seria słoneczna, Samoopalacz do twarzy i ciała z wit. E

seria słoneczna, Samoopalacz do twarzy i ciała z wit. E

Zgłoszony przez Olencję: Zawiera filtry UV. Działa pielęgnacyjnie i ochronnie. Zawarta witamina E neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając starzeniu się skóry. Nie wysusza naskórka. Przed zastosowaniem zaleca się wykonanie peelingu. 100 ml. Cena ok. 24 zł.

raczej nie

Kupiłam, gdy nie znalazłam nigdzie jego "brata" w spray'u (wycofany!), wychodząc z przekonania, ze skoro jedna firma - to jakosć ta sama (ze spray'u byłam b. zadowolona). Niestety - samoopalacz w kremie na mojej jasnej, nieopalonej skórze dawał efekt nienaturalnej, żółtawej opalenizny, na ciele jako tako wygladał gorzej z twarzą, której nie pielęgnował, a raczej wysuszał, więc zaprzestałam jego uzytkowania. Sięgnełam po niego po powrocie ze słonecznych wakacji, mieszałam go z balsamem - i tu sie jako tako sprawdzil.

nie dla mnie

Mam jasna karnacje, ale mimo to ten samoopalacz nie ma dla mnie odpowiedniego odcienia. Owszem, dosc latwo sie rozprowadza, chociaz moglby byc troche gestrzy. Ma zoltawy odcien. Po nalozeniu zostawia uczucie sciagnietej skory. Nakladam go co drugi dzien, wieczorem. Wierzcie mi, nie chodzi mi o efekt z solarium, bo to mi sie nie podoba. Uzywam samoopalacza, by wyrownac koloryt skory (bardzo jasne czolo, nos, zaczerwienione policzki).

Podsumowujac:
- sciaga skore
- zostawia uczucie suchosci
- dla mnie za rzadki
- zoltawy odcien
- denerwuje mnie zapach

dobry

To moj ulubiony samoopalacz!
Daje piękny kolorek(choć niektorym moze wydawać sie troszke zolty, ale to mi pasuje), dosc przyjemnie pachnie, latwy w stosowaniu

ilość zużytych opakowań: 2

depilacja rąk

Bardzo dobry.

Jestem z niego b. zadowolona. Daje ładny efekt naturalnej opalenizny o wyważonym kolorze, wchłania się b. . szybko. Intensywność koloru daje się łatwo regulować ilością nałożonego kremu.Ma ładny migdałowy zapach. Wybrałam go spośród innych produktów i na pewno przy nim zostanę.P.S. Stosowałam go tylko do ciała.

polecam

Jest świetny. Daje delikatną opaleniznę czyli taką jaką lubię najbardziej. Zapach jest fajny, też delikatny.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

w sumie OK

To mój pierwszy w życiu samoopalacz, na razie użyłam dwukrotnie, mieszając z kremem. I tak: opalenizna naturalna, ale widoczna (kolega mnie skomplementował :-), troszkę żółtawa w odcieniu. Zapach niezbyt piękny, ale ujdzie. Mam właściwie tylko jedno "ale": rzeczywiście opornie się wchłania.

Dodane 15.05.2004: I jeszcze dwa "ale": niestety przy użyciu na ciało mało wydajny i złazi plamami. Raczej tylko do mieszania z balsamem lub kremem. Odejmuję jedną gwiazdkę.

Oceniam na 3.00

Myślałam że będzie lepszy, zawiodłam się raczej wysusza skórę, nie wchłania się i tak sobie barwi,na marchewkowy odcień.

za drogi w stosunku do jakości

Jak na samoopalacz dosyć przyjemnie pachnie, nieźle się rozprowadza na twarzy, ale jak dla mnie odcień opalenizny jest zbyt żółty. Poza tym, wchłania się średnio, twarz się błyszczy po nałożeniu. Opalenizna nie jest trwała - znika po ok. 3 dniach. Podsumowując - lepszy od droższych popularnych produktów (Nivea, Garnier, Piz Buin itp.), ale biorąc pod uwagę cenę zdecydowanie przegrywa z rewelacyjnym dla mnie produktem Oceanic'a z pomarańczowej serii AA.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry samoopalacz! odcień opalenizny bardzo naturalny. polecam stosować "rozcieńczony" z kremem do twarzy wtedy efekt jest delikatny, naturalny i nie robią się "zacieki";)

Oceniam na 4.00

Bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie pachnie (jak na samoopalacz), daje ładny kolor. Polecam go osobom o jasnej karnacji.