Odżywczy krem do rąk, paznokci i naskórka

Odżywczy krem do rąk, paznokci i naskórka

Natychmiastowy manicure w tubie. Zmiękcza skórę dłoni, wygładza naskórek oraz wzmacnia paznokcie.
Zawiera witaminy A, C, E, oliwkę z nasion winogrona oraz rumianek.

w tubce
kremy do rąk
zapachowa
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Ciągle do niego wracam

Szukam, szukam i nie udało mi się trafić na lepszy krem do rąk. Lekki, ładnie cytrynowo pachnie i nawilża na kilka godzin. Nie jest idealny bo dla mnie nawilzenie jest za słabe ale nic lepszego dotąd nie znalazłam i ciagle do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat

chętnie do niego wracam

lubię testować różne kremy do rąk
(zawsze mam napoczęte kilka tubek (a to w łazience, torebce, kuchni, w pracy)

Jednym z nich zawsze jest właśnie TEN
pielęgnuje dłonie idealnie, przyjemny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu

niestety w douglas jego cena jest raczej wysoka więc zakupów zawsze dokonuję w sieci

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka tubek

Rewelacja

Ciągle do niego wracam. Nie lubię treściwych kremów do rąk na dzień, ale używam na noc grubą warstwę i następny cały dzień są nawilżone . Nie znalazłam na rynku nlepszego, może są 4 razy droższe, ale po takie nie sięgam . Zaraziłam już nim z 5 osób :)

Plusy
-dłuuuugo nawilża
-pozostawia film ochronny na skórze
-nawilża również idealnie suche skórki
-pięknie pachnie
-wydajny
-bogata konsystencja

minusy
-brak

to jest krem, który od 4 lat jest zawsze przy moim łóżku więc polecam w 100%

Ilość zużytych opakowań: 15 dużych opakowań

depilacja metody

rewelacyjny

Kiedyś pilnie potrzebowałam kremu do rąk więc wstąpiłam do sklepu typu \'wszystko i nic\' i własnie w nim znalazłam. Popatrzyłam na markę i stwierdziłam, że może będzie znośny.
Jednak efekt przerósł w pełni moje oczekiwania.
Gładka i nawilżona skóra, paznokcie wydają się mocniejsze. Moje znajome, które użyły go parę razy także zauważyły efekty.
Nie wiem jakie jest regularna cena tego produktu ale uważam, że jest on jej wart ponieważ jest to jeden z lepszych kremów do rąk jaki kiedykolwiek miałam okazję używać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Jeden z lepszych.

Dla mnie najważniejsze są skórki, bo mam z nimi wiele problemów, szczególnie często się wysuszają. Dlatego kupiłam ten krem bo wyraźnie zaznaczone były właściwości dobroczynne dla skórek i paznokci.
Lubię, chyba najbardziej ze wszystkich jakie stosowałam. Idealna konsystencja, nie za tłusta i nie za wodnista. Szybko się wchłania, pozostawia nawilżone skórki ( w tym miejscu trzeba troszkę dłużej wmasowywać krem), paznokcie połyskują oraz dłonie mają delikatną poświatę. Ładnie pachnie / pomarańczowo.
Jednak nie należy przesadzić z ilością bo brzydko się wałkuje i zostaje przy skórkach.
Opakowanie również eleganckie.
Dla zabieganych, ale bardzo dbających o dłonie i paznokcie kobiet to idealny krem, który nie ma sobie równych.
Używam tego produktu od: około 1 rok
Ilość zużytych opakowań: około 6 opakowań

polubiłam, a już chciałam się go pozbyć!

Kupiłam go w czerwcu 2011, używałam przez kilka dni, ale jakoś nie podpasował mi zapach i odstawiłam. Wróciłam do niego zimą 2012, a że od momentu otwarcia jest zdatny do użytku aż przez 24 miesiace, to wiem, że jest dobry dla mnie, a moja recenzja również będzie trafiona.

Zapach - dyskusyjny. Widzę, że wielu Wizażankom podpasował. Na pewno jest dosyć mocny i cytrusowy. Dla mnie jednak zalatuje jakąś chemiczną bazą, ale nie odejmuję za to gwiazdki, gdyż nie drażni mnie na tyle.

Największą zaletą tegoż kremu jest to, że... działa! Zwłaszcza, gdy stosujemy go tak, jak radzi producent, czyli wcieramy w dłonie zaczynając od koniuszków palców do nadgarstka, a następnie wokół paznokci.
Dłonie są wyraźnie odżywione, wygładzone, zadbane, wypielęgnowane po jego użyciu! A efekt utrzymuje się dłużej. Po prostu widać poprawę w wyglądzie skóry!

Kolejną zaletą, którą też warto podkreślić jest fakt, że krem ma gęstą, treściwą, przyjemną konsystencję, ale przy tym bardzo bardzo dobrze się wchłania! Duży plus + !

Największą zaś wadą jest to, że jest mało wydajny. Przy regularnym używaniu odkrywamy, że dopiero co zaczęliśmy go używać, a już się kończy! To zdecydowana wada, zwłaszcza, że nie jest najtańszy!

