Clarins, Normalizing Facial Mask

Clarins, Normalizing Facial Mask

Bogata, kremowa maska do cery tłustej. Dogłębnie oczyszcza pory i absorbuje nadmiar sebum. Pomaga zwalczyć niedoskonałości cery, reguluje wydzielanie tłuszczu i nie narusza płaszcza hydrolipidowego. Zwęża pory i pomaga uzyskać gładką, świeżą i matową skórę. Zawiera mikrogąbeczki z Tanakury, naturalną glinkę, wyciągi z alg.

Cena: 85 zł / 50 ml

Lubię ją

Bardzo ją lubie i może faktycznie jest to najlepszy produkt z tej serii. Ładny zapach, fajna konsystencja, miłe opakowanie no i przede wszystkim dobry efekt. Jest wydajna i choć jest jej tylko 50 ml to starczyło mi jej na długo. Polecam, choć jeżeli ktoś nie cierpi na nadmiar gotówki, to faktycznie może za mniejsze pieniądze znaleźć coś porównywalnego.

Bardzo lubię

Uwielbiam różne maseczki zawsze mam ich kilka - do tej też na pewno jeszcze wrócę. Używam jej tylko na strefę T bo to naprawdę bardzo silnie działający produkt - ma bardzo dobre działanie oczyszczające i może trochę przesuszać co delikatniejszą skórę. Dobrze się nakłada, ładnie spłukuje, cera jest gładka i napięta. Zapach jak dla mnie ok. Dle mnie to najlepszy produkt z całej linii Clarinsa do tłustej cery, choć minusem jest tu pojemność (50 ml to trochę za mało).

świetna!

Uwiebiam Clarinsa za to,że stworzył tą linię dla pyszczków mieszanych i tłustych:)Maseczka jest świetna,jak narazie mój absolutny nr 1!!!Nakłada się jak gęsty krem,nie rozwarstwia się z czasem w tubce(na glinkę i wodę),mam wrażenie,że chłodzi twarz,uspokaja skórę.Ładnie oczyszcza,łagodzi wypryski a co najważniejsze-maxymalnie ściąga pory!Nawet nie wiedziałam,że coś takiego da się zrobić z moją buzią!!!Jestem zachwycona i biję pokłony producentom!!!Aha-jedna wada-jak dla mnie jest jej za mało...(

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Taka sobie

Nie zauważyłam specjalnego działania matującego, jeśli już, to tylko na bardzo krótko. Na pewno nie ściąga porów. Nie ma też właściwości antyseptycznych, wręcz miałam wrażenie, że podrażnia ewentualne wypryski. Krótko mówiąc jestem zadowolona, że udało mi się ją kupić dużo taniej, bo byłabym wściekła wydawszy na to 80 zł... Maseczka ściągjąco -wygładzająca Eris (też z glinką), z serii Normamat jest o niebo lepsza!!Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe