Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Glimmersticks, Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Glimmersticks, Diamonds Eye Liner (Diamentowa konturówka do oczu)

Pojemność 2,3 ml

Avon, Glimmersticks Diamonds Eye Liner to połyskujące kreski dodają spojrzeniu obłędnej głębi:
- podkreśla oczy i rozświetla je diamentowym blaskiem,
- wysuwana, miękka i precyzyjna,
- niezwykle trwała.
Diamentowa konturówka do oczu jest dostępna w wielu odcieniach.

bardzo trwała

Mam chyba 5 czy 6 różnych kredek marki Avon i naprawdę nie potrafię uzasadnić dlaczego do tej pory tylko u mnie leżały.. chyba tylko jedna średnio mi podpasowała, wszystkie inne są naprawdę godne polecenia. Dzisiaj na warsztat biorę ocenę diamentowej kredki do oczu.

Diamentowa.. to dobra nazwa dla niej. Posiadam odcień black ice - bardzo ciekawa kredka, czarny mat z mini kryszatałkowymi, rzadko umiejscowionymi drobinkami. Bardzo mi się podoba, że oczy nie świecą mi się od drobinek niczym choinka, tylko są tak subtelnie błyszczące. Dobrze napigmentowana i mega trwała! Trzyma się na oczach od momentu aplikacji , przez cały dzień aż po wieczorny demakijaż. U mnie zachowuje się niczym kredka wodoodporna (miałam nawet problem ze zmyciem swatcha ze zdjęcia:D), więc łzy śmiechu czy wzruszenia są tej kredce niestraszne :) miękko się nakłada, jest bardzo cienka i precyzyjna, można nią spokojnie wypełnić przestrzenie między rzęsami, zrobić cienka czy grubą kreskę - jaką tylko dusza zapragnie :)

Dodatkowy atut to wysuwana forma opakowania. Nie martwię się temperowaniem i tym, czy przypadkowo mogłaby mi się złamać (wykręcamy ją w końcu tylko odrobinę). Sam plastik, z jakiej opakowanie jest zrobione być może nie jest najwyższych lotów, ale stojąc w pojemniku na kredki nie ma prawa nic się jej stać.

W katalogu Avon dostałam dodatkową zniżkę (zamawiam z mamą, która jest konsultantką) i zapłaciłam za nią mniej niż 10zł - dla mnie bomba za taką jakość. Z pewnością sprawię sobie jeszcze jakiś kolorek:) polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557966].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Piękne kolory! Bardzo wygodne opakowanie. Plus, że nie trzeba temperować. Bardzo miękka, ładnie maluje, ale wydaje mi się, że nie jest jakoś szalenie trwała. Często odciska się na powiece.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463537].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne

Kredki są świetne. Znakomicie rozprowadzają się na powiece, makijaż wykonuje się łatwo, a efekt jest zachwycający.
Dodatkowy plus za duży wybór kolorów i cenę.

Jest jednak minus, który sprawia, ze na jakiś czas rozstałam się z diamentowymi konturówkami. Otóż często zdarzało się, że drobinki wpadały mi do oka i bardzo je podrażniały. Miałam wtedy niemały kłopot, dlatego przerzuciłam się na konturówki niediamentowe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353801].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Bardzo fajna

Zalety:
- zapewnia bardzo trwały efekt, nie rozmazuje się
- jest miękka, łatwo się rozciera palcem
- niska cena
- dostępność w każdym katalogu
- różne kolory do wyboru
- ładny iskrzący efekt - idealna na wielkie wyjście

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327011].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiona!

Kupiłam złote kredki na wyprzedaży, całe szczęście, że kupiłam ich 10!
Kredki są niesamowicie trwałe, pięknie iskrzą i podkreślają oko. Nadają się zarówno na górną, bardziej dzienny look, i dolną powiekę - super podkreślają czerń kreski na górnej. Nie smużą się, nie schodzą, a co najważniejsze - nie trzeba ich temperować! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286416].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze.

Jedne z moich ulubionych kredek. Fajnie napigmentowane, idealnie miękkie, nie rozmazują się, są trwałe. Łatwe w demakijażu. Do tego duża gama kolorystyczna, przystępna cena. Bardzo wydajne. olejny plus za to, ze nie trzeba ich ostrzyć. Dość często można je dostać za 10 zł, co jest moim zdaniem śmiesznie niską ceną, za proponowaną jakość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277996].usefull || 0 }}% pomocna.

Kredki z Avonu to jedne z nielicznych po które sięgam. Nie doszukałam się żadnych wad a do zalet zaliczam:
+ duży wybór kolorystyczny
+ wygodne opakowanie (brak konieczności temperowania)
+ kredka jest dość trwała i nie ściera się w ciągu dnia
+ kolory są intensywne i wyraziste z lśniącymi drobinkami
+ niska cena - w promocji około 8-10 zł
+ wydajność
+ nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu
+ łatwo się jej używa

Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276631].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakochałam się ♡

*twilight sparkle* 5/5
Ma przepiękny ciemno niebieski kolor z drobinkami brokatu. Od dawna myślałam nad drobną zmianą w swoim makijażu. Na początku postawiłam na niebieski tusz do rzęs, a później na tę właśnie konturówkę. Zamówiłam ją z myślą o mamie bo prosiła mnie, aby wybrać jej "jakąś fajną kredke". Wybrałam ją, ponieważ moja znajoma ma zieloną oraz fioletową i obie prezentowały się naprawde pięknie. Jest mega trwała, od rana aż po wieczór na moich oczach są kreski, co jest z jednej strony ogromnym plusem jak i minusem. Bardzo ciężko ją zmyć zwykłym płynem do demakijażu (ze względu na jej wodoodporność), nie próbowałam specjalnego płynu do kosmetyków wodoodpornych, ale znalazłam juz swój domowy sposób na zmycie je bez większego kłopotu.

*black ice* 3/5
Kolor z założenia powinien być czarny z drobinkami brokatu. Nie jest to taka fajna głęboka czerń, tylko coś co idzie bardziej w stronę szarego. Niestety mam opadającą powiekę, która dość szybko się przetłuszcza i ta kontórówka nie bardzo daje radę. Wieczorem kąciki oczu są już niewidoczne, a cała reszta niezbyt estetycznie wygląda.

Myślę, że zakończyła się dla mnie era eyelinerów, bo po co się męczyć z nimi i zastanawiać czy nam kreska wyszła prosto czy krzywo, jak możemy użyć tej kontorówki i mieć dużo lepszy efekt :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254903].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo lubię te kredki, miałam ich już kilka, niektóre po wiele razy i gdybym miała dostęp do Avonu to bym je nadal kupowała. Kredki są pięknie napigmentowane, łatwo się nimi maluje, są bardzo trwałe. Byłyby wręcz idealne, gdyby z niektórych kolorów nie osypywał się brokat (np. z czarnej)... No i jeśli nie położę na powiekę cieni to lubi się odbijać.
Ja te temperuję specjalną malutką temperówką, bo gdy tego nie zrobię to tego typu kredka maluje kulfoniastą kreskę.
Naprawdę polecam, to jedne z lepszych konturówek na rynku!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220193].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie rewelka

Znowu mamy do czynienia z konturówką, która jest warta swojej ceny. Bardzo wygodne opakowanie, nie musimy jej temperować - wystarczy przekręcić. Wadą jest jak przy każdej takiej konturówce - dopóki jest ostra końcówka to możemy robić cienką kreskę, potem to już kwestia naszych umiejętności. Jest bardzo poręczna i wygodna w użyciu oraz mamy do wyboru ogromną gammę kolorów. Zawiera w sobie drobinki brokatu, które ładnie współgrają - nie wygląda to na przesadzone albo odwrotnie - że jest ich za mało. Co więcej nie łamie się, nie odbija w zewnętrznym kąciku albo na górnej powiece. Bardzo lubię ją stosować na cienie, bo jest na tyle skuteczna, że nawet jakby cień się osypywał to nie jest w stanie tej kreski zakryć. Bardzo długo się utrzymuje, słabe płyny do demakijażu mogą mieć problem z jej usunięciem.
Posiadam kolor czarny i niebieski - jedyne co mogę zarzucić niebieskiemu odcieniowi to tylko tyle, że kreskę muszę parę razy poprawić, bo kolor wydaje mi się za blady.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220111].usefull || 0 }}% pomocna.