Nivea Visage, Maseczka aktywnie oczyszczająca

Nivea Visage, Maseczka aktywnie oczyszczająca

Z minerałami i witaminą E głęboko ale delikatnie oczyszcza skórę.
W ciągu zalediwe 3 minut skutecznie usuwa nadmiar tłuszczu, zanieczyszczenia i błyszczenie się skóry, zachowując jej naturalny poziom nawilżenia. Dodatkowo łagodna formuła z Bisabololem koi i łagodzi skórę.
Staje się ona oczyszczona i świeża, pełna blasku i witalności. Uwolniona od zanieczyszczeń, jest rozjaśniona i gładka.
Idealna do cery mieszanej i tłustej. Saszetka 15 ml wystarcza na 1 zastosowanie.

Skład: Aqua, Pumice, Glycerin, Alcohol, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Ceteareth-12, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Glycine, Urea, Inositol, Niacinamide, Fructose, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Silica, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Benzoate, Parfum, CI 77891, CI 42090

Cena: 4 zł

całkiem całkiem

Plusy:
-nie zapycha
-nawilża
-delikatnie oczyszcza
-łatwo się zmywa
-wydajna

Minusy:
-brak dobrego oczyszczania
-dość wysoka cena
-niewygodne opakowanie

Mimo wszystko polecam ten produkt, zwłaszcza dla cery mieszanej lub tłustej.

Używam tego produktu od: tygodnia

oczyszcza :)

Skończyłam właśnie używanie jednego podwójnego opakowania (maseczki jest sporo i starczyło mi na 4 zastosowania). Muszę ta maseczkę pochwalić! Jest naprawdę dobra i ubolewam nad tym, że nie ma (a może nie spotkałam?) pełnowymiarowego opakowania, bo maseczka jest dosyć droga (ponad 5,00zł). Wolałabym kupić raz, ale droższe i większe opakowanie.

PLUSY:
*maseczka rzeczywiście oczyszcza. twarz jest po niej delikatniejsza, bardziej promienna, nawilżona, zaskórniki znikają (nie na długo, ale zawsze) i do tego ładnie oczyszczona z sebum
*zauważyłam, że po maseczce różne krostki szybciej się goją
*szybko działa, bo po 3 min. możemy ją już zmyć (choć ja trzymam dłużej, do 10 min.)
*zasycha na twarzy, ale nie daje uczucia dyskomfortu, zasychając nie tworzy skorupy
*dobrze się zmywa

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Ok

Bardzo fajna maska, chociaż nie zakupiłabym jej w cenie regularnej 6 zł (udało mi się ją zakupić za złotych 3). Dobrze oczyszcza, krótko się ją trzyma na twarzy, nie spływa, zapach ok. Trochę uspokoiła moją rozszalałą po lecie skórę. Nie wiem jednak, czy jeszcze po nią sięgnę, gdyż lepszy efekt uzyskiwałam przy tańszej zielonej glince.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 (2 saszetki)

depilacja bikini rodzaje

Rozczarowanie

Miałam duże oczekiwania wobec tej maseczki i niestety się zawiodłam. Maseczka jest dosyć droga, acz wydajna, łatwo się zmywa. Niestety ma bardzo słaby efekt oczyszczający. A szkoda, bo lubię kosmetyki Nivea. :(

moja ulubiona

jest świetna dla mojej skóry(mam mieszaną) idealnie oczyszcza, wygładza, skóra jest odświeżona, matowa i nawet nie jest mocno wysuszona, po nałożeniu przyjemnie grzeje w twarz i lekko ściąga. polecam dla cery tłustej i mieszanej

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Niezbyt.

Kupiłam ją, gdy w drogerii nie mogłam znaleźć innej, jak się później okazało, dużo lepszej maseczki.
Ogólnie nie przepadam za kosmetykami Nivea, więc nie oczekiwałam wiele i też niewiele dostałam. Przede wszystkim nie czuję oczyszczenia skóry, a redukcja błyszczenia jest niewielka. Po zmyciu mam wrażenie, jakbym na kilka minut na twarz zwykły krem. Dodatkowo odrzuca mnie jej konsystencja i zapach - podobny ma większość kosmetyków tej firmy i szczerze go nie znoszę.
Gwiazdkę daję za brak podrażnienia, na szczęście.
Nie polecam i znam inne, dużo lepsze.

nie zawiodlam sie

Maseczke kupilam poniewaz w sklepie nie bylo tej ktorej zazwyczaj uzywam. Jest jej duzo mi starczyla na 4 razy a nie na 2 tak jak jest poedzielona. Fajnie odswiezyla skore. Przyjemnie pachnie, nie wiele kosztuje. Co do skutecznosci to bez rewelacji ale tez bez porazki. Plus za to ze nie podraznila mojej skory. Nie bylo efektu sciagniecia skory. Maseczka dobrze sie naklada i tak samo dobrze sie ja zmywa. Nie wiem czy ja kupie poniewaz lubie kupowac nowe jeszcze przeze mnie nie sprawdzone produkty. Poszukuje idealu ;)

