Planet Spa, South Pacific Sea Kelp Body Drench (Morski napój dla ciała)

Planet Spa, South Pacific Sea Kelp Body Drench (Morski napój dla ciała)

Luksusowy, kremowy balsam do ciała, bogaty w ekstrakty alg i wodorostów morskich (kelp). Nasyca skórę na wiele godzin cenną wilgocią (a także pięknym, morsko-owocowym zapachem), a skóra odwdzięcza się cudowną, aksamitną gładkością.

Cena: 24,90 zł / 150 ml

Ten zapach!!!

Nie pamiętam już czy dobrze nawilżał, wchłaniał się, był wydajny, bo smarowałam się nim tylko ze względu na zapach. Zapach marzeń, sen o przejrzystych morskich głębinach... (tak, wiem, zdrowo mnie potrzepało). Szukam już tyle lat czegoś podobnego, nie znalazłam.
Najbardziej relaksujący zapach jaki w życiu spotkałam. Jeżeli ktoś znalazł jego zamiennik, będę wdzięczna za informację.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

ach, był wspaniały

kupiłabym chętnie, może jeszcze pojawi się w jakimś katalogu?
był drogi i miał małą pojemność, ale to jedyne wady
ładne opakowanie, lekka konsystencja, taka wodnista, szybkie wchłanianie i długotrwały morski zapach
dobrze nawilżał - po prostu spa

Używam tego produktu od: rok temu?

piękny zapach...

byłam bardzo zadowolona z tego balsamu...świetna konsystencja(rzeczywiście dosyć płynna) co bardzo mi odpowiada...cudowny zapach....dobrze nawilżał....niestety tylko 150ml i ponad 20zł ... uważam że jest ciut za drogi jak na avon ...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedna buteleczka

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

dobry

Balsam bardzo ładnie nawilża, ładnie pachnie, jestem zadowolona. Minusem jest to ze ma wodnistą konsystencję - ale da sie to wytrzymać ;) Najgorsze jest to, że ten balsam został już wycofany z oferty avonu i nie da sie go wiecej kupic :( A był to najlepszy balsam avonu Używam tego produktu od:

bardzo dobry

Jeden z lepszych balsamów jakie miałam. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę, ma oryginalny zapach. Trochę małe opakowanie za dość wysoką cenę ale jest wydajny. Minus za konsystencję - trochę zbyt rzadka.

Używam tego produktu od:

Taki sobie

Dostałam go w prezencie. Pierwsze wrażenie: ładna tubka, fajny zapach. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona: Efekt nawilżonej skóry, bez podrażnień. Z biegiem czasu balsam przestawał mi się podobać. Konsystencja za rzadka a i efekt nawilżenia szybko się ulatniał. To napewno nie mój balsam! Można dostać o wieleeee fajniejszy balsamik za mniejszą cenę. Pozatym ciężko go wydostać z tubki. Koszmar! Nie zaszkodził mojej skórze ale napewno też jej nie pomógł. Jeśli ktoś ma na niego ochotę to bardzo proszę. Ja nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe, jakoś nie mogę go wymęczyć.

Za drogi

Uwielbiam zapach SPA algowy :) Ale ten "napój" to nic szczególnego, ot taki sobie balsamik. Cośtam nawilża i coś niby odżywia. Ale bez rewelacji. Chociaż dla samego zapachu można się by skusić :P

Używam tego produktu od:8 mcy

kiepściutki

Dostałam go gratis pół roku temu i nadal 2?3 opakowania stoi na półce Jest niefajny dla mojej skór, ciekwawie pachnie i ma ładne opakowanie ale to jedyne plusy. Za rzadka konsystencjqa, kiepsko się wchłania i bardzo ale to bardzo mnie uczulił!!! No i bardzo kiepsko się go dozuje. Nie polecam, tym bardziej za tą cenę!

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

przereklamowany

Morski napój, niby cud-miód z głębin sycący i wspaniały...No więc nic z tego - zapach napoju owszem, fajny i na tym się kończy. :(((Konsystencja w miarę, ładnie się rozprowadza, wchłania i ... zaczyna sie wielkie szczypanie całego ciała - ponieważ nie mieszma kilku nowych kosmetyków w jednym czasie - ewidentnie na ten napój mam alergię, czy jak? W każdym razie na szczypanie i gryzienie pomaga tylko zmycie owego cudu i nałożenie innego balsamu. Zdecydowanie nie polecam.:(((

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno zaczęte i odstawione

ślicznie pachnie

Największym plusem balsamu jest zapach,konsystencja jest dla mnie dobra,a skóra nawilzona i gładka.Napewno kupię ten produkt ponownie:)Polecam dla osób które lubią balsamy o zdecydowanym zapachu, długo utrzymującym sie na skórze.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

zawiodłam się

Kiedyś byłam ze znajomymi nad morzem i tam koleżanka miała ten balsamik. Strasznie spodobał mi się zapach, taki morski był, przyjemny, pasował mi do klimatu (plaża, słońce, te sprawy ;)) Pożyczyłam go ze dwa razy od niej i wpadłam w zachwyt. Skóra gładka, pachnąca, nawilżona. Zdziwiłam się, że Avon wyprodukował takie cudo.

Po pewnym czasie kupiłam go. Po tygodniu używania zaczeła mi się łuszczyć skóra - zamiast nawilżać, ten balsam ją wysuszał! Jestem pewna, że to on, bo żadnego innego wówczas nie używałam, natomiast tego ze 2 razy dziennie. Poużywałam jeszcze tydzień, robiło się coraz gorzej... Odstawiłam, przez parę dni dałam mojej skórze odpocząć, potem poratowałam się innym specyfikiem i wszystko wróciło do normy.
Nie wiem, czy zasłużył na dwie gwiazdki, ale mimo wszystko mam do niego sentyment, bo zapach przypomina mi lato, więc niech będzie...

Działa, wygładza, pielęgnuje - jednym słowem skuteczny. Lecz nie potrafie zniesc tego zapachu..trawiasty jakiś, nie do zniesienia, czuje rdze :(
Konsystencja pozostawia wiele do zyczenia. Wszak jest to "napoj"..ale dlaczego az tak wodnisty? Miałam probke pod ktorej wpływem go kupiłam, lecz próbka pachniala ineczej- przyjemnie.