Eau Dynamisante, Foaming Body Exfoliator

Eau Dynamisante, Foaming Body Exfoliator

Pieniący się peeling do ciała,odpowiedni dla każdej skóry do używania w kąpieli lub pod prysznicem. Oczyszcza, wygładza, zmiękcza, tonuje i delikatnie perfumuje skórę pobudzającym zapachem charakterystycznym da tej linii. Usuwa martwy naskórek, wygładza zgrubienia, odniawia skórę. Oczyszcza delikatnie i efektywnie jak mydło dermatologiczne. Nawiża. Zawiera delikatne, ścierające drobinki, roślinną bazę myjącą (ekstrakty z palmy) i składniki zmiękczające wodę. Zawiera też ekstrakty z aloesy, tymianku, rozmarynu i cytryny.

po prostu świetny

Uwielbiam go, uwielbiam, uwielbiam ... Jest po prostu świetny. Pięknie pachnie, pięknie wygładza, a skóra po jego użyciu jest taaaka aksamitna. Prawdziwy luksus. No i jest bardzo wydajny. Regularne stosowany wystarcza nawet na 3 miesiące. Niestety, nie jest tani. Mimo to 5 gwiazdek, bo w pełni na nie zasługuje. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

fajny

Bardzo miły specyfik do mycia ciałka:)Przyjemnie pachnie,dobrze oczyszcza i wygładza skórę,ścierające drobinki są delikatne,ale skuteczne.Pieni się owszem,ale niewiele.Za to jest baaardzo wydajny.Świetny pod poranny prysznic.Ja używałam go również do twarzy i był jak najbardziej OK.