Anti! Acne, 2w1 Lekki krem + puder antybakteryjny

Anti! Acne, 2w1 Lekki krem + puder antybakteryjny

Nawilżanie+matowanie+wyrównanie kolorytu. Idealny do codziennego użytku dla cery z niedoskonałościami. Dzięki połączeniu nawilżającego kremu i pudru antybakteryjnego, otrzymaliśmy produkt o podwójnym działaniu. Długotrwale matuje i nawilża, wyrównuje koloryt skóry, maskuje zaczerwienienia i zmniejsza widocznośc porów, maskuje niedoskonałości skóry. Zawiera filtry UV.

Nie do końca mnie przekonał

+ładnie wyrównuje koloryt skóry
+maskuje rozszerzone pory
+pojemność
+wydajność

-kolor za ciemny, a nie jestem szczególnie blada
-trwałość
-świecę się po nim jak choinka, bez pudru ani rusz
-po czasie zrobił się jakby tłusty i ściemniał w opakowaniu

Może być

Krem spełnił moje oczekiwania, jest bardzo bardzo wydajny - matuje skórę, tuszuje niedoskonałości oraz przebarwienia, a do tego nawilża. Jedyną wadą produktu jest to, że nie pasował do odcienia mojej cery (był zbyt ciemny).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Cztery razy nie

Poleciła mi go koleżanka i zużyłam parę opakowań - głównie przez wzgląd na cenę - ale kiedy z chęci drobnej zmiany i skłonności do eksperymentowania z kosmetykami dorwałam w Rosmannie podkład Rimmela Match Perfection w przecenie, krem poszedł w kąt i od tamtego czasu go nie ruszyłam. Zacznę od minusów:

- obrzydliwa konsystencja, lepka i tłusta (w końcu to krem), początkowo mi się podobała (przeważnie podkłady wysuszają mi skórę), ale na dłuższą metę uciążliwe
- trzeba zużyć naprawdę dużo pudru, żeby twarz nie świeciła się jak halogen
- tylko dwa odcienie - ja wybrałam ten jasny, przez co zdarzało mi się słyszeć, że wyglądam jak gejsza
- nienaturalny efekt
- nietrwałość
- antybakteryjny chyba tylko w zamyśle producenta, pojawiały się od niego pryszcze

plusy:
+ naprawdę dobre krycie
+ nawilżenie?
+ nie uwidacznia skórek

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

depilacja metody

Bardzo fajny

Mysle, ze zostanie ze mna juz na dluzej :-) Wybralam ten ciemniejszy odcien.
Podoba mi sie to, ze bardzo ladnie nawilza twarz, ladnie zakrywa drobne niedoskonalosci (na szczescie tylko takie mam na buzi), ale nie do konca matuje. Jednak nie mozna miec wszystkiego. 4,5 gwiazdki tylko dlatego, ze musze po nim uzyc jeszcze pudru, aby zmatowic buzie. Kolejny plus to duze opakowanie - 75 ml, jednak plastikowa nakretka bardzo szybko sie psuje.
Ja uzywam juz tydzien i powiem, ze zostalo mi jeszcze duzo produktu.
Moge polecic osoba, ktore nie oczekuja nie wiem jak duzego krycia oraz matu bez uzycia pudru.

Na pewno kupie po raz kolejny i kolejny i kolejny.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Nie do końca się polubiliśmy.

Po pierwsze, bardzo nie spodobała mi się konsystencja, zbyt płynna, za czym nie przepadam przy podkładach.
Jeśli chodzi o zadania jakie miał wykonywać, radził sobie z nimi średnio. Krył nie do końca dobrze, ale nie podrażniał ani nie wysuszał, wręcz miałam wrażenie że jest jakimś ukojeniem dla mojej skóry.
Jakby delikatnie nawilżał.

-uwidacznia suche skórki
-zbyt ciemny kolor
-konsystencja
-krycie

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Średni

Plusy:
+ bardzo wydajny - używam go od roku, a nadal mam pierwsze opakowanie
+ cena
+ na jedną aplikację starcza naprawdę mała ilość
+ dostosowuje się do kolorytu skóry
+ antybakteryjny
+ dobrze się rozprowadza
Minusy:
- Nie radzi sobie z większymi niedoskonałościami, rumieńcami itd.
- Przy mojej mieszanej cerze BARDZO się świecił. Nie dało się obejść bez pudru.
- Jest nietrwały i szybko się ściera.

Moja opinia: Całkiem, całkiem jednak miałam lepsze :) Nadaje się dla młodej dziewczyny z drobnymi niedoskonałościami. Jednak z większymi sobie nie radzi kompletnie do tego prawie wcale nie matuje. Polecam jako krem

Używam tego produktu od: Miesiąca

Tani i dobry

Doskonały do stosowania na co dzień. Nie lubię wydawać dużej ilości pieniędzy na produkty przeznaczone do stosowania cały czas, więc ten jest idealny.

