Masło do ciała `Granat`

Masło do ciała `Granat`

Masło do ciała Granat o wyjątkowej lekkiej konsystencji i pięknym tropikalnym zapachu to bezpieczny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry normalnej. Intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry, delikatnie ją natłuszcza i skutecznie regeneruje. Likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, wzmacnia ją, przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek, Koi, łagodzi podrażnienia.
Granat - to wysoce skoncentrowana dawka witaminy C, witamin B, pierwiastków mineralnych oraz bogactwo naturalnych polifenoli o działaniu antyrodnikowym. Posiada wyjątkowe właściwości nawilżające, wzmacniające, przeciwstarzeniowe oraz intensywnie regenerujące naskórek.
Efekt: idealnie nawilżona, promienna, zregenerowana skóra. Podrażnienia, szorstkość i łuszczenie się naskórka zredukowane. Uczucie napięcia i pieczenia skóry zlikwidowane.

Skład: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-18, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone,
Glycine Soja (Soybean) Oil, Punica Granatum Fruit Extract,
Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum,
Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin,
Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Lilial, Limonene, Linalool, CI 17200 (Acid Red 33).

/s/

• Linalool

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 142

Całkiem OK

Jak dla mnie to nawet dobry kosmetyk nawilżający, jednak nie na zawsze.
Nie wiem co jest z nim dokładnie nie tak, ale chyba już do niego nie wrócę.
Chyba po prostu chodzi o to, że kosmetyki o podobnym działaniu można kupić taniej.
Ale nawilża przyzwoicie, całkiem wydajny, dobrze się wchłania.
Zapach - też OK.
Ujędrnienia nie zauważyłam.
Za mega plus słoiczek (nie ma problemu z wykończeniem kosmetyku).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999815].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 139

Pięknie pachniało

Recenzję rozpocznę od tego, że boli mnie fakt nieobecności tego produktu w żadnym rossmanie i markecie w moim mieście. Sprawdzałam na stronie i brak informacji o wycofaniu daje mi nadzieje, lecz znając moje szczęście już nigdy go nie zobaczę :D
Balsam pachniał pięknie, trochę słodko, delikatnie a jednak na tyle trwale, ze rok po zużyciu zapach nadal utrzymuje się w pudełku po nim. Nawilżał jak na balsam drogeryjny bardzo dobrze.
Działania ujędrniającego nie stwierdziłam i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu przez 2 msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Sama nie wiem...

Pokładałam w nim duże nadzieje...

+ dobra konsystencja
+ opakowanie
+ dostępność

+/- cena
+/- zapach- ani to granat, ani tropikalne owoce... dość dziwny, a po jakimś czasie zaczyna mnie denerwować.

- nawilża na bardzo krótki czas :( skóra nóg swędzi mnie już następnego dnia i wymaga ciągłego nawilżania - chociaż nie jest z natury przesuszona.
- na skórze nóg zaczęły mi się robić jakieś krostki/... nie wiem czy ten krem zapycha? ciężko powiedzieć, ale wcześniej tak nie było...
- pozostawia tłuste palce po roztarciu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902326].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Napisanych recenzji: 23

Przyzwoity

Krem kupiłam 2 lata temu, po pierwszym użyciu nie zachwycił mnie i odstawiłam.
Niedawno w czasie porządków znalazłam go i od tamtej pory czasami się nim musnę przyznaje zapach ładny, trwały lecz po dłuzszym czasie mie juz mdli
oczywiście nawilża i skóra jest gładziutka

Używam tego produktu od: 2lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

nic do zarzucenia!

Ten balsam to dla mnie same plusy :) spełnia swoją rolę czyli nawilża i odżywia, ma świetną konsystencję (jak na masło nie jest zbyt gęsty i zbity), super zapach, wydajność, opakowanie. Stosowanie to sama przyjemność! :)

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889223].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

NUMER 1

Idealne pod każdym względem, pięknie pachnie, szybko się wchłania zostawiając delikatny film na skórze, jednak jest on bardzo przyjemny i pozostawia skórę gładką.
Kupiłam go w Rossmanie na promocji "cena na do widzenia" i okazał się lepszy nawet niż mój krem do rąk, używałam go głównie do rąk, stóp, łokci i stref przesuszonych. Wydaje mi się, że stosowany do rąk poprawił nawet stan moich paznokci.

