Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, Ultra Doux (Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`)

Garnier, Ultra Doux (Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`)

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Bardzo dobry produkt

Produkt spowodował odbudowę zniszczonych końcówek, nadał włosom blasku jakiego nie miały nigdy.
Jeden minus obecnie można ten szampon dostać tylko przez internet :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264518].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ububiony szampon!

Szampon jest świetny! Odkąd nie farbuję włosów na blond, używam szamponów z rumiankiem, żeby podkreślić swój naturalny kolor włosów (ciemny blond). Zarówno ten szampon, jak i odżywka do kompletu są moimi ulubieńcami już od dawna.

Plusy:
- piękny zapach
- niska cena
- rozświetla włosy
- włosy pięknie pachną i są miękkie w dotyku
- bardzo wydajny

Minusy:
- opakowanie szamponu bardzo nieporęczne
- bardzo trudna dostępność, ostatnio nigdzie nie mogę go znaleźć, więc byłam zmuszona przerzucić się na timotei z rumiankiem

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, nie liczyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006773].usefull || 0 }}% pomocna.

warto spróbować

Szampon spełnia swoją podstawową funkcję. Dobrze oczyszcza włosy, jednak dla mnie to trochę za mało. Mam naturalny blond i chciałam go trochę rozświetlić, nadać blasku, myślałam, że szampon trochę wspomoże płukanki rumiankiem. Niestety mocno wysuszył mi włosy, a nie używałam w tym czasie odżywki. Teraz wiem, że jeśli chcę go używać to tylko w połączeniu z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992460].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

bardzo delikatny

To najlepszy szampon z całej serii ultra doux:
- świetny zapach , jhak letnia łąka rumainku z lipą
- bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy
- fajny skład
- nie plącze włosów
- nadaje piękny połysk
- jest wydajny i tani
- szkoda, że tak trudno go dostać jedynie w drogeriach natura

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 butelki 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902680].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Szampon kupiłam jakś czas temu, był na promocji z odzywką.

Plusy:
+ jest delikatny
+ dobrze oczyśzcza włosy i skalp
+ zapach przepiękny! Pachnie jakby drzewem lipy i łąką w lipcowym słońcu ;)
+ jest wydajny, dobrze się pieni
+ nie plącze włosów
+ na promocji jest tani, chyba koło 6 zł
+ przezroczyste opakowanie (nie znoszę, jak nie widzę, ile mam jeszcze kosmetyku w opakowaniu :P )

Minusy:
- troszkę mi ciężko otworzyć opakowanie
- rzadko widuję opakowanie 250 ml, częściej są te większe

Może troszkę wydobywa naturalne refleksy, ale nie z tym szału, w końcu to szampon.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące temu, przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902662].usefull || 0 }}% pomocna.

w miarę ok :)

Ogólnie bardzo lubię produkty z garniera, a w szczególności szampony. Kupiłam go na promocji za ok 7zł.

Zalety:
- ładnie pachnie
- dobrze oczyszcza
- włosy są mięciutkie
- nie powoduje żadnych podrażnień skóry głowy
- ładnie podkreśla blond włosy, jednak cudów nie robi

Wady:
- bardzo rzadka konsystencja
- opakowanie ma bardzo duży otwór, przez co ciężko wylać odpowiednią ilość produktu
- mało wydajny (przez opakowanie)

Myślę, że szampon sam w sobie nie jest zły. Jednak jego opakowanie strasznie mnie denerwuje i nie jestem pewna czy kupiłabym go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901544].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry :-)

Szampon ładnie się pieni, ma rumiankowy zapach (który utrzymuje się na długo) i nadaje włosom lekkość, są po nim puszyste. Dobrze oczyszcza. Nie zauważyłam żeby je jednak rozświetlił. Nie nadał też miękkości. Trudno go dostać, znalazłam go tylko w Naturze.

Poza tym, że nie spełnia wszystkich obietnic producenta i słabej dostępności, nie zauważyłam wad. Nie wysusza włosów ani skóry głowy, nie obciąża ani nie dostałam po nim łupieżu (a po wielu szamponach się u mnie pojawia) :-)

Polecam wszystkim, którzy poszukują lekkiego szamponu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890147].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Moje naturalne blond włosy ostatnimi czasy bardzo ściemniały, dlatego postanowiłam kupić ten właśnie szampon.

Plusy:
- ładny zapach
- wydajny, dobrze się pieni

Minusy:
- niewygodne otwieranie
- szampon nie rozświetla i nie nadaje włosom miękkości
- włosy staja się sianowate , nie układają się

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838153].usefull || 0 }}% pomocna.

normalny

Szampon jak szampon

Dobrze myje, włosy są lekkie jak piórko, delikatne i dość błyszczące.

Włosy mi się przy nim kręcą- a to uważam za plus :D

Nie wiem czy rozjaśnia bo mam już rozjaśniane.

Nie zauważyłam nic szczególnego ale nic złego też nie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834684].usefull || 0 }}% pomocna.

Z cala pewnoscia kupie nastepna buteleczke tego szamponu. Godny polecenia.

Szampon jest cudowny. Mialam ciemny blond, a po tym szamponie widocznie się rozjasnily.

Plusy:
*latwo się pieni
*nie obciaza
*nadaje miekkosc i lekkosc ( co jest dla mnie ważne, bo mam włosy krecone )
*dobrze oczyszcza
* odzywia włosy i nadaje im blasku

Minus:
* nie da się go otworzyc mokrymi rekami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802421].usefull || 0 }}% pomocna.