Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Giorgio Armani, Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani, Acqua di Gioia EDP

Cena już od 273,62 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Acqua di Gioia to inspirowane wakacjami na tropikalnych wyspach perfumy przeznaczone dla silnych kobiet o nieposkromionej naturze. Kwiatowa kompozycja uosabia ucieczkę na łono natury. Zapach rozpoczyna się lekkimi, bardzo świeżymi nutami cytryny i mięty, które po chwili ustępują miejsca nutom jaśminu, różowego pieprzu i peonii - połączeniu stanowiącemu linię serca. Podstawę zapachu natomiast wypełniają nuty francuskiego labdanum, drzewa cedrowego i... cukru.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, mięta
nuta serca: jaśmin, różowy pieprz, peonia
nuta bazy: labdanum, drzewo cedrowe, cukier.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Nietrwałe i niewarte swojej ceny

Nie jestem zbyt dobra w opisywaniu zapachów. Postaram się w kilku spostrzeżeniach. Zdecydowanie zapach należy do tych z kategorii świeżych, wiosenno/letnich. Na pewno nie jest to zapach ciężki, duszący, przeznaczony na jesień/zimę. Nie znajdziemy w tym zapachu masy słodyczy, otulającego ciepła, ciężkości, itp. Dla mnie to właśnie lekki, świeży zapach, poszczególnych nut nie umiem sprecyzować.
Perfumy dostałam w prezencie:
- są drogie
- zapach przeciętny, nie przypadł mi do gustu, nie ma w nim nic interesującego, ciekawego, tajemniczości, kobiecości, seksowności - nic, czego szukam w perfumach
- są bardzo nietrwałe
I ostatni aspekt sprawia, że te perfumy są niewarte swojej ceny. Bo o ile zapach to rzecz gustu, to jednak płacąc takie pieniądze każda z nas chce mieć perfumy, które czujemy cały dzień.
Nie polecam. Oceniłabym je dobrze, gdyby kosztowały 50 zł, także...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523806].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic interesującego

Bez szału, zapach przyjemny lecz niczym się nie wyróżnia.. Drugi raz napewno go nie kupię. Jego trwałość także mnie nie powalila, 3h max. Od perfum wymagam tego czegoś dzięki czemu zostanę przy nich na dłużej. Te męcze juz któryś miesiąc i tylko czekam kiedy juz się skończą i będe mogła wkońcu wyrzucic flakon,.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523736].usefull || 0 }}% pomocna.

Milość od pierwszego westchnienia

Na szczęście nie czytałam nic o Acqua di Gioia przed zakupem (najprawdopodobniej zniechęciłaby mnie obecność mięty), rzadko zdarza mi się też dokonywać spontanicznych zakupów w takiej cenie, ale... gdy tylko raz je powąchałam na lotnisku, od razu się zakochałam. A mnie naprawdę ciężko kupić i utrzymać w tym uczuciu. Mam wiele rozpoczętych flakonów perfum, które przestały mi odpowiadać już po kilku dniach, żeby nie powiedzieć godzinach. Tym razem jest inaczej. Lubię czuć je na sobie, są takie "wiosenne", czuję się dziewczęco-intrygująca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487021].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Lubię

Lubię ten zapach. Jest to jeden z niewielu zapachów typowo damskich, który jestem w stanie nosić na sobie. Jest lekko gorzkawy, lekko słodki, po kilku godzinach staje się delikatny - trochę za bardzo, ale cóż. Nie znam się na perfumach, ale jest mi zawsze ciężko wybrać coś nowego. Acquy mam już drugi flakon, więc jak na mnie, to sukces.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392081].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś...

Kiedyś mi się wydawało, że pragnę je mieć. Kiedyś, sądziłam, że są uzupełnieniem mnie. Zakochałam się od pierwszego westchnienia. Świeże, morskie nuty, cytryna i mięta w fazie zauroczenia. Serce zabiło różą, piwonią i pieprzem. W głębi poczułam cukier.
Kupiłam, w amoku.
Zabłądziłam.
Po miesiącu, nic z tej miłości nie zostało. Tylko kawałek mydła.

Flakon urzekający. Szaro niebiesko- zielony, jak woda okalająca greckie wyspy.
Zapach interesujący. Nie dziwię się sobie. Można się zakochać. Jednak gdy mija faza zauroczenia, lekka i świeża, pozostaje bliskoskórne mydło.
Świetnie spisze się na poranki, nie tylko letnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340171].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Hmm

Urzekły mnie swoją świeżością , nowatorskim połączeniem nut zapachowych, byłyby hitem lata... gdyby się nie ulatniały na mojej skórze po niecałej godzinie
Jedno z większych rozczarowań perfumeryjnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340041].usefull || 0 }}% pomocna.

Na lato ideał

Zapach świeży cytrusowy bardzo orzezwiający idealny na upalne dni kiedy cięzkie i mocne perfumy stają się przytłaczające.Bardzo trwały gdy wracam wieczorem do domu nadal wyczuwam go na sobie . Buteleczka prosta nic szczególnego ale wygodnie trzyma się w dłoni.Cena duża ale myślę że warto zainwestować w ten klasyk . Polecam osobą które lubią świeże zapachy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278386].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Lubię

Kocham perfumy Giorgio Armani Acqua di Gio jednak te również zakupiłam bo po przetestownaniu próbki od razu mi się spodobały. Zapach jest bardzo trwały i intenswny. Piękne nuty wyczuwalne są cały dzień. Warto przetestować. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259728].usefull || 0 }}% pomocna.

klasyczne i delikatne

Jeden z moich ulubionych zapachów. Delikatny, kwiatowy i bardzo orzeźwiający. Idealnie nadaje się na co dzień. Kojarzy mi się w wakacjami nad brzegiem jeziora.
Jedyne uwagi mam do trwałości. No i przy dłuższym stosowaniu są to jednak perfumy za spokojne dla mnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175003].usefull || 0 }}% pomocna.

Boskie

Śliczne, orzeźwiające, świeże, a zarazem lekko słodkie. Jedne z moich ulubionych perfum, są w moim top 5 jeśli chodzi o zapachy. Najchętniej używam je wiosna, latem, zimą preferuję cięższe i slodsze. Perfekcyjnie nadają się do używania w ciąży, przetestowałam i to były jedyne perfumy, które mnie nie dusily i nie powodowały mdłości. Dodam, że bardzo podoba mi się flakon. Trwałość niestety średnia, ale wybaczam i nie odejmuje gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu-50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088606].usefull || 0 }}% pomocna.