair wiec gdy zobaczyłam go na półce sklepowej postanowiłam spróbować. Reklamowany był "Bądź różą bez kolców"...ku mojemu zdziwieniu usunął moje włosy z nóg, pomimo tego ze są ciemne, twarde i grube...ale niestety czar bajki prysnął bo bardzo szybko zaczęły odrastać :(

Używam tego produktu od:raz, brak systematyczności

Konturowanie Smashbox

Oceniam na 2.00

Na początku przyczepię sie do tego tak zwanego "świerzego zapachu".... Nie wiem jak go określi, ale świerzy to on zdecydowanie nie jest!! Po zabiegu musialam wietrzyć łazienke przez pol godziny..
Co do działania- nie jest najgorszy, chociaż podrażnił mi skórę na kolanach... No, ale czego sie spodziewać za taką cenę... :-P

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

jednyny ktoryw ogole dziala

Kupuję i będę kupować, chociaż uważam że mógłby lepiej usuwać włosy:)
nie mam grubych i ciemnych a jednak są pewne problemy z dokładnym ich usunięciem. Jest to jednak jedyny krem depilujący, który w ogóle coś usunął, używałam już kilku bez dosłownie zadnych efektów
dodatkowo nie podraznia skóry-za co duzy plus. ogolnie dobry produkt-moge polecic.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:duzo:)

Świetny

Kocham ten krem!! Mam bardzo mocne, ciemne owłosienie i golarka nigdy nie była w stanie sobie z nim poradzić. Zawsze zostawało takie nieprzyjemne uczucie szorstkowści i czuć było włoski ukryte pod skórą. Krem nair niszczy włoski także pod skórą, więc po uzyciu go moje nogi po raz pierwszy w życiu są prawie że idealnie gładkie. Niestety tylko na jakiś czas, bo już nastepnego dnia wszystko wraca do normy:( Mimo to polecam go, zwłaszcza dziewczynom, która tak jak ja mają mocne włoski. Ja po nim czasami przejadę jeszcze golarką (tak dla lepszego efektu), bo nigdy nie uda mi się do końca usunąć włsków samym kremem, ale to co robi to i tak bardzo wiele jak dla mnie.Używam tego produktu od:parę tygodni

nie sprawdził się

Kupiłam opakowanie w saszetkach dla wypróbowania i już wiem, że to krem nie dla mnie.
Chciałam wydepilować sobie nim łydki (mam słabe blond włoski). Pierwsze wrażenie - śmierdzi, ale nie podrażnił mi skóry.
Po odczekaniu zalecanego czasu musiałam mocno trzeć skórę szpatułką aby włoski zeszły. Mimo tego jakieś zostawały i łamały się później. Po prostu nogi nie były idealnie gładkie - to ja już wolę je codziennie golić :P .

może być

Ten krem żeczywiście jest wydajny i dobrze depiluje. Opakowanie wystarczyło mi na 4, 5 użyć. Włoski po nim odrastały wolniej niż po innych kremach tego typu. Nie podrażnia skóry.

bardzo dobry

Depiluje bardzo doklądnie, nie zostawia żadnych włosków. Raz podraznił mi skóre ale to z mojej winy, bo trzymałam za długo. W przpisowym czasie nic się nie dzieje. Zapach, który wydobywa się z tubki jest nawet ładny, ale po nałożeniu na nogi zaczyna trochę śmierdzieć. Zmywa się dobrze. Szpatułka wygodna.

ilość zużytych opakowań: 1

trochę lepszy

Gęsty, niestety nie pachnie tak ładnie jak emulsja. Dobrze się rozprowadza, nie spływa. Dobrze usuwa włosy, resztki łatwo się spłukuje. Nie podrażnia i nie wysusza. Poręczna szpatułka, dobrze nakłada i zdejmuje. Mało wydajny, jedno opakowanie ledwo wystarcza na jeden raz. Miałam go też w dawnej wersji, trochę się zmienił na lepsze. Dobrze, że dołączyli szpatułkę, niestety, nie zmienili zapachu, który choć nie jest uciążliwy, to jednak mógłby być ładniejszy.