Używam tego produktu od: 3 luty
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882182].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Cudo cudo

Polecała mi już od dawna moja dobra znajoma... Zwlekałam, zwlekałam aż wkońcu mój TŻ mi kupił. Powiem Wam, że to najlepszy tego typu kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam.

Same plusy :))
+ piękny zapach, który się długo utrzymuje
+ bardzo fajna konsystencja
+ szybko się wchałania
+ skóra nawilżona i gładka
+niska cena

Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 74

Moje KWC! Istny cud!

Moj ulubiony kosmetyk do ciala szybko sie wchania jest lekki ale tresciwy ma ladny zapach i nawet w 50% lepszy od tego z bawelna, fajny tez do twarzy polecam ! Opakowanie w 100% wydodne a aplikacje przyjemna polecam ! Najlepsze maslo!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845588].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 52

Porażka

Naprawdę z trudem zużyłam to opakowanie. Tak jak żeń szeń uważam za szałowy produkt, tak granat to totalne nieporozumienie.
- mnóstwo parafiny, którą cholernie czuć
- produkt nie nawilża tylko tłuści, po zmyciu nie ma ani śladu gładkiej skóry
- jest strasznie niewydajny, bo trzeba go ciągle nakładać
- parabeny
- niby w składzie ma substancje nawilżające, ale one kompletnie nic nie dają
- beznadziejna, śmierdząca konsystencja
- zdecydowanie zbyt gęsty, przez co ciężko go wgle rozsmarować

+ łatwo dostępny

Ten krem się do niczego nie nadaje, co prawda mam skórę obecnie suchą, ale do skóry normalnej zdecydowanie polecam kupić coś innego, zdrowszego.

Nigdy więcej

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818999].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 343

Przeciętny i raczej z tych "sztucznych"

Przepraszam za tak niską ocenę, ale tyle się naczytałam o tym produkcie, że spodziewałam się po nim czegoś więcej. Znacznie więcej.

ZAPACH
Przede wszystkim zawiódł mnie zapach. Nie, wbrew napisowi na opakowaniu nie ma nic wspólnego z granatem. To raczej zapach chemiczny, czysto kosmetyczny, tak jakby sztuczny. Ani kwiatowy, ani owocowy.
Nazwałabym go zapachem świeżości, czystości. Sprawia przyjemność, ale ja liczyłam na więcej... Tak pachną mydła Fa i Palmolive. Ładnie, ale to na pewno nie "piękny" zapach, nad którymi wznosi się tutaj ochy i achy.

KONSYSTENCJA
Powiem szczerze, że też mi nie podpasowała. Tu się trochę czepiam, bo wszystko jest miękkie, łatwe w rozprowadzeniu, nie tworzy brei ani zbitej masy, ładnie się wchłania...
...ale ogólnie miałam wrażenie jakiejś sztuczności, plastikowości. Masło nie było ani lekko nawilżające, ani tłuste, tylko takie... śliskie.

OPAKOWANIE
No cóż, okazało sie słoiczkiem z "podwójny denkiem", czyli wewnątrz tego różnowego plastiku był jeszcze jeden plastik. I zamiast wielkiego masła miałam do czynienia z cakiem dużym masłem. Ogólnie produkt był słabiej wydajny niż inne tego typu (np. z Farmony).

CENA
Znośna. Ale w tej cenie można znaleźć znacznie lepsze produkty.

DZIAŁANIE
Masełko ładnie nawilżało i koiło moją skórę po kąpieli. Nie mam mu nic do zarzucenia, było miłe i dawało efekt świeżości.
Nie miałam po nim przesuszonej ani podrażnionej skóry, nie powodowało też wysypu wyprysków.

OGÓLNE WRAŻENIE
Podobało mi się, ale... więcej go nie kupię. Bo są lepsze w tej samej cenie. Bo myślalam, że będzie naprawdę ładnie pachnieć. Bo konsystencja wydaje mi się zbyt sztuczna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818817].usefull || 0 }}% pomocna.