Avon, Celebre Ice

Avon, Celebre Ice

Lekki, letni zapach z kategorii kwiatowo- zielono- korzennej. W nucie głowy brzmią akordy kwiatu neroli i białego pieprzu, z nutami zielonymi. W nucie serca zaś króluje koniczyna i konwalia z peonią. W bazie współgrają ze sobą drzewo sandałowe i cedrowe, ambra i piżmo.

Cena: 54,90 zł

Zapach w moim guście

Zapach bardzo mi sie podoba, pozytywnie sie wyróżnia wśród innych perfum. Nie czuć tak bardzo nut kwiatowych jak w innych perfumach tylko raczej tak jak mowiły inne recenzentki ogórek, konwalia. Bardzo lubię takie świeże zapachy. Nie wiem czy zapach jest trwaly bo miałam tylko próbkę zapachu.

Używam tego produktu od: 1 dzien
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Ładne

Dostałam w prezencie.

Zapach bardzo ładny, podoba mi się bardziej niż oryginał.
Jednakże, jak każde perfumy z Avonu, uczulają mnie :( I są nietrwałe.

Jednak polecam ;)

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno - oddałam mamie przez uczulenie

Avonowski średniak

Mnie się te perfumy kojarzą rzeczywiście z czymś mroźnym, chłodnym. Ale pierwsze wrażenie było takie, że te perfumy nie mają żadnej konkretnej nuty zapachowej - pierwsze psiknięcie to jakby powiew świeżej, morskiej bryzy, no może z delikatną nutką kwiatków. Po pewnym czasie wybija się zdecydowanie konwalia, także generalnie podsumowałabym te perfumy jako konwalijno-zimowo-świeże. Do tego momentami zapach kojarzy mi się z odświeżaczem do ubikacji. No i niestety są nietrwałe. Plusem jest fajny, solidny flakonik. I sama się zdziwiłam, ale mój mąż jest tym zapachem zachwycony. Mnie natomiast jednak bardziej odpowiada klasyczna wersja Celebre, choć też jest nietrwała.
Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie podobaja mi sie

Myslalam, ze one beda bardziej ´´lodowe, mrozne´´, bo w sumie nazwa Ice zobowiazuje. Niestety dla mnie pachna ogorkiem i konwalia. Juz bardziej wole klasyczne Celebre.Nietrwale.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

ideał na lato

Zapach był zielony ale nie mdły - pełen słodyczy i trochę goryczki...świetny na lato. Niezobowiązujący, osobisty, uniwersalny na dzień i wieczór. Można mieć na sobie jeansy, białą koszulkę a z tym zapachem czuję się mega sexy...

Znalazłam jego odpowiednik - Women of Earth - zapach Avonu stary jak świat - dopadnięty w egispkiej aptece.

Zdałam sobie sprawę że Celebre był jego bratem bliźniakiem. Żadnej różnicy. Może trochę bardziej mydlany ale nuty te same.Używam tego produktu od: wielu lat

cięższy klasyk

Zapach moim zdaniem nie przypomina klasycznego Celebre, jest cięższy, bardziej kobiecy.Całkiem ładny i zmysłowy. Bardzo trwały, może tylko na upały nie polecam.

Używam tego produktu od:daaawno (podbierane Mamie)
Ilość zużytych opakowań:pół (wraz z Mamą)

dla mojego TŻ bardzo ładny

Zapach ładny, niby świeży ale ma coś w sobie trwałego, na koleżance zapachu nie mogłam znieść, ale na mnie wszyscy sie zachwycaja, w pracy za nim nosem chodzą, moj TŻ też za każdym razem gdy go czuje, mówi,ze pięknie pachnę (mimo iż jest to tylko AVON), wg mnie jest trwały.

używam od czasu do czasu.

Używam tego produktu od:dawna

oryginalny

Zapach swieży,ale z nutką czegoś ostrego. Idealny na letnie wieczory,trwały-jak wszystkie zapachy Avonu.Zupełnie niczym nie przypomina mi "normalne" Celebre,ale zdecydowanie bardziej misie podobają,szkoda tylko ,że juz są niedostepne w sprzedaży regularnej i to jedyny minus:( Buteleczka jest bardzo poręczna:)

Używam tego produktu od:zużyłam w roku 2004

Nie dla mnie

Jeśli miałabym go z czymś porównać to byłoby ...Masumi. To chyba właśnie ta kategoria zapachowa, no i jakaś taka niezbyt letnia..Mnie nie przypadł do gustu ten wariant Celebre - zbyt ciężki, jakiś taki ostry i drażniący. Aczkolwiek mojej mamie się bardzo spodobał...może kwestia wieku ;P

Używam tego produktu od:3 lata temu

bleee

Dostalam kiedys te perfumki w prezencie i niestety nie bylam w stanie sie do nich przekonac.
Zapach niby letni, swiezy, jednak dla mnie nie mial on nic wspolnego ze swiezoscia. Byl drazniacy i troche "stechly".
Dodatkowo duzy minus za brak trwalosci. Po paru minutach byl juz praktycznie niewyczuwalny.
Bardziej przypadla mi do gustu zwykla wersja Celebre.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: czesc pierwszego

świeżutki

Zapach bardzo przyjemny, świeży, taki naprawdę orzeźwiający. Lubię go używać, ale tylko na specjalne okazje. Kończy mi się, a wiem, że teraz go jest trudno dostać. Chociaż Celebre normalne bardziej mi się podoba to jakbym miała możliwość zakupiłabym falszkę ;-)

fuj

Na szczescie nie kupilam tylko mam "przyjemnosc" czuc go na kumpelce... co niestety sprawia ze trzymam sie od niej z daleka ;) Jak dla mnie zapach drażniący, wprost nie do wytrzymania! zwykle celebre o niebo lepsze.