Planet Spa, South Pacific, Sea Algae Body Wash (Algowa kąpiel dla ciała)

Planet Spa, South Pacific, Sea Algae Body Wash (Algowa kąpiel dla ciała)

Nawilżająco-odżywczy żel do mycia ciała z algami i wodorostami z głębi oceanu. Nie zawiera mydła, więc nie wysusza skóry. Pieni się obficie, dokładnie oczyszczając i wygładzając skórę. Pachnie rozkosznie wodnymi kwiatami z dodatkiem cytrusów.

Cena: 24,90 zł / 150 ml

Za drogi

Nie do pomyślenia kupić go po cenie regularnej. Jednak w promocji już można wydać na niego te 15 zł. Ja osobiście kupiłabym go dla zapachu który bardzo mi się podoba, poza tym to niestety seria SPA mnie zawiodła tym produktem. Mam wrażenie że nie ma takiego żelu aby robił coś oprócz mycia...

Używam tego produktu od:3 lata

doskonały

Jak dla mnie pierwsza klasa.Przede wszytskim świetnie myje,dając delikatna piankę.Odświeża i lekko nawilża.No i powalający zapach soczystych alg, cytrusów i kwiatów.Mam wrażenie że się przenosze do ogrodu botanicznego.Jest wart swojej ceny.

Jakoś mi nie podchodzi...

Pachnie nawet przyjemnie - kwiatowo-morsko :) Ale na jego nie korzyść (jak dla mnie) przemawia to ze jest żelem zwykłym (a nie kremowym, które uwielbiam!)... Dobrze się pieni, lekko nawilża skórę (przez to właśnie takich żeli nie lubie - kremowe nie wysuszają i lepiej nawilżają). Buteleczka nie wygodna - twarda i cięzko z niej wylać żel (za to minus 1 *)
Naszczęście ten żel jako konsultantka dostałam od avonu gratis razem z balsamem jakieś 2 lata temu, w pzreciwnym razie napewno bym go nie kupiła, także ze względu na wysoką jak dla mnie cenę...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

a fuuu...

Kolejny beznadziejny produkt Avonu :( okropnie śmierdzi, przez co cała kąpiel staje się nieprzyjemna, konsystencję ma żelową i wcale nie nawilża skóry, wręcz przeciwnie wysusza ją, butelka mała, niewydajna :( bubel wszechczasów !!!

fuuuuuuuuj

totalna benzadzieje smierdzi an kilomter nie wiem po co i do czego czy do zycia czy jako balsam czy co wogule co za cena za takei nie wiadomo co

Tylko zapach.

Zastanawia mnie, do czego ma sluzyc ten kosmetyk. Na plyn do kapieli zupelnie sie nie nadaje, bo wogole nie tworzy piany, na zel pod prysznic rowniez nie, bo zamiast myc skore - mam wrazenie ze sie po niej przeslizguje. Nie nawilza, ma bardzo nieporeczne opakowanie i - jak na niewielka pojemnosc - jest bardzo drogi. Ma jedynie zniewalajacy zapach, gdyby nie on juz dawno ta kapiel powedrowalaby na smietnik.

Od czasu do czasu...

Wizualnie - cudowny, zapachowo - również (zresztą seria
Planet Spa mnie zaczarowała pod tym względem). Na tyle, że właśnie zamówiłam sobie kolejny. Ale sam w sobie, w trakcie użycia średni - niezbyt nawilża, ale od tego dla mnie jest balsam (ten do kompletu - beznadziejny wg mnie), pieni się średnio, ale też to dla mnie nie najważniejsze (od tego jest płyn do kąpieli ;)) Ale trochę za mało go jak za tą cenę i bardzo nieporęczna butelka.

Ale za to przypomina mi, że czasami bywa coś takiego jak lato :)

oj oj oj :(

ładnie pachnie i wygląda, ale niestety na tym koniec. na początku podobało mi się lekkie napięcie skóry po jugo użyciu, ale po kilku razach skóra stała się sucha. szkoda bardzo.

Skuszona ciekawą nazwą, swego czasu nabyłam ten, jakby nie było, żel pod prysznic.
Pierwsze co mnie zmroziło to niemiłosiernie nieporęczna butelka. Ciężko z niej cokolwiek wydobyć, aczkolwiek wizualnie prezentuje się całkiem ładnie.
Żel pachnie przyjemnie - delikatnie, orzeźwiająco, aromaterapeutycznie.
Ma przyjazną konsystencję, delikatnie się pieni, aczkolwiek... nie jest zbyt wydajny. Śmieszne 150 ml wystarcza zaledwie na tydzień.
Skóra po użyciu kąpieli nie jest napięta, ani wysuszona - jest przyjemna w dotyku, gładka, acz do aksamitu jej daleko. Przeciętnie nawilża, właściwości odżywiających nie zauważyłam.
Cena w stosunku do jakości i wydajności zdecydowanie za wysoka. Można wypróbować.

Używałam tego kosmetyku przez tydzień/ ilość zużytych opakowań: 1

O nie, nigdy więcej.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Klei się straszliwie, wysusza skórę, pachnie obrzydliwie...
Jest malutki, drogi no i to opakowanie. Trzeba mieć ręce ze stali, aby z niego coś wycisnąć, a stawianie "do góry nogami" mi jakś nie odpowiada.
Razem ze swoim bratem o nawie "napój" tworzą klejący duecik za prawie 40 zł. Ja już się nie skuszę, ale gratuluję firmie Avon pomysłu. Był niezły.

*ślicznie pachnie*

Ma niezłą konsystencję i śliczny zapach(ale to sprawa indywidualna). Jest dość wydajny, ślicznie opakowany. Odejmuję 1* bo ... mam wrażenie ,że inne żele skuteczniej myją. Ale to może dlatego, że ma sporo substancji nawilżających, które zostają na skórze po myciu w niewielkich ilościach

Trzy * to aż aż!

To już przegięcie! Symboliczne 150 ml za taką cenę??! W dodatku żel wcale nie jest taki rewelacyjny. Pieni się doskonale, ale spłukuje już gorzej. Wydajny, nawet przy tak skromnej ilości. Zapach mi się nie podoba, ale w końcu to "algowa kąpiel do ciała", czyli ma prawo śmierdzieć glonami. Ładna buteleczka, acz zupełnie niepraktyczna - trudno z niej wydobyć odpowiednią ilość żelu. Trzy * to aż aż!