Nair, Krem do depilacji miejsc wrażliwych

Nair, Krem do depilacji miejsc wrażliwych

Krem do depilacji miejsc wrażliwych, okolic bikini, pod pachami i twarzy. Zawiera rozmaryn i kojącą passiflorę oraz naturalne substancje nawilżające, dzięki którym skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka. Posiada świeży zapach. Testowany dermatologicznie.

Cena: 11 zł

Nie dla mnie

No cóż. Niestety nie sprostał moim oczekiwaniom.
Robiłam wszystko wedle instrukcji... ale włoski nie odchodziły. Dopiero po 15 minutach trzymania uzyskałam efekt. Ale nabawiłam się obrzydliwych podrażnień...

Używam tego produktu od: kiedys raz uzywalam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie cale... lezalo az doczekalo sie na litosc i trafilo do kosza

wow;)

Ten krem jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, które używałam(a było ich parę). Zakupiłam go w wersji saszetkowej. Jest gęsty, saszetki 2x25ml wystarczają na wydepilowanie całych łydek. Trzymam go dłużej niż jest podane na opakowaniu 15-20min mimo to nie wyrządza żadnej krzywdy,a moje włoski (dodam,że nie należą do najcieńszych) schodzą gładko i sprawnie przy użyciu szpatułki(nie jest dołączona do saszetek, mi pozostała po poprzednich kremach). Skóra po jego użyciu jest przez chwilę zaczerwieniona,ale podrażnienie szybko znika i jawi się gładka, nawilżona skóra. Włoski odrastają wolniej(okolo1-2 dni dłużej niż po maszynce) i są delikatniejsze. Polecam wypróbować

Używam tego produktu od: parę razy przez 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 7

mija się z celem

kupiłam 2 w cenie jednego. pomyślałam : super okazja :D a co się okazało...

użycie pierwsze:
krem usunął włoski łaskawie po ok 10 min. usuną, ale wybiórczo. gdyby dodawali do niego maszynkę z ostrzem to jeszcze bym go tolerowała, bo gąbka nijak nie podoła...

zużyte 75 % zawartości :] (z nogami włącznie)

użycie drugie:
tym razem z maszynką. efekt:gładkość!! :D

ta druga gwiazdka to za właściwości nawilżające :D

badziew
Używam tego produktu od: 2 razy :D
Ilość zużytych opakowań: 1 CAŁE!!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

po raż ka

jestem blondynką, nie mam mocnego owłosienia a mimo to ten krem nie byl w stanie sobie z nim poradzic. trzymany 10min nie usuwa wszystkich włosow. poza tym te, na które dziala tez nie schodza jednocześnie tylko potem musze jeszcze trzec recznikiem żeby je wykruszyć. beznadzieja. poza tym śmierdzi, a po użyciu schodzi mi skóra.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: prawie pół

nie, dziękuję

Zakupilam ten krem, poniewaz moja skóra jest bardzo wrazliwa na depilację, zawsze po fakcie wyskakuja mi małe krostki i skóra staje sie zaczerwieniona na dlugi czas mimo zastosowania oliwki. Ten krem miał być inny, producent obiecuje ze jest przeznaczony do depilacji miejsc wrazliwych, zwłaszcza pach, pikini i twarzy. Kilkakrotne użyłam go zeby pozbyć sie wlosów pod pachami ale ten krem po prostu sobie z nimi nie poradzil, to samo bylo z bikini, mimo ze trzymalam go dluzej niz trzeba. Raz usunęłam sobie nim wąsik - zaczerwienienie i pieczenie nie schodzilo przez dzień lub dwa, dokladnie nie pamietam ale musialam maskowac skóre pod nosem dużą ilością podkladu. Nigdy więcej.

dobry i tani

Porządny produkt. Nie podraznia, dobrze usuwa owłosienie z wrażliwych części ciała takich jak bikini..Jest tani, zapach taki sobie, ale nie przeszkadza mi.

iii tam...

Dość ładnie, zwłaszcza jak na krem do depilacji pachnie. Dobrze się rozprowadza, niestety, jakimś sposobem po paru minutach paruje ze skóry, a może zbiera się i zanim skończy się czas trzymania, połowy kremu nie ma i trzeba dokładać. Włoski usuwa słabo, trzeba przetrzymać trochę dłużej niż zalecany czas a i tak nie usuwa do końca. Nie wysusza i nie podrażnia. Mało wydajny. Dobra, poręczna szpatułka. Chyba nic nie dorówna mojemu ukochanemu Veetowi.

chyba najlepszy...

hm, z poczatku nie bylam az tak zachwycona, ale pozniej, gdy wyprobowalam konkurencyjne produkty...tylko nair uporal sie z moimi mocnymi wloskami faktycznie w 8 minut, nie pozostawil resztek i podraznien! inne kremy wprost zasychaly na moich lydkach i bikini, musialam je zdzierac sila - inaczej wloski nie schodzily... a nair - wystarczylo splukac. naprawde - jestem bardzo zadowolona, jak na razie nie znalazlam lepszego - co nie znaczy, ze jest idealny - nieprzyjemnie pachnie i jednak troche swedzi w trakcie uzywania. czego sie nie robi dla urody...Ilość zużytych opakowań: jedno i pol ;)