+nawilża,
+bardzo wydajny

-nie matuje

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Najlepszy krem BB

Krem kupiłam jakieś 1,5 roku temu, używałam go dość często, zdarzało mi się jednak "zdradzać" go z innymi kremami tego typu, jednak zawsze do niego wracałam. A dlaczego? Mam cerę mieszaną, na której regularnie pojawiają się zaskórniki i małe niedoskonałości. Ten krem spisał się w moim przypadku bardzo dobrze :) Pod kremy typu BB nakładam zawsze krem nawilżający, później na niego wklepuję krem BB, później używam korektora antybakteryjnego na wypryski i delikatnie omiatam twarz pudrem i różem. Krem Under Twenty świetnie stapia się z moją jasną cerą (mam najjaśniejszy odcień kremu), wyrównuje koloryt skóry, maskuje drobne przebarwienia i zaskórniki. Jednocześnie przy tym nie zapycha porów, a mam do tego skłonność. Jest bardzo lekki, nie zaszkodził mojej cerze, ale również nie poprawił jej stanu (ale nie wymagałam tego od niego). Oczekiwałam, że delikatnie wyrówna koloryt mojej skóry i to właśnie zrobił :) odejmuję mu 1 gwiazdeczkę za fakt, że zupełnie nie matuje mojej cery... Policzki wyglądają bardzo dobrze, są nawilżone i to im pasuje. Ale już przetłuszczająca się strefa T błyszczy się już dość mocno po około 2-3h godzinach po aplikacji kremu na twarzy :( a szkoda, gdyby nie to miałby u mnie 5/5 gwiazdek.
Jednak jest on do tej pory najlepszym dla mnie kremem BB, więc jest to równoznaczne z wrzuceniem go do szufladki moje KWC :)

Plusy:
- wyrównuje kolor skóry
- stapia się z naturalnym odcieniem cery
- nie spowodował dodatkowego wysypu
- kryje drobne przebarwienia
- posiada filtry UV
- delikatnie nawilża
- lekki
- nie zapycha porów
- długo utrzymuje się na twarzy
- wygodne opakowanie, tubka która umożliwia wydobycie tyle kremu ile potrzebujemy
- wydajność (tubka jest dość duża, a kremu nie potrzeba wiele)
- cena

Minusy:
- słabo matuje cerę

Ogólnie bardzo polecam ten krem, jest bardzo lekki i nadaje się do delikatnych makijaży na co dzień :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

ok

Jak dla mnie, jest to bardzo dobry krem bb. Jedyną jego wadą jest pozostawianie błyszczącego wykończenia - nie matuje, trzeba dodatkowo dokończyć makijaż sypkim puderm. Mam cerę mieszaną i jedynie w strefie T "błyszczy się". Ładnie wyrównuje koloryt, jest bardzo wydajny, tani i ma kolor, który nie wpada w róż. Dodam, że mam odcień 01 i jest idealny do bladej cery

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Okropność!

Nigdy wcześniej nie trafiłam na takie badziewie. Skusiłam się na kupno tego produktu, bo koleżanka mi polecała. Niestety strasznie się zawiodłam

Plusy:
+ wydajny
+cena
+ dostępność

Minusy:
- powinien działać przeciwtrądzikowo, a działa na odwrót
- konsystencja
- jest widoczny na cerze
- po nałożeniu cera się BARDZO błyszczy
- ma zapach, który mnie osobiście bardzo drażni
- trudny do nałożenia
- mały wybór kolorów ( mam jasno karnacje i po nałożeniu jasnego odcieniu byłam pomarańczowa

Używam tego produktu od: rok

Tragedia!

Koleżanka mi poleciła, ponieważ jej siostra używała i sprawował się znakomicie. Bez wahania wzięłam, i żałuję.

+kremowa konsystencja
+nie powoduje wysypów

-za ciemny
-zbyt tłusty
-widać go na twarzy
-po godzinie świecie się tak, jakbym posmarowała się olejem

Zdecydowanie nie dla mnie (cera tłusta), przyjaciółka ma cere suchą, testowała i tak samo się świeci.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pół 1

OK

Plusy:
- baaardzo wydajny
- nie wzmaga powstawania wyprysków i zaskórników
- może odrobine wysuszać, albo raczej podsuszać wypryski ale nie miałam z nim problemów z nasmiernym przesuszeniem
- cena

Minusy:
- bardzo ciemny jak dla mnie, niestety tylko jeden odcień jest dostęny
- strasznie tłusty, skóra świeci się po nim niesamowicie

Generalnie polecam młodym osobom o ciemniejszej karnacji.

Używam tego produktu od: kilku lat