Dermika, 2010 Retinol + Tlen, Inteligentny krem przeciwzmarszczkowy z systemem dotleniania skóry

Krem przeciwzmarszczkowy ze wzmocnioną funkcją ochronną przed postarzającym skórę oddziaływaniem agresywnego środowiska wielkomiejskiego. Niezwykle cennym składnikiem kremu jest czysty tlen, który dostaje się do skóry dzięki Inteligentnemu Systemowi Trans-Oxygen, wzbogacając ją w życiodajną energię. Po zastosowaniu kremu cofają się objawy starzenia, zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu, a skóra nabiera jędrności, staje się elastyczna i miła w dotyku, dobrze nawilżona, gładka, odporniejsza na podrażnienia.

Chętnie do niego wracam:)

To jest krem do którego bardzo chętnie wracam i wraz z jego odpowiednikiem na noc używam od lat z przyjemnością.
Kosmetyk ma dosc lekką, miłą konsystencję, rozprowadza się bez problemu, szybko wchłania. Minusem moze byc zapach- jest hmm, dosc dziwny, nieprzyjemny, ale da sie zniesc. Plus za bardzo dobre nawilżenie- mam dość suche policzki, które często " domagają się picia", ten kremik z tym problemem radzi sobie znakomicie. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam także wyraźne wygładzenie, rozjaśnienie twarzy, zmarszczki mimiczne zostały lekko " rozprasowane", drobne zaczerwienienia zniknęły. Skóra stała się bardziej jednolita o wyrównanym kolorycie.
Opakowanie jakis czas temu uległo zmianie- nie ma już ciężkiego, szklanego słoika- tylko plastikowy. Podrożał trochę, ale czasem mozna go kupić w promocji w Rossmanie. Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: 0d 8-9 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 8 słoiczków

Bardzo dobry.

Jakiś czas temu, wraz z kolejnym upływającym rokiem życia, postanowiłam w końcu zamienić niezawodny krem Nivea Soft na specyfik bardziej ukierunkowany na zachowanie mojej już nie nastoletniej cery w dobrym stanie:) Mam chyba lekką obsesję na punkcie starzenia się skóry, więc celowałam w kremy 25+ czyli takie przeciw pierwszym zmarszczkom. Padło na Dermikę, oczywiście nie bez udziału dobrych opinii na Wizażu;)

Krem jak dla mnie jest świetny. Przede wszystkim ma bardzo dobrą konsystencję - nie jest ciężki, wręcz leciutki, ale przy tym dostarcza mojej skórze nawilżenia jakiego potrzebuje. Skóra nie jest ściągnięta, nawilżenie czuć bardzo długo.

Doskonale sprawdza się pod makijaż.

Zapach - bardzo delikatny, odpowiada mi.

Opakowanie szklane, ciężkie, eleganckie. I dobrze. Nie lubię kremów w plastikowych słoiczkach.

Co do działania przeciwzmarszczkowego - nie wiem co miałabym napisać, bo sama nie wiem czy to co widnieje na mojej twarzy to w ogóle są jakieś zmarszczki;) Co do działania ogólnie - nawilża, odżywia, mam wrażenie, że fajnie rozpromienia cerę.

Minusem natomiast jest cena - 60 zł i dostępność - od paru tygodni nigdzie nie mogę go dostać!

Z wydajnością też średnio, ale przyznam, że przez pierwsze tygodnie stosowałam go również na dekolt, więc ubywał szybciutko. Ogólnie starczył mi na jakiś miesiąc, może niecały. Stosowałam go również na noc.

Używam tego produktu od: m-ca

Mój ulubiony:)

To jeden z moich ulubionych kremów ( lubię całą serię Dermiki z retinolem) i zawsze chętnie do niego wracam. Krem ma lekką, przyjemną konsystencję i trochę dziwny, ale delikatny zapach. Rozprowadza się bezproblemowo z poślizgiem, dość szybko wchłania- nie pozostawiając filmu na twarzy. Dobrze nawilża, moje suche policzki nie wołają \" pić\", a przy tym ślicznie rozjasnia i wygładza skórę. Mnie zwęził rozszerzone pory na nosku, cera zrobiła się bardziej zwarta, jędrna, jakby oczyszczona.
Polecam to naprawdę dobry krem, teraz jest w nieco innym opakowaniu i niestety trochę droższy:(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cellulit jak stosować kosmetyki