Generalnie bardzo POLECAM!
Swoje kosztuje, więc pewnie będe go stosować wymiennie z tańszymi kremami, ale na pewno nie raz zagości w mojej kosmetyczce, gdyż bardzo dobrze działa! A to chyba najważniejsze, czyż nie? : )

Używam tego produktu od: czerwiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 90 ml

Ukochany

Mój najukochańszy krem do rąk. Ukoił moje spierzchniete dłonie. Zapach ma przesliczny, dobrze się wchania przy czym pozostawia lekki i przyjemny filt na dłoniach. Sięgam po niego dosc czesto chociaż zdaża mnie sie go "zdradzić" z innymi kremami,ale ten nie ma sobie równych.Używam tego produktu od: dobrych parę lat Ilość zużytych opakowań: ok 8-10
[perfectaB]570920[/perfectaB]

Skuteczny!

Wcześniej stosowalam Sally Hansen, 18 godzinny krem ochronny i byłam zachwycona, a muszę przyznać, że jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o kremy do rąk. To co mnie skusiło do zakupu to sklad, moim zdaniem dość rzadki w kremach do rąk.

Plusy kremu:
+cudowny, cytrusowy zapach
+delikatna i odżywcza konsystencja
+rozjaśnia skórę dłoni
+wygładza i upiększa dłonie
+drobne ranki na dłoni (np zadrapania) szybciej sie goją i rozjaśniają
+ wydajny
+pozostawia nie tłustą warstwę ochronną
+szybko sie wchłania
+bardzo wydajny
+ nawilza
+ wpływa na poprawe kondycje skóry dloni
+rozświetla i upiększa wymagające dłonie
+ dobry skład

+/- cena

Krem ma przyjemną nietłustą konsystencję,patrzac na skład, dość bogatą. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania. Pozostawia silikonowy film ochronny. Krem pachnie cytrusowo,rześko co wyjątkowo lubię.

Zamknięty w klasycznej, miekkiej tubie o ożywczym pomaranczowym kolorze ze sprawnym zamknięciem

To co zachwyca w tym kremie to działanie - jest po prostu skuteczny, nie tylko wygładza, nawilza, odzywia i rozświetla skórę dłoni, ale na długo poprawia ich kondycję. Jest to jeden z nielicznych, który widocznie wpływa na poprawę wyglądu dłoni nie oszczędzanych pracą (chemia, ogród).

Polecam dłoniom suchym i szczególnie wymagającym.
Chętnie wracam.
Faworyt !

Ilość zużytych opakowań: 1 x75g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

tani nie jest

Bardzo lubilam ten produkt,wydal mi sie jednak za drogi i zrezygnowalam z niego.Przede wszystkim lubiłam jego zapach,konzystencja byla dosyc gesta i wydawała sie tresciwa.Raczej wolalam go stosowac na noc.Tuba średnio poręczna,szczegolnie pod koniec używania kremu.Nie zrobil krzywdy moim dłoniom,wręcz przy regularnym stosowaniu dobrze działał na moje dłonie.Warto sprobować.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

całkiem całkiem

Można wypróbować. Kupiłam na zimę, ciężko mi dobrać krem do rąk, w większości nie zadowalają mnie efekty stosowania, skórę na rękach mam bardzo wymagającą i suchą, wręcz pęka w zimie.
Krem jest dość treściwy, lekko tłusty, pachnie cytrynowo.
Nie wiem czy to moc tych zawartych witamin, ale przy regularnym stosowaniu przestały mi sie rozdwajać paznokcie, co jest też moim utrapieniem.
Ogólnie przyjemny i na pewno można spróbować.
Cena regularna jest trochę wysoka, ja kupiłam w promocji za 9,99zł

Używam tego produktu od: 2 mies.

rozczarowanie

Kupiłam sobie kiedyś ten krem, bo liczyłam, że taki za 30 będzie lepszy niż zwykły za 5. Niestety ten niczym specjalnym się nie wyróżnił - dłonie były gładkie tylko do następnego mycia, potem musiałam je dosmarowywać. E efekcie używałam go kilka razy dziennie i skończył się w miesiąc, a dłonie jak były suche, tak były - brak dłuższego odżywienia i nawilżenia.
Zalety to ładny zapach i dosć szybkie wchłanianie. Może dla ładnych, niezniszczonych dłoni byłby idealny, dla mnie nie, choć też nie mam wcale rąk w opłakanym stanie.

Mam swoje, dużo tańsze KWC i więcej do niego nie wrócę.
Teraz wiem, że droższe, nie zawsze znaczy lepsze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Super

Najlepszy i najprzyjemniejszy w stosowaniu krem do rąk. Pięknie pachnie, świetnie nawilża, lekko natłuszcza, ale pozostawia bardzo, bardzo delikatny film na skórze. Doskonale pielęgnuje także skórki około paznokciowe. Świetnie się rozsmarowuje, pięknie się wchłania, dłonie pozostawia gładziutki i pachnące. Dla mnie najlepszy:)

Używam tego produktu od:2 lat