Syoss, Anti-Dandruff, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Syoss, Anti-Dandruff, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Profesjonalna jakość oraz formuła dopasowana do potrzeb zarówno kobiet, jak i mężczyzn sprawiają, że warto sięgnąć po ten właśnie szampon. Jego wysoce efektywna formuła zawiera skoncentrowany pirytionian cynku, który zwalcza łupież, a także pozwala łagodzić podrażnienia skóry głowy, uwalniając od jej swędzenia - już przy pierwszym użyciu. Co więcej, Syoss gwarantuje brak nawrotów uciążliwych objawów aż do 6 tygodni.

przeciwłupieżowe, łagodzące
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
do włosów z łupieżem

Radzi sobie z łupieżem

Mimo , że opinie o nim nie są kolorowe, to jakiś czas temu jako że był w promocji a na głowie pojawił się dość wstydliwy problem ( łupież) postanowiłam że zaryzykuję. Nie zawidlam się, po pierwszym zastosowaniu zmniejsza się występowanie łupieżu o połowę , za 3 razem nie ma go już w ogóle. Wracam do niego gdy tylko problem się pojawi i stosuje prze, około 5 myć. Niestety bardzo obciąża włosy, po umyciu są oklapniete . Zapach jest delikatny .

Moje włosy go nie polubiły

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego szamponu, biorąc pod uwagę, jaka profesjonalna marka go wyprodukowała. Produkt sam w sobie, jest długotrwały, opakowanie 500 ml, poręczny oraz łatwy w zastosowaniu. Niestety, jego konsystencja sprawiła, że moje włosy były obciążone, usunął łupież nie znacznie, czyli tak naprawdę nie zlikwidował mojego problemu.

Nie sprawdził się

Szampon ma dużą pojemność i niezłą cenę, do tego jest łatwodostępny. Konsystencja bardzo gęsta, świetnie się pieni. Niestety u mnie się nie sprawdził . Cieżko go zmyć. Włosy są po nim matowe lub wyglądają na przetłuszczone. Próbowałam go kilka razy bo myślalam że robię coś źle, ale no nic nie działa. Cały czas ta sama historia. A czy pomaga na łupież? Dla mnie nie.

nie bardzo

NA początku szampon trochę zadziałał i łupież się zmniejszył ale nie zniknął do końca. Po dłuższym używaniu sytuacja się nie zmieniła za to moje włosy zaczęły sie bardzo przesuszać i robiły się sianowate. Odstawiłam szampon z obawy o dodatkowe przesuszenie skóry głowy co nasiliłoby problem. Dla mnie nie.

Zero efektu... :(

Niestety, ale szampon nie pomaga.
Okej, lubię produkty tej marki, ale akurat linia przeciwłupieżowa jest słaba. Oczyszcza skórę głowy, fakt, ale nie działa na łupież, dlatego nie kupię go ponownie.

kosmetyczny bubel

Ten kosmetyk strasznie obciąża włosy i powoduje oklapnięcie. U mnie niestety spowodował mocne przesuszenie skóry głowy, pewnie ze względu na beznadziejny skład. Co z tego, że produkt jest wydajny, jeżeli jedyne co z nim mozna zrobić to myć podłogę? Niestety, nie polecam, ten szampon to koń trojański.

Chyba fajna

Nie używam jej za każdym myciem włosów więc nie wiem jak się sprawdza przy takim używaniu. Używam jej czasami - gdy złe produkty wywolaja u mnie łupież. Całkiem nieźle sobie radzi, nie usuwa w 100 procentach ale całkiem dobrze.

Nieźle sobie radzi

Niestety jedna z niewłaściwie dobranych odzywek spowodowala u mnie wysuszenie skóry głowy i łupież. Wiekszość szamponów jeszcze to spotengowała niestety, ale trafiłam w Biedronce własnie na ten szampon. Przyznam ze kupiłam bo było mi już wszystko jedno, a chciałam kupić cokolwiek innego niż już testowałam. Nie moge powiedzieć że zadziałał rewelacyjnie bo nie od razu rozwiązał problem. Jednak z czasem faktycznie zaczął sobie cąlkiem niezle radzić. Pozbyłam się łupieżu i zaczełam uzywac inne z serii tych szampomów. Plus dla niego jest przede wszystkim za wydajność, względną skuteczność i cenę.

Używam tego produktu od: niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Nie usuwa łupieżu

Szampon kupiłam po przeczytaniu opini tutaj na wizażu z nadzieją, że usunie mój łupież i skóra głowy przestanie swędzieć.

Plusy:

- wydajny
- dobrze się pieni
- niska cena jak na takie duże opakowanie
- ładny zapach
- dostępność

Minusy:

- nie likwiduje łupieżu
- wysusza i matowi włosy

Używam tego produktu od: Używałam miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie zużyte.

Dobry ale...

Kupiłam go w promocji kiedy szukałam czegoś, co zlikwiduje mój łupież. Niezła cena, duża pojemność więc skorzystałam. Efekty są, zniszczył mój łupież, włosy stały się bardzo fajne, zrezygnowałam nawet z używania odżywki. Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że moje włosy znacznie szybciej się przetłuszczają. Trochę mi to utrudnia życie i dlatego ta gwiazdka mniej przy ocenie.
Plusy:
-wydajny
-cena <w promocji 8zł z groszami>
-duża pojemność
-dostępność <każdy rossmann, hebe, czasem w marketach>
-wygląd włosów po użyciu
Minusy:
-przetłuszcza włosy

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

fajna odmiana!

Bardzo fajny, profesjonalny szampon. Do tej pory używałam nivea, ale na promocji zobaczyłam Syossa i stwierdziłam, że może warto spróbować. Jestem zadowolona:
+ dokładnie oczyszcza
+ nawilża, pielęgnuje włosy
+ redukuje łupież
+ dobra konsystencja, ładnie się wypłukuje
+ wydajny
+ korzystna cena
Mam małe ale do opakowania, bo butla jest trochę niewygodna i ciężka.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Jest dobrze.

Kiedy miałam duże problemy z łuszczącą się skórą głowy i wspomagałam się również lekami ten szampon sprawdził się idealnie. Po zakończonym leczeniu używałam go dalej profilaktycznie, w tej chwili nie mam problemu z łupieżem czy łuszczeniem się skóry głowy. Jest wydajny jedna butekla przy stosowaniu 2 razy w tyg oraz długich gęstych włosach wystarczyła mi na jakieś 2 miesiące nawet dłużej. Szkoda tylko, że plątał włosy, ale to już chyba sprawa indywidualna. Ogólenie polecam.
W tej chwili zabieram się za testing syoss glossing :).

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 x 500 ml