Avon Color, Lash Designer Mascara (Tusz modelujący)

Avon Color, Lash Designer Mascara (Tusz modelujący)

Ultranowoczesny tusz umożliwiający dowolną stylizację rzęs w profesjonalny, a jednocześnie łatwy sposób. Dzięki nowej technologii Building Block oraz specjalnej szczoteczce pozwala podkreślić nawet najdrobniejsze rzęsy, przedłuża je, pogrubia i zagęszcza. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się, nie podrażnia oczu.
Dostępne nowe kolory- Amethyst, Onyx, Topaz

Cena: 29,90 zł

nie zachwyca

Tusze z Avon z zasady lubię... ten akurat uważam za jeden z ich gorszych.
Jego konsystencja była dość rzadka - w efekcie kiepsko pogrubiał, raczej nie podkręcał, nie wydłużał rzęs... wprawdzie nie działo się z nim nic złego (brak grudek, nie wysychał szybko), ale też za bardzo nie ma go za co polecić....

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Sentyment

Jest to jeden z pierwszych tuszy, jakich używałam, więc mam do niego spory sentyment. Patrząc z perspektywy lat nie był najlepszy - nie podkręcał rzęs, efekt był bardzo naturalny. Jednak nie osypywał się, nie tworzył problemów przy malowaniu, łatwo się zmywał i nie zasechł tak szybko.

Używam tego produktu od: Oj bardzo dawno temu

Polecam!

Mam jeszcze dwa takie tusze - Black oraz Black/Brown. Mimo upływu lat, dzięki trzymaniu ich w lodówce nadal są płynne ; ) Jednak teraz nie robią już na mnie takiego wrażenia jak kilka lat temu. Mała szczoteczka pomagała mi w sprawnym malowaniu, teraz już nie potrafię jej obsługiwać. Co do tuszu był bardzo dobry : )

Używam tego produktu od: 2004

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Taki sobie

Dobry dla niewymagających
- brak koloru (szarobura czerń)
- osypuje się z rzęs
- ani nie wydłuzał, ani pogrubiał, ani nic, po prostu była sobie bura maź, która nawet koloru jako takiego nie dawała
- szybko wysychal w opakowaniu (pomimo tego, że skrupulatnie je wycieralam, zeby szczelnie sie zamykało)
- cena nieadekwatna do jakości (chyba że w promocji)

jedyny jego plus to szczoteczka, która rzeczywiście dokładnie docierała do wszystkich włosków

i tyle....

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Beznadziejny

Po pierwsze kolor fioletowy na moich rzęsach okazał się zwykłym, brzydkim brązem. Po drugie efektu wydłużenie, pogrubienia, podkręcenia ani żadnego innego nie zauważyłam. Napiszę tylko że był to chyba najgorszy tusz jakiego używałam :(.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Byłam bardzo zadowolona!

Dostałam go w prezencie od siostry, która zamówiła go dla siebie, ale jak większość tuszy po prostu ją uczulił.
Ja jednak byłam z niego bardzo zadowolona, ponieważ jako jeden z niewielu tuszy, ten naprawdę podkręcał moje rzęsy.
Malutka szczoteczka pozwala na łatwe dotarcie do najkrótszych rzęsek w kącikach oczu, dzięki czemu wszystkie są jednakowo podkreślone. Tusz świetnie pogrubia przy nałożeniu dwóch warstw.
Nie wiem czy kupię ale tylko dlatego, że od dawna nie śledzę oferty Avonu dot. tuszy do rzęs i nawet nie wiem, czy jeszcze można go dostać. Poza tym lubię nowości i szukam czegoś równie dobrego, ale bardziej dostępnego.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu

Jedyny plus - szczoteczka

Kupiłam ten tusz praktycznie tylko ze względu na kolor (Amethyst) - długo szukałam czegoś z fioletem i (niestety) dopiero w Avonie się trafiło.
Po pierwsze, mogłam równie dobrze kupić zwykły czarny, bo żadnego odcienia fioletu w ogóle nie ma (fakt, że mam ciemne rzęsy, więc dla sprawiedliwości sprawdziłam nawet na kartce...)
Darowałabym mu ten brak koloru, gdyby poza tym był ok - ale to najgorszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Praktycznie w ogóle go nie widać po pierwszym nałożeniu, ani kolor, ani długość, ani grubość, specjalnie też nie podkręca (troszeczkę bardziej niż mam normalnie). Żeby był jakikolwiek efekt trzeba nałożyć ze 3-4 warstwy, ale wtedy z kolei na rzęsach powstaje taka paskudna sztywna siata.
Generalnie: beznadzieja, jedyna zaleta to fajna, malutka i zgrabna szczoteczka którą można wszedzie dotrzeć.

Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego (i ostatniego)

Niezły.

Ponieważ wpierw postanowiłam dodać recenzję do Lash Designer,na śmierć zapomniałabym o Super Full Avonu,stąd jestem zmuszona odjąć gwiazdeczkę :(
A więc tusz faktycznie jest trwały,nie osypuje się,nie rozmazuje - właściwie jest niezły.
Dla mnie osobiście mimo wszystko lepszy jest jednak Super Full,ze względu na głębię kolorku i bliższy efekt teatralnego looku ;)

tylko dobry.

Pamiętam, że to był mój pierwszy tusz do rzęs :rolleyes: Miałam 3 opakowania - wszystkie wersje black. podobała mi się ta malutka szczoteczka, dobrze wyczesywała rzęsy.

Tusz sam w sobie na 3+, dobrze pokrywał rzęsy, nie sklejał. Po pewnym czasie zaczynał się trochę osypywać, ale nie rozmazywał się pod wpływem deszczu.

Polecam tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z makijażem:)

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

za delikatny jak na stylistę

baaardzo delikatny efekt, coś do szkoły w sam raz
trwały, dobra konsystencja, nie skleja rzęs, ale szczoteczka taka dziwnie malutka, choć nie przeszkadza to bardzo,
wydajny, po pomalowaniu 2 razy efekt lepiej widoczny, choć mam go ponad 1,5 roku, jeszcze mi nie zasechł, a używam rzadko

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

OK:)

skusilam sie na niego bo byl w promocji:) ladnie sie prezentuje na moich rzesach, ale niestety po jakims czasie troszke przysechl;/ no i szczoteczka jednak troszke za mala, ale ogolnie na +:)

porazka

duze rozczarowanie. ogolnie nie przepadam za tuszami z avonu, i ten ostatecznie mnie przekonal, ze juz nigdy zadnego nie przetestuje. wlasciwie nie wiadomo, co ten tusz robi - na pewno nie pogrubia ani nie wydluza, ja na swoich rzesach praktycznie go nie widzialam. szczoteczka tez mi nie przypadla do gustu (mala, malutka..). nie polecam;)

Używam tego produktu od: uzylam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno