Revlon, ColorStay, Lipcolor

Revlon, ColorStay, Lipcolor

Nr 18. Ulubiony kolor od 1,5 roku, ktory oprocz innyc kolorow zawsze jest w mojej toaletce. Bardzo dobrze nawilza, przy nakladaniu mozna odczuc lekkie uczucie chlodu, kolor dlugo sie trzyma, w zaleznosci od ilosci nakladanej pomadki uzuskuje rozne intensywnosci koloru (i nie widac tej "grubszej warstwy")

Cena ok. 45 zł

bardzo dobra

Mam kolor 013 Sienna. Szminka wspaniała, mocne nasycenie koloru, kremowa ale nierozmazująca się konsystencja, bardzo trwała, nie wysusza ust. Mam tę pomadkę od 2 lat, bardzo często jej używam a jej nie ubywa:-) Magia? Ta szminka jest po prostu niezniszczalna i warta swojej ceny. Polecam.

porządna szminka

Posiadam kolor 025 Burgundy.Używam jej od dawna,ale nieregularnie bardzo,więc zużyć szminki nie mogę wcale (raczej tylko na jakieś okazje ze względu na intensywny bardzo kolor) :-)Co do jakości produktu to jest to naprawdę porządny kosmetyk.Bardzo trwały,dobrze się aplikujący,nie powodujący żadnego wysuszania ust.Nawilżenie natomiast średnie,najlepiej stosować na szminkę błyszczyk. Nie waży się,nie podkreśla suchych skórek i za to ją szczególnie szanuję ;-)Opakowanie w znośnej formie,chociaż może nie zachwyca.Myslę,że cena jest adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:uuu 2 lata
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1 :-)

przedłużona trwałość bez maski

Niezła szminka. O wiele trwalsza od klasycznych pomadek, chociaż nie z tych typowo długodystansowych i dających efekt farby olejnej na wargach. Nawilżająca. Z dużą ilością pigmentu - bardzo ładnie kryje usta. Z dziwnym efektem mrożenia ust za pomocą mięty - dla mnie super efekt szczególnie latem, daje poczucie świeżości. Mam dwa kolory: 09 stone i 26 winey. Podoba mi się, że "malują" półmatowo, tzn. ustka mają bardzo delikatny, naturalny połysk. Opakowanie wygodne, bo wydłużone, sam sztyft cieńszy niż w klasycznych pomadkach - odpowiedni dla szminki o przedłużonej trwałości.

Ilość zużytych opakowań:2 niedokończone

Makijaż Maybelline

Dziwny chlód!

Mam 2 kolorki 12 (delkiatny brąz) i19 (bordo). Dość dobrze trzyma się na ustac, delikatnie nawilża i ma bardzo eleganckie opakowanie. Jedyne co mnie zniechęca do niej to miEtowy efekt chodzenie ust!!! Po co to?? nie wiem.........

Używam tego produktu od:4-5 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2.

ech :(

Mialam dwie szminki z tej serii kupione kiedys na promocji. Kolorki bardzo ladne, slicznie wygladaly na ustach, ale pojawilo sie jedno "ale" -- po kazdym nalozeniu szminki usta mnie szczypaly i mrowily! Po prostu nie dalam rady sie nimi malowac:( Podarowalam je wiec mamie, ktora miala taka sama reakcje na nie.
Szkoda, a moglo byc tak pieknie :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa napoczete

Bardzo trwała

Posiadam dwa dość mocne odcienie, których nie wybierałam sama, ale na szczęście mi pasują: 010 Copper i 007 Cocoa.
Na pewno potrzebna jest odrobina wprawy w jej nakładaniu, ale warto. Trzyma się świetnie przez cały wieczór. Jest kryjąca i matowa.
Nieco wysusza usta, ale nie jest to jakieś paskudne uczucie i coś fajnego jako baza powinno rozwiązać problem :)
Daje możliwość modelowania kształtu ust, robią się bardzo wyraziste i widocze - w sam raz na wyjście, raczej nie na codzień dla osób lubiących naturalność.
Zauważyłam, że Copper jest bardziej kremowa i nakłada się dużo łatwiej, niż Cocoa, więc pewnie wiele zależy od wybranego odcienia. Ja na pewno rozejżę się jeszcze za innymi :)

Zawsze do nich wracam

Zaletą tych szminek jest trwały kolor,może zbyt pudrowe wykończenie,ale nie zaobserwowałam,żeby wysuszały usta. No i mój ukochany kolor, do którego zawsze wracam i który bardzo mi pasuje : ICE.

nigdy więcej

Mam kolor niby neutralny, tzw. cielisty, a daje efekt padalca ;-), do tego sama pomadka ma sporo wad: wysusza usta, nieładnie się "zjada", kolor zostaje na samych konturach, podczas gdy kolor ze środka ust jest już dawno wspomnieniem. Bardzo matowy efekt, aż za matowy, co nie wygląda zdrowo. Odradzam.

Trochę zbyt matowy..

Bardzo dobra szminka - niezwykle trwała, cudownie kryjąca. Niestety dla mnie zbyt matowa - musiałam coś wybrać, albo trwała matowa albo błyszcząca którą zaraz "zjem". Wybrałam trwałą i to był dobry wybór. Polecam :)

nierówna jakość

Pomadki te dobrze się nakładają, nie wysuszają ust, są trwałe. <BR>Usta wydają się pełniejsze. Paleta kolorów bardzo mi odpowiada - wybrałam sobie trzy odcienie. Mogę więc stwierdzić małą wadę - niektóre odcienie są o wiele bardziej miękkie (kolorek 002-shell - złamała mi się po krótkim czasie).

Oceniam na 2.00

A mnie pasudnie wysuszył naskórek i więcej na pewno jej nie użyję :((

Oceniam na 4.00

trwaly, matowy efekt, po nalozeniu uczucie lekkosci, bowiem jedno pociagniecie kryje cale usta, jedwabisty choc moze zbyt pudrowyduzy dobry wybor odcieni, zadna nowinka, ale zawsze warto do niego wrocic