Używam tego produktu od: 2 tyg temu

porządna maseczka

świetna maseczka, którą polecam szczególnie do tłustej cery. Nakłada się ją szybko i wygodnie, po paru minutach zmywa (łatwo ją zmyć ciepłą wodą). Po użyciu maseczki skóra jest świetnie oczyszczona z nadmiaru łoju, nie ma też drobnych zaskórników, cera jest gładka, przyjemna w dotyku, matowa i nieco rozjaśniona.
Co do samego stosowania, to: po nałożeniu na twarz maseczka odrobinę szczypie (choć wydaje mi się, że to normalne) i ściąga skórę (to na pewno normalne, bo ma ona zwężać pory). Po zmyciu jej z twarzy oczywiście te nieprzyjemne odczucia znikają.
Na koniec mam jedną ważną uwagę: nie należy przekraczać czasu działania, zalecanego przez producenta, gdyż maseczka ma dość silne działanie. Parę razy zdarzyło mi się niechcący zamarudzić i przytrzymać maseczkę dłużej na twarzy. Efekt był taki, że potem skóra była zaczerwieniona i trochę piekła.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

A ja ją lubię. Przypadła mi do gustu i jest najlepszą maską oczyszczającą jaką do tej pory używałam ;)

Maeczka jest superwydajna. Nakładam ją na całą twarz niezbyt grubą warstwą i 1 saszetka starczy na ok. 2 - 3 zastosowania.

Nie podrażnia mojej skóry mimo iż trzymam ją na buzi 15-20 minut (dla lepszego efektu oczyszczenia):)

Nie tworzy "kamienia" na buzi, dosyć łatwo ją zmyć (ja dodatkowo wcześniej nawilżam ją mokrym wacikiem i dopiero zmywam bieżącą wodą).

Nie kruszy się.

Ma fajną konsystencję, taką "śliską", i zapach.

Jedyny minus to opakowanie. Wolałabym ją kupić w tubie ;)

Kocham tą maseczkę, napawdę jest godna polecenia.

Maseczka pomogła mi pozbyć się zaskórników!!!!! CUD!!!! (najpierw zastosowałam peeling rossmannowski ten antybakteryjny i pożądnie starłam martwy naskórek bez "cackania się" ;)). Jestem pod ogromnym wrażeniem :*

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki (ok. 1,5 opak:))

nie dla mnie

Mnie ta maseczka jakoś nie pasuje mimo, że widzę jej zalety. Obiektywnie mogę stwierdzić, że nieźle matuje i oczyszcza pory, ale efekty widziałam dopiero wtedy, gdy trzymałam ją 15 minut, a nie 3 jak zaleca producent. Na plus jest także wydajność - saszetka spokojnie wystarczy na 4 użycia.
Wady może nie są zbyt wielkie, ale mnie skutecznie zniechęciły. Przede wszystkim zaraz po nałożeniu maseczka bardzo mnie szczypie. Powoduje to taki dyskomfort, że mam ochotę od razu ją zmyć. Trudną jest nałożyć ją równą warstwą, bo strasznie się ślizga. Nie zastyga na skorupę, ale niełatwa ją zmyć, zwłaszcza jeżeli jest grubo nałożona. No i ten zapach - mocny, charakterystyczny dla produktów Nivea. Ja go po prostu nie trawię. Po zmyciu nie daje uczucia nawilżenia ani efektu miłej, gładkiej skóry. Nie spełniła moich oczekiwań i dlatego więcej jej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

rozczarowanie

Niestety jedna z najmniej skutecznych maseczek oczyszczających jakie kiedykolwiek używałam.
Przyjemny, świeży zapach niestety jednocześnie powoduje podrażnienia na mojej skórze (pieczenie - nie pojawiające się po stosowaniu nieperfumowanych maseczek). Maseczka nie oczyszcza - zaskórniki pozostają takie, jakie były, skóra nie staje się bardziej matowa. Może odrobinę rozjaśnia skórę, ale to za mało. Konsystencja - fajna przy nakładaniu, mniej przyjemna przy usuwaniu z twarzy - długo trzeba zmywać, i sprawia wrażenie zapychającej pory.

+ maseczki jest dużo
+ ma ładny zapach

- nie spełnia swojej roli - nie oczyszcza!
- wywołuje pieczenie (choć pewnie nie u każdego)
- źle się zmywa

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Srednia

Nie zauwazyłam zadnych efektów na mojej twarzy po uzyciu tej maseczki. Za pierwszym razem wszystko ok Druga aplikacja spowodowała pieczenie. Zapach niespecjalny, maseczka bardzo tłusta, trudno się jej pozbyc z twarzy. Opakowanie mi sie podoba. Cena juz mniej. Ilośc maseczki tez mogła by byc podzielona na 3 lub 4 aplikacje bo na 2 wydaje mi sie ze jest za duzo tej mazi Powtaram jescze raz SREDNIA !!

Używam tego produktu od:wczoraj ostatni raz
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie - 2 aplikacje