Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Glimmersticks Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Pojemność 2,3 ml

Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner to połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem,
- wysuwana, miękka i precyzyjna,
- niezwykle trwała.
Diamentowa konturówka do oczu jest dostępna w wielu odcieniach.

Cena: 20zł / 2,3g
/s/

świetne

Kredki są świetne. Znakomicie rozprowadzają się na powiece, makijaż wykonuje się łatwo, a efekt jest zachwycający.
Dodatkowy plus za duży wybór kolorów i cenę.

Jest jednak minus, który sprawia, ze na jakiś czas rozstałam się z diamentowymi konturówkami. Otóż często zdarzało się, że drobinki wpadały mi do oka i bardzo je podrażniały. Miałam wtedy niemały kłopot, dlatego przerzuciłam się na konturówki niediamentowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353801].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Zalety:
- zapewnia bardzo trwały efekt, nie rozmazuje się
- jest miękka, łatwo się rozciera palcem
- niska cena
- dostępność w każdym katalogu
- różne kolory do wyboru
- ładny iskrzący efekt - idealna na wielkie wyjście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327011].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona!

Kupiłam złote kredki na wyprzedaży, całe szczęście, że kupiłam ich 10!
Kredki są niesamowicie trwałe, pięknie iskrzą i podkreślają oko. Nadają się zarówno na górną, bardziej dzienny look, i dolną powiekę - super podkreślają czerń kreski na górnej. Nie smużą się, nie schodzą, a co najważniejsze - nie trzeba ich temperować! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286416].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

Najlepsze.

Jedne z moich ulubionych kredek. Fajnie napigmentowane, idealnie miękkie, nie rozmazują się, są trwałe. Łatwe w demakijażu. Do tego duża gama kolorystyczna, przystępna cena. Bardzo wydajne. olejny plus za to, ze nie trzeba ich ostrzyć. Dość często można je dostać za 10 zł, co jest moim zdaniem śmiesznie niską ceną, za proponowaną jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277996].usefull || 0 }}% pomocna.

Kredki z Avonu to jedne z nielicznych po które sięgam. Nie doszukałam się żadnych wad a do zalet zaliczam:
+ duży wybór kolorystyczny
+ wygodne opakowanie (brak konieczności temperowania)
+ kredka jest dość trwała i nie ściera się w ciągu dnia
+ kolory są intensywne i wyraziste z lśniącymi drobinkami
+ niska cena - w promocji około 8-10 zł
+ wydajność
+ nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu
+ łatwo się jej używa

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276631].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakochałam się ♡

*twilight sparkle*

Ma przepiękny ciemno niebieski kolor z drobinkami brokatu. Od dawna myślałam nad drobną zmianą w swoim makijażu. Na początku postawiłam na niebieski tusz do rzęs, a później na tę właśnie konturówkę. Zamówiłam ją z myślą o mamie bo prosiła mnie, aby wybrać jej "jakąś fajną kredke". Wybrałam ją, ponieważ moja bratowa ma zieloną oraz fioletową i obie prezentowały się naprawde pieknie. Jest mega trwała, od rana aż po wieczór na moich oczach są kreski, co jest z jednej strony ogromnym plusem jak i minusem. Bardzo ciężko ją zmyć zwykłym płynem do demakijażu (ze względu na jej wodoodporność), nie próbowałam specjalnego płynu do kosmetyków wodoodpornych, ale znalazłam juz swój domowy sposób na zmycie je bez większego kłopotu.

Myślę, że zakończyła się dla mnie era eyelinerów, bo po co się męczyć z nimi i zastanawiać czy nam kreska wyszła prosto czy krzywo, jak możemy użyć tej kontorówki i mieć dużo lepszy efekt :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254903].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo lubię te kredki, miałam ich już kilka, niektóre po wiele razy i gdybym miała dostęp do Avonu to bym je nadal kupowała. Kredki są pięknie napigmentowane, łatwo się nimi maluje, są bardzo trwałe. Byłyby wręcz idealne, gdyby z niektórych kolorów nie osypywał się brokat (np. z czarnej)... No i jeśli nie położę na powiekę cieni to lubi się odbijać.
Ja te temperuję specjalną malutką temperówką, bo gdy tego nie zrobię to tego typu kredka maluje kulfoniastą kreskę.
Naprawdę polecam, to jedne z lepszych konturówek na rynku!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220193].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie rewelka

Znowu mamy do czynienia z konturówką, która jest warta swojej ceny. Bardzo wygodne opakowanie, nie musimy jej temperować - wystarczy przekręcić. Wadą jest jak przy każdej takiej konturówce - dopóki jest ostra końcówka to możemy robić cienką kreskę, potem to już kwestia naszych umiejętności. Jest bardzo poręczna i wygodna w użyciu oraz mamy do wyboru ogromną gammę kolorów. Zawiera w sobie drobinki brokatu, które ładnie współgrają - nie wygląda to na przesadzone albo odwrotnie - że jest ich za mało. Co więcej nie łamie się, nie odbija w zewnętrznym kąciku albo na górnej powiece. Bardzo lubię ją stosować na cienie, bo jest na tyle skuteczna, że nawet jakby cień się osypywał to nie jest w stanie tej kreski zakryć. Bardzo długo się utrzymuje, słabe płyny do demakijażu mogą mieć problem z jej usunięciem.
Posiadam kolor czarny i niebieski - jedyne co mogę zarzucić niebieskiemu odcieniowi to tylko tyle, że kreskę muszę parę razy poprawić, bo kolor wydaje mi się za blady.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220111].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Świetna kredka, idealna konsystencja, łatwo się nakłada bez podrażnień. Kolor utrzymuje się cały dzień, wręcz czasami trudna ją całkowicie zmyć. Wysuwana więc nie trzeba się martwić temperowaniem - ale tu też tkwi jej minus - nie da się nią rysować ostrych wykończeń kresek. Poza tym piękne kolory, brokat ma dość duże cząsteczki (jak dla mnie mogłyby być troszkę drobniejsze).

+ Trwała
+ Łatwo się nakłada
+ Nie podrażnia
+ Wysuwana

- Nie ma ostrej końcówki, więc nie da się rysować ostrych kresek

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139586].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie świetna

Znalazłam kredkę idealną.

Plusy:
- nie trzeba jej temperować
- intensywny, kremowy kolor
- ilość "diamencików" znośna, nie wygląda tandetnie
- przyjemna aplikacja (świetnie sunie nawet po nałożonym matowym cieniu do powiek)
- cena

Minusy:
- może tylko to, że szybko się kończy przy prawie codziennym używaniu
- trzeba ją zamawiać, więc nie jest aż tak dobrze dostępna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072171].usefull || 0 }}% pomocna.