Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów z chlorofilem

Cena już od 6,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z naturalnym chlorofilem dla osób z różnego rodzaju alergiami i problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, mieszanej i do włosów tłustych:
- naturalne, bezpieczne i delikatne składniki,
- nie zawiera alergenów i sztucznych barwników,
- włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, lśniące i puszyste.
Przebadany klinicznie wśród osób z alergiami skórnymi!
Zawiera:
- proteiny pszeniczne ułatwiające rozczesywanie,
- bawełnę wygładzającą powierzchnię włosa,
- biotynę zwaną witaminą pięknych włosów,
- naturalny chlorofil regenerujący podrażnioną skórę.

Opis zapowiadał go bardzo dobrze, ale niestety nie zdał egzaminu

Skusiłam się na ten szampon, gdyż wydawał się być wprost idealny dla mnie. Stworzony dla osób z problemami skórnymi, o skórze wrażliwej, do włosów tłustych, dodatkowo zawiera biotynę, która dobrze służy włosom osłabionym i wypadającym. Własnie takie problemy mam a więc moje włosy są osłabione, wypadają, przerzedziły się, skóra głowy jest bardzo wrażliwa, swędzi, i od jakiegoś czasu wydziela znacznie więcej sebum, włoski nie wytrzymują między myciami nawet 24h i zaraz są przetłuszczone.
Szampon był tani, zapłaciłam za niego ok. 6-7 zł w aptece, zapach ma neutralny, pojemność 300 ml. Jego konsystencja była bardzo lejąca, przez co musiałam nieco więcej nakładać na włosy, żeby je dobrze spienić i umyć, dlatego nie starczył mi na długo (wybaczyłam mu to ze względu na cenę). Jednak nie zauważyłam jakiegoś znaczącego działania na moje włosy. Nie podrażnił mi co prawda skóry głowy, ale jej też nie uspokoił, nie unormował wydzielania sebum na co po cichu liczyłam. Niestety również nie było mi dane zaznać dobroczynnego działania biotyny - wypadanie nie ustało, nie zaczęły rosnąc nowe włosy, itd. Po prostu oceniam go jako zwykły szampon o trochę denerwującej konsystencji. Nie wrócę do niego ponownie, będę szukała swojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333021].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak.

Ulubiony szampon mojego chłopaka. Po przeprowadzce na Śląsk, na studia, twarda woda dała mi się we znaki i wszelkie delikatne, ulubione szampony już nie dawały rady. Zaczęłam więc podkradać chłopakowi Jelenia (jeju, jak to brzmi.. :D ) i używać.
Niezależnie czy stosowałam ten szampon samodzielnie czy mieszałam z tymi delikatniejszymi (w końcu i te trzeba było zużyć), to efekty były naprawdę bardzo dobre.

Włosy były domyte, odbite od nasady, lśniące. Nie wiem jak szampon działa na włosy na długości, bo każdemu myciu towarzyszy odżywka lub maska. Bardzo dobrze się pieni, nie przesusza. Jeżeli chodzi o przetłuszczanie, to nie zauważyłam jakiś odchyleń od normy, nie musiałabym myć włosów codziennie, ale to dobre odświeżenie fryzury. Łupieżu nie odnotowałam. Wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Opakowanie też jest w porządku. Można je postawić "na głowie", wszystko bezproblemowo spływa do ostatniej kropli, nie trzeba się męczyć. Ubytek przeważnie badam na wyczucie, czasem spoglądam pod światło, bo butelka nie jest przezroczysta.

Biały Jeleń nie jest testowany na zwierzętach, są to polskie kosmetyki, w przystępnej cenie.
Jak na moje potrzeby jest wystarczający, ale gdyby nie twarda śląska woda, byłby dla mnie zbyt agresywny i używałabym go raz w tygodniu, w celu oczyszczenia skóry głowy ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117941].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Szampon bardzo dobrze oczyszcza. Tylko lepiej nie używać go do każdego mycia tylko np. raz w tygodniu, ponieważ zbyt częste stosowanie może doprowadzić do wysuszenia włosów, poplątania ich, łupieżu.