Nie przekonał mnie

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego kremu. Początkowo byłam zachwycona jego działaniem (wpływ opinii z Wizażu?), ale z czasem mój entuzjazm opadł. Mam cerę mieszaną, więc krem jest dla mnie zbyt tłusty. Początkowo nie przejmowałam się tym, że świeci mi się twarz (w końcu i tak ją przypudruję) i eksperymentowałam z ilością kosmetyku (ciężko się wchłaniał), pomimo to nie zauważyłam różnicy w zachowaniu skóry. Zużyłam jedno opakowanie, często stosowałam krem również na noc - w tej formie bardziej mi odpowiadał. Wydaje mi się, że za taką cenę można znaleźć jednak coś lepszego (obecnie krem kosztuje ok. 60 zł). Nie mogę mu jednak odmówić pozytywnego wpływu na zmiany trądzikowe.

Dodatkowy plus za stylowe i porządne opakowanie.

Co do redukcji zmarszczek - nie zauważyłam ;-).

Używam tego produktu od: 2 m-ce

BRAWO DERMIKA !!!

Krem kupiłam skuszona atrakcyjną promocją w Naturze (obniżka z 59 na 39zł.) Krem spełnia moje wszystkie oczekiwania, cera jest po nim wypoczęta i rozświetlona, nawet mimo niewyspania :) Krem ma bogatą kosystencję, jak lubię, tzn. po posmarowaniu nie znika natychmiast. Makijaż na nim trzyma się dzielnie i ładnie przez cały dłuuugi dzień. Krem ma specyficzny zapach, to skwalen w składzie- przypomina mi zapach kremów dla dzieci, nie przeszkadza mi absolutnie, choć rzeczywiście milej by było gdyby pachniał bardziej luksusowo :)
Czy działa na zmarszczki, mam wrażenie że tak skoro cera po nim promienieje :)
Najważniejsze jednak, że spełnia obietnice producenta, nie zawiodłam się, mam wreszcie zamiennik dla Vichy :)
Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Działa!

Podoba mi się ten krem!:)
Przede wszystkim spełnia swoje podstawowe zadanie obiecane przez producenta: spłyca zmarszczki i wygładza cerę. Mam 26 lat, skórę raczej ze skłonnością do zmarszczek( nie mam tak gładkiej buzi jak rówieśniczki). Zauważyłam wyraźną poprawę przede wszystkim w okolicach oczu ( chociaż według "instrukcji obsługi" nie powinno się go stosować w tym miejscu)
Ponadto mam dzięki temu kremowi mniej zaskórników, co też baaaardzo cieszy. Dobrze nawilża.
Nie jest ro kwc, ponieważ posiada kilka wad: nieprzyjemny zapach, mała wydajność i to że czasem wyskakują mi po nim drobne,"niegroźne" krostki. Mimo to polecam!

Używam tego produktu od:1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

taki jak potrzeba

Ten krem spełnia wszystkie moje potrzeby: nawilża, odżywia, pozwala pozbyć się zmarszczek i sprawia, ze skóra wygląda jak porządnie wypoczęta. Co najważniejsze nie zapycha, a juz balam się, ze takiego nie spotkam. Ogromny plus, nie rozstanę się z nim na pewno.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie

Dobry kremik

To jest chyba najlepszy krem jaki do tej pory miałam a używałam już wielu kremów z różnych półek. Jest lekki dobrze się wchłania nie pozostawia filmu na twarzy, nie zapycha. Mam cerę mieszaną ale bardziej idącą w kierunku normalnej czasami się lekko świecę na czole i nosie ale nie jest to jakieś drastyczne zjawisko. Bardzo lubię ten krem nie planuje go narazie zmienić. Zauważyłam działanie przeciwzmarszczkowe i za to ten krem ma u mnie dużego plusa.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

miły i wydajny, 4+

Bardzo lubię ten krem, Używam go jenak głównie na noc, na dzień wolę coś mocno nawilżającego aptecznego - skóra na polikach pod makijażem czasem daje się we znaki - w połowie dnia ściaga się.
Dermika jest porządną firmą i produkty są warte swojej ceny.
Ten krem na lekka konsystencję ale zostawia lekki film na buzi.
skóra rano jest miła i aksamitna. jasna i wypoczęta., nie powoduje nadmiedmej produkcji sebum w strefie T a tam gdzie zazwyczaj jest sucho skóra jest nawilżona. Krem bardzo wydajny.
jedyne dziwo to zapach - kwaśne mleczko z perfumem... ale szybko wietrzeje i można sie przyzwyczaić.
POLECAM!

