Nivea Visage, Maseczka relaksująca miodowa

Nivea Visage, Maseczka relaksująca miodowa

Odprężająca i regenerująca dzięki bogatym składnikom odżywia skórę.
Ekstrakt z miodu, masło Shea oraz olejek z orzeszków macadamia koją i łagodzą skórę dostarczając jej cennych składników odżywczych. Bogata maseczka o przyjemnym zapachu miodu zapewnia optymalne nawilżenie i regeneruje skórę czyniąc ją jedwabiście gładką i delikatną. Czujesz się na nowo zrelaksowana.
Idealna do skóry suchej. Saszetka 15 ml wystarcza na 1 zastosowanie.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coco - Glycerides, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrosperum Parkii, Cera Alba, Macadamia Ternifolia, Mel, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Tridecyl Stearate, Propylene Glycol, Sodium Carbomer, Dipentaerythirityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Phenoxyethanol, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Parfum, CI 13015, CI 14720

Cena: 4 zł

Bardzo dobra

Bardzo dobra maseczka, nie mam pojęcia skąd ta niska ocena.
Dobrze nawilża, przyjemnie i bardzo delikatnie pachnie, koi, nie podrażnia i nie szczypie (a mam cere wrazliwą), nie zapycha i nie powoduje powstawania wyprysków. Sprzedawana w dwóch saszetkach, z czego jedna starczyła mi na trzy użycia więc jest też wydajna.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zdecydowanie na nie

Po pierwszym użyciu pojawiło się na mojej skórze mnóstwo pryszczy. Nie nawilżyła, nie zauważyłam pozytywnych efektów po jej użyciu.
Jedynym plusem jaki zobaczyłam to był zapach.

Używam tego produktu od: rok temu po raz ostatni
Ilość zużytych opakowań: aż 1 opakowanie

Świetna maseczka ;]

Po kupnie maseczki i przeczytaniu Waszych opinii byłam sceptycznie nastawiona do wypróbowania. Postanowiłam jednak wypróbować i byłam naprawdę zadowolona. Robiłam ją 4 dni temu, i do teraz czuję efekty ;] . Zaznaczam też, że byłam ostrożna i nałożyłam jej tylko trochę, niezbyt dużo. Po 10 minutach zmyłam. Spisała się naprawdę dobrze.

Plusy :
+ lekko nawilża
+ raczej nie zapycha
+ cera jest gładka i bardzo przyjemna w dotyku
+ dość wydajna
+ tania
+ bardzo ładne, zachęcające opakowanie
+ delikatna, nie szczypie, polecam wrażliwcom ;]
+ ładny zapach

Minusy :
- obawiam się, że nałożona w dużej ilości może zapychać ;/

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

szczypie!

Zuzylam kilka opakowan tej maseczki, sama nie wiem dlaczego. Efekt koncowy jest rzeczywiscie niezly. Skora jest miekka i nawilzona. Nie ma zadnych problemow ze zmyciem czy wsmarowaniem resztek maseczki. To byl dla mnie najwiekszy problem ze wszystkimi maseczkami w saszetkach - resztki zasychaly, robila sie skorupka, ktora ciezko bylo usunac nawet zelem z woda. Problem z ta maseczka jest jeden - szczypie koszmarnie i i oczy mocno lzawia (nie nakladam jej na powieki ani blisko pod oczy). Nigdy nie pomyslalabym, ze kosmetyki tej firmy moga draznic skore! Dodatkowo zapach nie jest az tak przyjemny jak w klasycznej maseczce nawilzajacej Nivei (ktora tez szczypie!), ale to kwestia indywidualna.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

nie ma rewelacji

niby cena przystepna bo produkt wydajny, ale jego dzialanie nie jest zachwycajace.
taki sam rezultat osiagam po nalozeniu kremu nawilzajacego.
poza tym faktycznie lekko szczypie i nie wiem czy taka reakcje mozna nazwac relaksujaca

Używam tego produktu od:tygodni

kolejne zaskoczenie

Kupilam ta maseczke ostatniaj zimy. Od tak na wyporbowanie. wyprobowalam inne kosmetyki twarzowe Nivea i okazaly sie strzalem w 10-tke. Postanowilam wyporbowac i maseczki tej firmy. Zkupilam ta i uspokajajaca. jaka bylam zdziwiona, ze uspokajajaca miala lekka konsytencje i jakos slabo usokajala, za to miodowa... no miodzio. Robila wszystko to czego od niej oczekiwalam. Cera juz mi sie nie wysuszala, byla uspokojona, nie rumienila sie jak szalona. Niestety zanim zuzylam obie maseczki( w jednej saszetce sa dwie maski, a kazda starcza na min 2 razy) i poszlam znow do mojego Rossmanna , okazalo sie ze juz ich nie ma. Rossmann wycofal sie z nich sprzedazy. Pozniej dorwalam je w Realu i zakupilam kilka na zapas.
Dlatego zamiast 5* daje tylko 4*. Gdybym miala normalny dostep do niej dostala by najwyzsza note.
zaznaczam ze nie wiem czy kupie ponownie, bo wszystko zalezy czy akurat bede potrzebowac maski i czy akurat bede w jakims sklepie ktory sprzedaje maseczki Nivea. Specjalnie do miasta po nie jechac nie bede.

Używam tego produktu od:zeszlej zimy
Ilość zużytych opakowań:kilka

super :)

Super maseczka :). Ładnie pachnie i świetnie nawilża i relaksuje skórę twarzy, która jest po niej świeża i oczyszczona :).
Na pewno jeszcze nie raz użyję tą maseczkę! :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

jest ok ;]

maseczka nawilża, daje uczucie miłej skóry. ogólnie mam problemy z suchą skórą na nosie a dzieki niej o wiele bardziej nawilżona, nie wystopiła żadna reakcja alergiczna i wspaniały zapach.

Mi?a maseczka

Maseczka ma przyjazny, ?agodny zapach i dobr? konsystnecje. Nadaje mojej mieszanej i niedowil?onej cerze deliaktno?ci oraz lekkiego odpr??enia. Na twarzy by?a leciutka :). Nie zapcha?a mi porów i nie by?a za t?usta tzn. po na?o?eniu cera nie ?wieci?a sie bardziej ni? po róznych kremach nawil?ajacych.
Wydaje mi sie, ?e zas?uguje na solidne 4 gwiazdki.U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

sama nie wiem...

Wlasnie przed sekunda zmylam z twarzy i sama nie wiem. Trzymalam 10 minut, nie nalozylam calej zawartosci saszetki a mimo to czulam, ze skora jest napieta. Zmylam tonikiem Ziaji, a na koniec nalozylam krem rowniez Nivei - D'Energie. Cera jest wyraznie odzywiona, skora gladziutka, ciekawe jednak na jak dlugo. Czy relaksuje?! Nie wiem, z cala pewnoscia ladnie pachnie...

auuu szczypie

Nie mam cery skłonnej do podrażnień, ale ta maseczka ewidentnie szczypała moją twarz po nałożeniu, no i niestety zrelaksować się przy tym nie dało. Efekt pielęgnacyjny też mizerny.

całkiem, całkiem...

Muszę przyznać, że ta maseczka przypadła mi do gustu. Pięknie pachnie - już sam zapach może odprężać, a poza tym po zmyciu twarz wydaje się bardziej gładka, nawilżona. Mimo, że mam tłustą cerę nie przyczyniła się do świecenia mojej buźki! :)
Mam jednak pewne zastrzeżenia: niewydajna i droga. Ale może jednak kiedyś znowu się skuszę... tak dla relaksu oczywiście...