Age Correct, Retinol Hand Creme (Krem do rąk z retinolem)

Age Correct, Retinol Hand Creme (Krem do rąk z retinolem)

Pojemność 127,5 g

Krem zawiera retinol, kolagen, witaminy A i E, oraz olejek z pestek winogron. Wygładza dłonie oraz rozjaśnia przebarwienia.
Pomaga starszym dłoniom "odmłodzić" się.

Cena: 32 zł / 127,5 g

przeciętniak

Jak dotąd z każdego kosmetyku SH byłam b. zadowolona, ale ten krem zdecydowanie nie należy do moich faworytów.
Mam suchą skórę dłoni, 30 lat z hakiem i potrzebuję naprawdę dobrego kremu. Ten w żadnym stopniu nie spełnia swojej roli, nawet wspomagany Juvitem czy mocznikiem jest zupełnym przeciętniakiem :(.

Podsumowując:

+ za piękny, cytrusowy zapach

- za wysoką cenę
- wysusza skórę dłoni

Używam tego produktu od: 6 mcy

nawilża na bardzo krótko

Mam wrażenie, że krem age correct uzależnia skórę, jakiś czas po aplikacji muszę ją ponawiać bo czuję jak moje dłonie błagają o nawilżenie, mimo, że nie myłam rak. Przeszkadza mi to i złości, bo cenię sobie długofalową pielęgnację.
Krem fajnie wygładza dłonie, dba o skórki i paznokcie. Nie jest tłusty, więc spokojnie używam go w pracy.
Opakowanie niewygodne, kremy do rąk wolę w tubie.

Używam tego produktu od: kilka tyg

W sumie ok!

Generalnie ma dużo plusów:
+ po nałożeniu dłonie są gładkie (ale to nie trwa długo :( )
+ zapach przyjemny
+ dość szybko sie wchłania
+ poprawia kondycje skóry, ale przy czestym stosowaniu
+ MEGA wydajny

Minusy:
- jak zastosuj go na noc to rano dłonie nie sa gładkie, mięciutkie, delikatne... wrecz suche... mhh...
- trzeba czesto nakladac zeby zauwazyc efekty
- nie ma powalajacych rezultatów

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Studio fryzur kucyk Beyonce

super

krem doskonały. pozostawia świetnie nawilżone i odżywione dłonie. co do likwidowania niedoskonałości, to trudno mi wnioskować, choż faktem jest, że moje jedyne przebarwienie pozostało bez zmian. Bardzo miły i ożywczy zapach, który sprawia, że sięgam po krem z przyjemnością ;) naprawdę polecam!

Używam tego produktu od:5 m-cy

nie!

Moje dłonie są bardzo narażone na wysuszenie i muszę starannie o nie dbać, aby skóra nie była sucha, nie łuszczyła się, nie pękała i nie piekła. Od tego kremu oczekiwałam przede wszystkim dobrego nawilżenia i wygładzenia. Cóż po aplikacji dłonie wydają się być nawilżone i wygładzone, ale to tylko złudzenie. Po 1 m-cu stosowania moje dłonie, pomimo regularnych aplikacji kosmetyku, są przesuszone zupełnie jakbym niczego nie stosowała przez ten okres! Opakowanie jest nieporęczne i niehigieniczne, wolę tubki. Więcej już do tego kremu nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Rewelacja

Potwierdzam opinię poprzedniczek. Krem jest naprawdę rewelacyjny.
Zawsze miałam bardzo przesuszoną skórę dłoni, matowa, szorstka, ciężko goiły się na niej wszelkie zadrapania.
Po użyciu tego kremu, skóra pozostaje bardzo długo nawilżona, gładka i w końcu nie zahacza suchymi skórkami i każdy materiał.
O działaniu odmładzającym mogę niewiele powiedzieć, ale na pewno krem sprawił, że moje dłonie stały się delikatne i przyjemne w dotyku.
Super wydajny.

Jeden z lepszych!!!

Kupuje go od 2 lat i do tej pory nie znalazlam nic lepszego w tej kategorii cenowej!!!
Bardzo dobrze nawilza dlonie, szybko sie wchlania.Skóra jest po nim aksamitna. Efekt utrzymuje sie dosc dlugo pod warunkiem,ze nie myjemy rak ;) Jako tzw krem biurowy nadaje sie idealnie. W mojej szufladce zajmuje honorowe miejsce.
Do tego jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

Rewelacja

Muszę przyznać że krem rzeczywiście odmładza. Skóra na dłoniach zrobiła się miękka i delikatna. Używanie go to sama przyjemność. Po posmarowaniu daje odczucie świeżości i ulgi dla dłoni. Do tego miły zapach, i super wydajność. Cena też dość przystępna w stosunku do działania. Chyba się z nim zaprzyjaźnię na dobre. :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Polecam.

Wart swojej ceny (zapłaciłam za niego 35 złotych). To bardzo komfortowy krem do rąk, idealny na dzień jak i na noc. Bardzo wydajny, szybko się wchłania, a jednocześnie ma treściwą konsystencję. Moja Mama używa go w celu "odmłodzenia" rąk, ja używam razem z nią, bo po prostu lubię ten preparat. Fajne pudełko z wewnętrznym wieczkiem, choć jednak tuba z kapslem byłaby bardziej poręczna (zwłaszcza podczas wyjazdów). Fajnie pachnie pomarańczą, co jest ciekawą odmianą przy reszcie różano-kwiatowych kremów do rąk. Po prostu polubiłam ten kosmetyk.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

slabiutko...

sally hansen firma specjalizujaca sie w pielegnacji dloni tym razem mnie zawiodla,nie powiem zeby krem byl do niczego dlatego dostaje 3,ale mam duzo zastrzezen m.in.dosyc krotko trzyma sie "efekt nawilzenia",dlonie szybko staja sie suche do tego ma niespecjalny zapach,w moim przypadku krem nie spelnil oczekiwan na pewno go nie kupie szkoda bylo pieniedzy..