Ja używam raz na tydzień lub dwa. Fajnie oczyszcza jednak odżywka jest obowiązkowa. Konsystencja jest lejąca ale mi to nie przeszkadza, zapach taki sobie, nie przyspiesza przetłuszczania włosów, włosy są dłużej świeże.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego szamponu ale nie jest to mój ideał.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069686].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Tylko w duecie z odżywką

U mnie ten szampon się sprawdził, jednak nie jest to produkt bez wad. Bardzo dobrze oczyszczał moje szybko przetłuszczające się włosy, nie powodował podrażnień, czyli robił to, co dobry szampon robić powinien. Raz zdarzyło mi się nie zastosować przy myciu odżywki i wtedy efekt był opłakany. Włosy były strasznie poplątane, miałam problem żeby je rozczesać, dlatego przy tym szamponie dobra odżywka to podstawa. Poza tym sprawował się bardzo dobrze, jedyny minus to denerwująca zbyt rzadka i lejąca się konsysytencja, przez co szampon ucieka przez palce.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033577].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutki...

Jeden z najgorszych szamponów jakie w życiu miałam. Na pewno już nigdy go nie kupię, nie potrzebny wydatek, a plusów brak.
Minusy:
- plącze, ciężko później rozczesać włosy,
- wysusza włosy,
- po umyciu włosy są strasznie sklejone,
- bardzo rzadka konsystencja,
- praktycznie w ogóle się nie pieni,
- po wysuszeniu włosy są strasznie "nastroszone" i niemiłe w dotyku, streczą na wszystkie strony,
- wysusza.

Beznadziejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005615].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś pomiędzy..

Produkt naprawdę dobrze myje włosy, rzeczywiście są po nim widocznie dłużej świeże co jest wielkim plusem, nie pachnie jakoś bardzo, ale niestety u mnie wywołuje okropne podrażnienie skóry i łupież..

Plusy:
-Odświeża
-Włosy widocznie dłużej świeże
-Bezzapachowy
-Nie wysusza jakoś masakrycznie włosów
-Cena

Minusy
-Powoduje łupież
-Drażni skórę głowy (uwaga dla wrażliwców!)

Jest to produkt dobry, generalnie spełniający swoje obietnice, ale ze względu na dużą wrażliwość mojej skóry głowy i ogromną skłonność do łupieżu jest po produkt nie dla mnie:(

Używam tego produktu od: Koło miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Może pół jednego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001627].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie...

Na początku byłam bardzo zadowolona z tego szamponu: włosy po nim są lekkie, lśniące, choć trudno je później rozczesać, ale za to na pewno dłużej pozostają świeże i nie przetłuszczają się. Niestety pojawił się łupież i to w takiej ilości, że z pewnością nie kupię więcej tego szamponu. To nie dziwi, gdy spojrzeć na fatalny skład: SLS, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium Phosphate, PEG - 14 M...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941260].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobry

Pierwszy raz udało mi się dobrać szampon idealny do moich włosów. Po umyciu włosy pozostają świeże cały dzień i ładnie się układają. Jedyny minus - ciężko jest go u mnie dostać.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940810].usefull || 0 }}% pomocna.

Przerósł moje oczekiwania

Bardzo długo szukałam szamponu stworzonego do włosów przetłuszczających się i wrażliwej skóry głowy. Z moją skórą nie radziły sobie nawet niektóre z aptecznych produktów, które mimo łagodnego składu wciąż podrażniały przy częstym stosowaniu. Ten produkt od pierwszego użycia okazał się strzałem w 10!

+ łagodzi podrażnioną skórę i sam jej nie podrażnia nawet przy codziennym stosowaniu, nie powoduje łupieżu ani swędzenia
+ cena, wydajność, zapach
+ zauważyłam, że włosy są dłużej świeże, nie jest to znaczna poprawa (włosy i tak muszę myć codziennie), ale dla mnie parę godzin świeżości dłużej to miłe zaskoczenie

- bardzo plącze włosy, bez odżywki nie byłabym w stanie ich rozczesać

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920214].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry, ale nie dla każdego

Całkiem dobry szampon, ale w moim przypadku nie do codziennego stosowania. Szampon dobrze oczyszcza, ale może przetłuszczać głowę po 3-5 razach zastosowania pod rząd. Dość przyjemnnie pachnie, pienienie się jest średnie, ale to pewnie ze względu na skład. Nie wiem, czy kupię ponownie. Na pewno polecam go wszystkim ze skłonnościami do alergii - za hipoalergiczność ogromny plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916155].usefull || 0 }}% pomocna.