Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Pojemność 2,3 ml

Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner to połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem,
- wysuwana, miękka i precyzyjna,
- niezwykle trwała.
Diamentowa konturówka do oczu jest dostępna w wielu odcieniach.

Cena: 20zł / 2,3g
/s/

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 110

Zakochałam się ♡

*twilight sparkle*

Ma przepiękny ciemno niebieski kolor z drobinkami brokatu. Od dawna myślałam nad drobną zmianą w swoim makijażu. Na początku postawiłam na niebieski tusz do rzęs, a później na tę właśnie konturówkę. Zamówiłam ją z myślą o mamie bo prosiła mnie, aby wybrać jej "jakąś fajną kredke". Wybrałam ją, ponieważ moja bratowa ma zieloną oraz fioletową i obie prezentowały się naprawde pieknie. Jest mega trwała, od rana aż po wieczór na moich oczach są kreski, co jest z jednej strony ogromnym plusem jak i minusem. Bardzo ciężko ją zmyć zwykłym płynem do demakijażu (ze względu na jej wodoodporność), nie próbowałam specjalnego płynu do kosmetyków wodoodpornych, ale znalazłam juz swój domowy sposób na zmycie je bez większego kłopotu.

Myślę, że zakończyła się dla mnie era eyelinerów, bo po co się męczyć z nimi i zastanawiać czy nam kreska wyszła prosto czy krzywo, jak możemy użyć tej kontorówki i mieć dużo lepszy efekt :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254903].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 132

Bardzo dobra

Bardzo lubię te kredki, miałam ich już kilka, niektóre po wiele razy i gdybym miała dostęp do Avonu to bym je nadal kupowała. Kredki są pięknie napigmentowane, łatwo się nimi maluje, są bardzo trwałe. Byłyby wręcz idealne, gdyby z niektórych kolorów nie osypywał się brokat (np. z czarnej)... No i jeśli nie położę na powiekę cieni to lubi się odbijać.
Ja te temperuję specjalną malutką temperówką, bo gdy tego nie zrobię to tego typu kredka maluje kulfoniastą kreskę.
Naprawdę polecam, to jedne z lepszych konturówek na rynku!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220193].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 164

Jak dla mnie rewelka

Znowu mamy do czynienia z konturówką, która jest warta swojej ceny. Bardzo wygodne opakowanie, nie musimy jej temperować - wystarczy przekręcić. Wadą jest jak przy każdej takiej konturówce - dopóki jest ostra końcówka to możemy robić cienką kreskę, potem to już kwestia naszych umiejętności. Jest bardzo poręczna i wygodna w użyciu oraz mamy do wyboru ogromną gammę kolorów. Zawiera w sobie drobinki brokatu, które ładnie współgrają - nie wygląda to na przesadzone albo odwrotnie - że jest ich za mało. Co więcej nie łamie się, nie odbija w zewnętrznym kąciku albo na górnej powiece. Bardzo lubię ją stosować na cienie, bo jest na tyle skuteczna, że nawet jakby cień się osypywał to nie jest w stanie tej kreski zakryć. Bardzo długo się utrzymuje, słabe płyny do demakijażu mogą mieć problem z jej usunięciem.
Posiadam kolor czarny i niebieski - jedyne co mogę zarzucić niebieskiemu odcieniowi to tylko tyle, że kreskę muszę parę razy poprawić, bo kolor wydaje mi się za blady.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220111].usefull || 0 }}% pomocna.

dzienny smoky eyes

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 161

Bardzo dobra

Świetna kredka, idealna konsystencja, łatwo się nakłada bez podrażnień. Kolor utrzymuje się cały dzień, wręcz czasami trudna ją całkowicie zmyć. Wysuwana więc nie trzeba się martwić temperowaniem - ale tu też tkwi jej minus - nie da się nią rysować ostrych wykończeń kresek. Poza tym piękne kolory, brokat ma dość duże cząsteczki (jak dla mnie mogłyby być troszkę drobniejsze).

+ Trwała
+ Łatwo się nakłada
+ Nie podrażnia
+ Wysuwana

- Nie ma ostrej końcówki, więc nie da się rysować ostrych kresek

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Dla mnie świetna

Znalazłam kredkę idealną.

Plusy:
- nie trzeba jej temperować
- intensywny, kremowy kolor
- ilość "diamencików" znośna, nie wygląda tandetnie
- przyjemna aplikacja (świetnie sunie nawet po nałożonym matowym cieniu do powiek)
- cena

Minusy:
- może tylko to, że szybko się kończy przy prawie codziennym używaniu
- trzeba ją zamawiać, więc nie jest aż tak dobrze dostępna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072171].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Tyle diamencików!

Na imprezy idealna. Ma mnóstwo diamencików (brokatu?), które po nałożeniu kredki na oko mienią się w świetle. Mam szarą i jak dotąd jestem z niej zadowolona. Jedynym minusem jest zmywanie jej. Diamenciki pojawiają się wtedy wszędzie na twarzy i ciężko jest je zmyć. Kolor utrzymuje się długo, nie ściera się, jedynie trochę rozmazuje na tłustej powiece.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania (cały czas kolor szary)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030080].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Jakie diamenty?

Może i nie liczylam na efekt wow, ale czegoś oczekiwalam, zawiodlam sie. Kredka może i posiadała jakieś diamenty, jednakże na powiece niewidoczne. Uzywalam jej jako normalnej kredki do kresek, do tego słabo trzymającej się. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028093].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 318

czasem warto przekonać się do Avonu

Nie przepadam za kosmetykami Avonu ale ta kredka jest godna uwagi.

Największą zaletą tej kredki jest to, że nie odbija się na górnej powiece, nie rozmazuje się. Jest bardzo trwała, wytrzyma od rana do późnego wieczora, nawet gdy jest wysoka temperatura (bez żadnej bazy).

Mam kolor brązowy, jest ciemny, zawiera złote, brokatowe drobinki, które nie rzucają się w oczy, nie wygląda to tandetnie, widoczny jest głównie kolor.
Kolor jest intensywny, głęboki, nie blednie.

Kredka jest miękka, nie łamie się, opakowanie jest bardzo trwałe, nie niszczy się, napisy się nie rozmazują.
Demakijaż nie stanowi dużego problemu (ostatnio używam micela Ziaja ulga).

Kredka jest automatyczna, wykręcana, końcówka nie jest zaostrzona.
Jest precyzyjna, można stopniować grubość kreski.
Trudno mi ocenić wydajność, nie używam jej regularnie.

Kupiłam w promocji za nie więcej niż 20 zł. Jej ważność to 24 miesiące od otwarcia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018195].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Niezła

Nie jestem fanką eyelinerów w kredce, skusiłam się na nie ze względu na kolory i mieniące się drobinki

+ tania
+ kilka kolorów do wyboru
+ fajna konsystencja

- drobinek i tak praktycznie nie widać
- ciężko ją jakoś zatemperować jak się ją z pierwszego zużyje

Moje podsumowanie - z dwojga złego niezła, ale można dostać lepsze

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Uwielbiam :)

Kupiłam ja przypadkiem jednak po pierwszym użyciu byłam zacheycona. Kredka zawiera różne kolory z diamencikami, jest łatwa w użyciu i co najważniejsze bardzo wydajna :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004018].usefull || 0 }}% pomocna.