Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z naturalnym chlorofilem dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, mieszanej i do włosów tłustych:
- naturalne, bezpieczne i delikatne składniki,
- nie zawiera alergenów i sztucznych barwników,
- włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.
Przebadany klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi!
Zawiera:
- proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie,
- bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa,
- biotynę zwaną witaminą pięknych włosów,
- naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

świetny do przetłuszczających się włosów

Polubiła ten szampon. Mocne działanie oczyszczające. Zmniejsza przetłuszczanie się włosów i skóry głowy, włosy są puszyste i uniesione. Lekko wysusza, koniecznie trzeba nałożyć odżywkę od połowy włosów. Ładnie pachnie.

yyy...niezbyt się zgadza z tym hipoalergicznym

jestem alergikiem i mam sklonnosci do Łojotokowego zapalenia skory, albo poprostu przesuszenia skory... kiedy po lzs udalo mi sie mniej wiecej zregenrowac to od tego szamponu mialam przesuszoną skórę i znowu trudno mi bylo ją doprowadzic do ladu...więc nie kupie na pewno drugi raz... :/

Bardzo dobry szampon oczyszczający

Zakupiłam go podczas szybkich zakupów w hipermarkecie. Markę Biały Jeleń znam i lubię, ale szamponów jeszcze nie miałam, więc tym bardziej byłam ciekawa tego jak się u mnie sprawdzi. Produkt jak dla mnie jest bardzo dobry i z pewnością wypróbuję inne szampony tej marki.

Opakowanie.

Jest dosyć proste i nie rzuca się zbytnio w oczy na półce. Kolorystyka jest prosta - całość utrzymana jest w biało-zielonych barwach, grafika również jest prosta, ale całkiem ładna. Opakowanie zawiera zamknięcie na klik - proste, wygodne i praktyczne. Butelka jest profilowana dzięki czemu dobrze leży w dłoni, nawet kiedy mamy mokre ręce.

Szampon

Ma gęsta, żelową konsystencję, kolor jest jasnozielony, przezroczysty. Podejrzewam, że zielona barwa może być częściowo zasługą obecnego w szamponie chlorofilu - zielonego barwnika występującego u roślin. Szampon ma delikatny, bardzo przyjemny zapach, który nie jest zbyt intensywny i nie będzie uciążliwy podczas stosowania. Świetnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza zarówno włosy jak i skórę głowy, fanki mocno pieniących się szamponów będą z pewnością zadowolone. Nadaje się do zmywania olei, choć wtedy używam go dwukrotnie. Nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje również łupieżu i wysuszenia. Za to przedłuża świeżość moich włosów aż o 1 dzień, co jest ogromnym wyczynem i tylko nieliczne szampony dają u mnie taki efekt. Szampon jest wydajny, można kupić go w korzystnej cenie. Skład nie jest idealny, ale w miarę przyjazny. Plus za formulę hypoalergiczną.

PLUSY
+ dobrze oczyszcza
+ świetnie się pieni
+ ma przyjemny zapach
+ nie podrażnia
+ nadaje się do zmywania olei
+ jest wydajny
+ tani
+ profilowana butelka z zamknięciem na klik

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

ten szampon

dokładnie myje włosy, nie obciąża ich, ale na mojej wrażliwej głowie bardzo wysusza po kilku zastosowaniach aż mi się skóra zaczęła łuszczyć i szczypać a włosy zrobiły się suche jak kołki. dla wrażliwcownie polecam.

Nie

Myje jak mydło. Czekam aż się skończy. Nie zasługuje na więcej niż 1 gwiazdkę.

Ostatnio, zachęcona opinią o marce Biały Jeleń, zakupiłam całą kolekcję kosmetyków, które testuję. Bardzo chciałam polubić tę markę. Póki co zamiast wielkiej miłości jest wielkie zniechęcenie.

Nie polecam!

Zalety:
-delikatny zapach
-tani
-wydajny

Wady:
-OKROPNIE wysusza włosy, a rozczesanie ich po użyciu tego szamponu jest niesamowicie trudne, tak używam odżywek
-bardzo plącze włosy

Porażka

Kupując produkt z serii Biały Jeleń, nie ukrywam, że miałam co do jego działania pewne oczekiwania. Na żadnym innym produkcie tej serii tak się zawiodłam.

Plusy:
- opakowanie
- dostępność
- cena

+/- :
- zapach

Minusy:
- nie pieni się, przez co zużywam go naprawdę dużo, żeby był jakikolwiek efekt piany. Problem jest też przy spłukiwania. Nie wiedząc, ani nie czując piany nigdy nie wiem czy już cały produkt zmyłam z włosów
- plącze włosy. Przy rozczesywaniu wypada ich o wiele więcej niż przed jego stosowaniem
- strasznie wysusza włosy
- powoduje lekki łupież. Zawsze pojawia się u mnie na czubku głowy, ale przy tym szamponie jest on na przedziałku
- nie domywa włosów

!!! Nie polecam !!!

