Avon, Planet Spa, South Pacific Sea Kelp Body Drench (Morski napój dla ciała)

Avon, Planet Spa, South Pacific Sea Kelp Body Drench (Morski napój dla ciała)

Luksusowy, kremowy balsam do ciała, bogaty w ekstrakty alg i wodorostów morskich (kelp). Nasyca skórę na wiele godzin cenną wilgocią (a także pięknym, morsko-owocowym zapachem), a skóra odwdzięcza się cudowną, aksamitną gładkością.

Cena: 24,90 zł / 150 ml

Ten zapach!!!

Nie pamiętam już czy dobrze nawilżał, wchłaniał się, był wydajny, bo smarowałam się nim tylko ze względu na zapach. Zapach marzeń, sen o przejrzystych morskich głębinach... (tak, wiem, zdrowo mnie potrzepało). Szukam już tyle lat czegoś podobnego, nie znalazłam.
Najbardziej relaksujący zapach jaki w życiu spotkałam. Jeżeli ktoś znalazł jego zamiennik, będę wdzięczna za informację.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

ach, był wspaniały

kupiłabym chętnie, może jeszcze pojawi się w jakimś katalogu?
był drogi i miał małą pojemność, ale to jedyne wady
ładne opakowanie, lekka konsystencja, taka wodnista, szybkie wchłanianie i długotrwały morski zapach
dobrze nawilżał - po prostu spa

Używam tego produktu od: rok temu?

piękny zapach...

byłam bardzo zadowolona z tego balsamu...świetna konsystencja(rzeczywiście dosyć płynna) co bardzo mi odpowiada...cudowny zapach....dobrze nawilżał....niestety tylko 150ml i ponad 20zł ... uważam że jest ciut za drogi jak na avon ...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedna buteleczka

Avon Mark - relacja

dobry

Balsam bardzo ładnie nawilża, ładnie pachnie, jestem zadowolona. Minusem jest to ze ma wodnistą konsystencję - ale da sie to wytrzymać ;) Najgorsze jest to, że ten balsam został już wycofany z oferty avonu i nie da sie go wiecej kupic :( A był to najlepszy balsam avonu Używam tego produktu od:

bardzo dobry

Jeden z lepszych balsamów jakie miałam. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, ma oryginalny zapach. Trochę małe opakowanie za dość wysoką cenę ale jest wydajny. Minus za konsystencję - trochę zbyt rzadka.

Używam tego produktu od:

Taki sobie

Dostałam go w prezencie. Pierwsze wrażenie: ładna tubka, fajny zapach. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona: Efekt nawilżonej skóry, bez podrażnień. Z biegiem czasu balsam przestawał mi się podobać. Konsystencja za rzadka a i efekt nawilżenia szybko się ulatniał. To napewno nie mój balsam! Można dostać o wieleeee fajniejszy balsamik za mniejszą cenę. Pozatym ciężko go wydostać z tubki. Koszmar! Nie zaszkodził mojej skórze ale napewno też jej nie pomógł. Jeśli ktoś ma na niego ochotę to bardzo proszę. Ja nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe, jakoś nie mogę go wymęczyć.

Za drogi

Uwielbiam zapach SPA algowy :) Ale ten "napój" to nic szczególnego, ot taki sobie balsamik. Cośtam nawilża i coś niby odżywia. Ale bez rewelacji. Chociaż dla samego zapachu można się by skusić :P

Używam tego produktu od:8 mcy

kiepściutki

Dostałam go gratis pół roku temu i nadal 2?3 opakowania stoi na półce Jest niefajny dla mojej skór, ciekwawie pachnie i ma ładne opakowanie ale to jedyne plusy. Za rzadka konsystencjqa, kiepsko się wchłania i bardzo ale to bardzo mnie uczulił!!! No i bardzo kiepsko się go dozuje. Nie polecam, tym bardziej za tą cenę!

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

przereklamowany

Morski napój, niby cud-miód z głębin sycący i wspaniały...No więc nic z tego - zapach napoju owszem, fajny i na tym się kończy. :(((Konsystencja w miarę, ładnie się rozprowadza, wchłania i ... zaczyna sie wielkie szczypanie całego ciała - ponieważ nie mieszma kilku nowych kosmetyków w jednym czasie - ewidentnie na ten napój mam alergię, czy jak? W każdym razie na szczypanie i gryzienie pomaga tylko zmycie owego cudu i nałożenie innego balsamu. Zdecydowanie nie polecam.:(((

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno zaczęte i odstawione

ślicznie pachnie

Największym plusem balsamu jest zapach,konsystencja jest dla mnie dobra,a skóra nawilzona i gładka.Napewno kupię ten produkt ponownie:)Polecam dla osób które lubią balsamy o zdecydowanym zapachu, długo utrzymującym sie na skórze.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

zawiodłam się

Kiedyś byłam ze znajomymi nad morzem i tam koleżanka miała ten balsamik. Strasznie spodobał mi się zapach, taki morski był, przyjemny, pasował mi do klimatu (plaża, słońce, te sprawy ;)) Pożyczyłam go ze dwa razy od niej i wpadłam w zachwyt. Skóra gładka, pachnąca, nawilżona. Zdziwiłam się, że Avon wyprodukował takie cudo.

Po pewnym czasie kupiłam go. Po tygodniu używania zaczeła mi się łuszczyć skóra - zamiast nawilżać, ten balsam ją wysuszał! Jestem pewna, że to on, bo żadnego innego wówczas nie używałam, natomiast tego ze 2 razy dziennie. Poużywałam jeszcze tydzień, robiło się coraz gorzej... Odstawiłam, przez parę dni dałam mojej skórze odpocząć, potem poratowałam się innym specyfikiem i wszystko wróciło do normy.
Nie wiem, czy zasłużył na dwie gwiazdki, ale mimo wszystko mam do niego sentyment, bo zapach przypomina mi lato, więc niech będzie...

Działa, wygładza, pielęgnuje - jednym słowem skuteczny. Lecz nie potrafie zniesc tego zapachu..trawiasty jakiś, nie do zniesienia, czuje rdze :(
Konsystencja pozostawia wiele do zyczenia. Wszak jest to "napoj"..ale dlaczego az tak wodnisty? Miałam probke pod ktorej wpływem go kupiłam, lecz próbka pachniala ineczej- przyjemnie.