Tonic Bath & Shower Concentrate (Tonizujący płyn do kąpieli i pod prysznic)

Tonic Bath & Shower Concentrate (Tonizujący płyn do kąpieli i pod prysznic)

Tonik do mycia ciała z naturalnymi olejkami eterycznymi. Pobudza ciało i umysł, tworzy bogatą, delikatną pianę, tonuje i ujędrnia skórę, neutralizuje twardą wodę. Zawiera delikatną bazę myjącą z kokosa oraz kompleks naturalnych olejków eterycznych z melisy, gentiany, geranium, mięty, rozmarynu, chmielu, jałowca i hamamelisu.

zapachowa
w butelce
w płynie
100 – 250ml
Skóra
normalna

ujędrnienie pod prysznicem

Czuję się jakbym poniżej czytała recenzje innego kosmetyku.
Płyn Ujędrniający Clarins Tonic przede wszystkim znakomicie pojędrnia skórę. W rezultacie codziennego stosowania; masażu szorstka gąbką z dodatkiem porcji tegoż specyfiku wielkości orzecha laskowego moje ciało zdecydowanie zyskało. Skóra jest napięta, bardziej elastyczna i zdecydowanie bardziej jędrna, wszelkie defekty mniej widoczne. Dodam, że zgodnie ze wskazówkami Clarins kończę kąpiel czy też prysznic krótkim i zimnym prysznicem.

Zapach jest zdecydowanie kwestią gustu, cała seria Tonic ma podobny (silny, aromatyczny, mocno ziołowy), radzę poprosić o próbkę w perfumerii. Dla mnie ten zapach to czysta magia, koi, odpręża i sprawia, że zapominam o stresie czy złym dniu.

Znajdziemy w nim bogactwo naturalnych składników - olejków eterycznych, wyciągów roślinnych. Na prawdę skład jest ciekawy.

Jest gęsty i wydajny, na gąbkę wystarczy porcja orzecha laskowego, do wanny dwie takie porcje. W obydwu przypadkach znakomicie sie pieni. Daje wyjątkowy poślizg i przyjemność stosowania aplikowany dłońmi bezpośrednio na skórę. Mam go dwa tygodnie a ubytek przy codziennym stosowaniu (do wanny i do masażu) to mniej niż 1/ 6 opakowania - dzięki temu, że opakowanie jest wymiarowe łatwo policzyć.

Dodatkowym atutem jest fakt, że zapach nie zostaje na skórze a produkt nie pozostawia osadu w wannie.

Cena nie jest wysoka, w perfumerii zapłaciłam 77 złotych.

Koncentrat wystarczył mi na ponad półtora miesiąca stosowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/ 6 opakowania

a ja go lubie:)

A mi bardzo odpowiada:) zapach jest bardzo specyficzny jak w przypadku całej serii " Tonic" która jest na bazie naturalnych wyciągów roslinnych (czysta aromaterapia:)) zel zawiera olejek przez co nawilża skórę , przed kupnem polecam sprawdzic zapach:), odejmuje gwiazdkę za cene, mogła by byc trochę nizsza.

fuj!!

chyba najgorszy ( i zarazem najdrozszy) zel pod prysznic jaki kiedykolwiek mialam i najbardziej cuchnący:( wogole nie mialam przyjemnosci z uzytkowania tego kosmetyku-przeciwnie,starałam sie aby jak najszybciej sie skonczył. kolejnym jego minusem było to, ze spadł mi raz na kafelki w łazience i .... po prostu opakowanie uszkodziło sie-czyli pękł od spodu.

O botoksie mity

ten zapach...

Przedewszytskim zapach mnie kompletnie odrzucił ! Nie wiem co w nim jest ale jest coś co mnie bardzo denerwuje i kompletnie zniechęca do używania go ! Przy pierwszym użyciu byłam zachwycona, ale przy drugim moje nastawienie kompletnie się zmieniło. Pieni się przeciętnie, ma ostry zapach ( ale kto co lubi ) skóra po nim nie jest ani nawilżona, ani tez pachnąca jedynie lekko napięta no i oczywiście czysta. Opakowanie nie zdobi łazienki. Jedna gwiazdka za dobre oczyszczenie ;) Nic więcej się napisac nie da bo niczym nie zachwycił - bardzo, bardzo przeciętny produkt ! Napewno więcej się na niego nie skuszę !

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... dwa razy i basta !
Recenzja: ...

Krótkotrwała przyjemność

Skuszona aromaterapeutycznymi właściwościami kupiłam za astronomiczne pieniądze bardzo przeciętny kosmetyk. Owszem zapach ma zabójczy. Człowiek czuje się bosko pobudzony, rześki i zgrabny. Kiepsko się pieni, Mało wydajny - po prostu niknie w oczach. Poszukam chyba zastępnika albo bardzo dobrze płatnej pracy.

ilość zużytych opakowań:1 opakowanie