Mega Plump Lip Serum (Serum uwypuklające usta)

Mega Plump Lip Serum (Serum uwypuklające usta)

Intensywna pielęgnacja zapewniająca efekt uwypklonych i socystych ust. Zawiera kolagen roślinny oraz składniki działające przeciw wolnym rodnikm; nawilża i ochrania. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy stosować regularnie.
Zastosowanie: Preparat delikatnie wmasowujemy w usta opuszkami palców. Po całkowitym wchłonięciu można użyc pomadkę.
Przed zastosowaniem należy wykonać test na skórze ramienia pozostawiając małą ilość produktu na 5 minut wcelu wykluczenia ewentualnej reakcji alergicznej.

6 zł / 7,5 ml

Placebo.

Przez około miesiąc codziennie wmasowywałam to coś w usta. Na początku jakoś starałam się zauważać efekty i coś rzeczywiście widziałam - niby lekkie "uwypulchnienie", ale było to raczej na zasadzie placebo. Po jakimś czasie dałam sobie spokój, bo jego smak i zapach zaczęły doprowadzać mnie do szału. Teraz omijam go szerokim łukiem, kiedy widzę go w Douglasie i wiem, że więcej go nie kupię, bo na samą myśl o tym zapachu chce mi się wymiotować :(

fajny

podoba mi się jak na razie ten specyfik ;-), faktycznie usta robią się bardziej uwypuklone, jakies takie konkretniejsze z wyglądu, słodki smak też mi się podoba. Taniutki i efekt dość szybko zauważalny - jak dla mnie. Nie wmawiam sobie - efekt u mnie jest i już, choć nie jakiś powalający. Warto wypróbować.

hmmmmmmmmmmmmm

Fajne opakowanie. W odsroznieniu od innych specyfikow tego propducenta mozna zamykac i otwierac wielokrotnie. jak wiadomo na usta wiele nie potrzeba wiec starcza na dlugo.W stosowaniu mila choc smak i zapach nie jest powalajacy.Efekt no coz. Po jednorazowym uzyciu prawie zaden. Przy regularnym faktycznie jakby usta sie uwypuklily. Najlepiej jednak efekt widac po nalozeniu pomadki, bo bez ciezko cos dojrzec. Warto sprobowac bo nie jest droga (ok 9-10 zlotych), satrcza na dlugo a powklepywac sobie w usta mozna. zadnych odzywczych dzialan ale lekko jakby bardziej "miesiste" usta bylyAle za ta cene zadnych wiekszych cudow nie ma co sie spodziewac :)