Opis zapowiadał go bardzo dobrze, ale niestety nie zdał egzaminu

Skusiłam się na ten szampon, gdyż wydawał się być wprost idealny dla mnie. Stworzony dla osób z problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, do włosów tłustych, dodatkowo zawiera biotynę, która dobrze służy włosom osłabionym i wypadającym. Własnie takie problemy mam a więc moje włosy są osłabione, wypadają, przerzedziły się, skóra głowy jest bardzo wrażliwa, swędzi, i od jakiegoś czasu wydziela znacznie więcej sebum, włoski nie wytrzymują między myciami nawet 24h i zaraz są przetłuszczone.
Szampon był tani, zapłaciłam za niego ok. 6-7 zł w aptece, zapach ma neutralny, pojemność 300 ml. Jego konsystencja była bardzo lejąca, przez co musiałam nieco więcej nakładać na włosy, żeby je dobrze spienić i umyć, dlatego nie starczył mi na długo (wybaczyłam mu to ze względu na cenę). Jednak nie zauważyłam jakiegoś znaczącego działania na moje włosy. Nie podrażnił mi co prawda skóry głowy, ale jej też nie uspokoił, nie unormował wydzielania sebum na co po cichu liczyłam. Niestety również nie było mi dane zaznać dobroczynnego działania biotyny - wypadanie nie ustało, nie zaczęły rosnąc nowe włosy, itd. Po prostu oceniam go jako zwykły szampon o trochę denerwującej konsystencji. Nie wrócę do niego ponownie, będę szukała swojego ideału.

Jestem na tak.

Ulubiony szampon mojego chłopaka. Po przeprowadzce na Śląsk, na studia, twarda woda dała mi się we znaki i wszelkie delikatne, ulubione szampony już nie dawały rady. Zaczęłam więc podkradać chłopakowi Jelenia (jeju, jak to brzmi.. :D ) i używać.
Niezależnie czy stosowałam ten szampon samodzielnie czy mieszałam z tymi delikatniejszymi (w końcu i te trzeba było zużyć), to efekty były naprawdę bardzo dobre.

Włosy były domyte, odbite od nasady, lśniące. Nie wiem jak szampon działa na włosy na długości, bo każdemu myciu towarzyszy odżywka lub maska. Bardzo dobrze się pieni, nie przesusza. Jeżeli chodzi o przetłuszczanie, to nie zauważyłam jakiś odchyleń od normy, nie musiałabym myć włosów codziennie, ale to dobre odświeżenie fryzury. Łupieżu nie odnotowałam. Wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Opakowanie też jest w porządku. Można je postawić "na głowie", wszystko bezproblemowo spływa do ostatniej kropli, nie trzeba się męczyć. Ubytek przeważnie badam na wyczucie, czasem spoglądam pod światło, bo butelka nie jest przezroczysta.

Biały Jeleń nie jest testowany na zwierzętach, są to polskie kosmetyki, w przystępnej cenie.
Jak na moje potrzeby jest wystarczający, ale gdyby nie twarda śląska woda, byłby dla mnie zbyt agresywny i używałabym go raz w tygodniu, w celu oczyszczenia skóry głowy ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

OK

Szampon bardzo dobrze oczyszcza. Tylko lepiej nie używać go do każdego mycia tylko np. raz w tygodniu, ponieważ zbyt częste stosowanie może doprowadzić do wysuszenia włosów, poplątania ich, łupieżu.

Ja używam raz na tydzień lub dwa. Fajnie oczyszcza jednak odżywka jest obowiązkowa. Konsystencja jest lejąca ale mi to nie przeszkadza, zapach taki sobie, nie przyspiesza przetłuszczania włosów, włosy są dłużej świeże.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego szamponu ale nie jest to mój ideał.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Tylko w duecie z odżywką

U mnie ten szampon się sprawdził, jednak nie jest to produkt bez wad. Bardzo dobrze oczyszczał moje szybko przetłuszczające się włosy, nie powodował podrażnień, czyli robił to, co dobry szampon robić powinien. Raz zdarzyło mi się nie zastosować przy myciu odżywki i wtedy efekt był opłakany. Włosy były strasznie poplątane, miałam problem żeby je rozczesać, dlatego przy tym szamponie dobra odżywka to podstawa. Poza tym sprawował się bardzo dobrze, jedyny minus to denerwująca zbyt rzadka i lejąca się konsysytencja, przez co szampon ucieka przez palce.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Słabiutki...

Jeden z najgorszych szamponów jakie w życiu miałam. Na pewno już nigdy go nie kupię, nie potrzebny wydatek, a plusów brak.
Minusy:
- plącze, ciężko później rozczesać włosy,
- wysusza włosy,
- po umyciu włosy są strasznie sklejone,
- bardzo rzadka konsystencja,
- praktycznie w ogóle się nie pieni,
- po wysuszeniu włosy są strasznie "nastroszone" i niemiłe w dotyku, streczą na wszystkie strony,
- wysusza.

Beznadziejny.