Używam tego produktu od:1- 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

porzadny

bardzo lubie ten produkt. stosje go co prawda inaczej niz kaze producent, bo na noc, ale mysle ze jako krem dzienny tez sprawowalby sie dobrze, gdyz szybko sie wchlania i nie powoduje blyszczenia. krem ladnie uspokaja cere, wyrownuje koloryt, rano budze sie ze "swiezsza" buzia, o ujednoliconym kolorycie, gladka, pory sa zwezone.
kosmetyk jest przyjemny w stosowaniu, choc niezbyt odpowiada mi opakowanie. poczatkowo powoduje lekkie pieczenie ale klade to na karb dzialania retinolu, wiec nalezaloby raczej poczytywac to na plus.
wydajnosc- przecietna, jak to w kremach dermiki bywa, ani powala, ani roczarowuje.
przystepna cena, komfort stosowania- na pewno jeszcze kupie

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Aksamitna skóra - to lubię :-)

Mam 30 lat, cerę mieszaną z tendencją do przesuszania, poza tym często problemową: grudki, krostki, zaskórniki. Jakby tego było mało, jest alergiczna. Dlatego z dużymi obawami stałam w kolejce do kasy, taszcząc w koszyku ten krem Dermiki. Chciałam go ocenić już po pierwszym tygodniu stosowania, ale pomyślałam, że taka ocena może być niewymiera. Dlatego oceniam go dopiero teraz, kiedy jestem niemal na finishu pierwszego opakowania. Krem zapakowano w ładny szklany słoiczek, niestety ciężki i mało praktyczny, kilka razy wysmyknął mi się z ręki i gdyby nie gruby dywanik w łazience, to marnie to widzę. Jego konsystencja jest lekka, ale nie wodnista; po nałożeniu na twarz i w trakcie smarowania czuć jego nawilżające i odżywcze właściwości. Nie wchłania się w mgnieniu oka, ale ja to akurat lubię, bo mogę swobodnie, bez pośpiechu dokładnie go smarować. Pozostawia na twarzy delikatny film, dzięki któremu twarz wydaje się rozświetlona, promienna, ale nie tłusta. Krem posiada dziwny zapach, przyjemny, wyczuwalny, ale dość szybko ulatniający się. Trudno ocenić mi jego właściwości przeciwzmarszczkowe, bo (mimo swego wieku) nie posiadam niemal wcale zmarszczek, kilka drobnych na czole. Sądzę też, że trzeba zużyć minimum dwa opakowania danego kremu, by przekonać się o jego dobroczynnym działaniu. Niemniej muszę stwierdzić, że odkąd używam tego kremu moja skóra z dnia na dzień zrobiła się bardzo miękka, aksamitna i o wiele lepiej napięta, jakby gęstsza. Krem mnie nie uczulił, nie wywołał wysypu żadnych krostek czy grudek, nie zauważyłam też by zapychał pory. Mnie krem wystarczył na półtora miesiąca, ale zaznaczam, że używałam go zarówno na dzień jak i na noc. Krem jest tylko na dzień i tak używany na pewno będzie bardziej wydajny, a przez to i jego cena nie wyda się tak wysoka - kupiłam w promocji za 39,90 PLN; standardowo - ok 52 PLN.
Nie pozostaje mi nic innego jak kupić teraz kolejne opakowanie, tym razem w duecie z kremem na noc. Co uczynię na pewno i to w najbilższych dniach.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo dobry

Bardzo leciutka konsystencja, krem bardzo dobrze się rozsmarowywał i błyskawicznie wchłaniał, dając przy tym uczucie solidnego nawilżenia.Nie zostawia żadnego filmu na twarzy, znakomiecie nadaje się pod makijaż.Faktycznie bardzo rozjaśnia i wygładza twarz, znikają drobne zmarszczki.Generalnie bardzo dobry krem, jedną gwiazdkę zabieram za nieco dziwny zapach.