Sunsilk, Aloe Serum, Mleczko wzbogacone przeciwko puszeniu się kręconych włosów

Sunsilk, Aloe Serum, Mleczko wzbogacone przeciwko puszeniu się kręconych włosów

Można stosować na włosy wilgotne, ale też na suche pomiędzy kolejnymi myciami włosków. Zapewnia kontrolę loczków i zapobiega ich puszeniu się

Dobry! :)

Jest to dobry kosmetyk, biorąc pod uwagę zarówno jego cenę i właściwości. Rzeczywiście włosy kręcą się ładniej, nie są jakoś szczególnie obciążone po użyciu mleczka.

Należy jednak uważać, żeby nie przesadzać z jego ilością, bo włosy mogą się sklejać i "zbijać" w grube loki.

Polecam też dla osób nawet o względnie prostych włosach - moja siostra używa go, by nadać swoim prostym włosom lekkich fal, z bardzo ładnym efektem :)

Oczywiście jest wiele innych, lepszych kosmetyków w tej kategorii, jednak jak na tą cenę i do używania na co dzień mogę go śmiało polecić :)

Używam tego produktu od: ponad rok/od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

naprawdę fajny

Co tu dużo mówić- najlepszy kosmetyk stylizujący do kręconych włosów na rynku za tak przystępną cenę.
Świetnie podkreśla loki i nie skleja ich. Zapach mógłby być przyjemniejszy, ale mógłby być też znacznie gorszy. Jest też bardzo wydajny- jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące.

Mimo wszystkich jego zalet nie polecam do włosów tłustych- może sprawić, że staną się jeszcze bardziej przetłuszczone.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Dobre

Dobry,bardzo dobry .Ja osobiście mam włosy proste,ale ja przez ostatnie 2 mięsioce miałam naprawde kręcone a u mnie uzyskanie fal i loków jest bardzo trudne.Efekt bedzie jeszcze większy jeśli bedziecie uzywać inych prodóktów z seri Sunsilka do włosów kręconych.Poza tym dobrze sie rozprowada na włosach,ładnie pachnie.Naprawde polecam

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 i pół trzeciego

3 rodzaje dolnej kreski

Obciąża i skleja ...

delikatne włosy- są przyklapnięte i zlepione - efekt "tłustych strąków". Próbowałam na różne sposoby (sucho, mokro) i z różną ilością- bez pozytywnego rezultatu. Do tego bardzo wysuszał mi końce. Zapach też nieudany, mdły. Po zużyciu 1/3 opakowania wyrzuciłam.

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1- niecałe

SUPER!!!

Mleczko naprawdę świetne, stosowane na mokro zapobiega puszeniu się włosków i podkreśla sprężynki. Na sucho natomiast pomaga w ułożeniu szopy :D. Zastosowałam je dzisiaj bez odżywki i jestem pod wrażeniem bo włosy wyglądają napradę fajnie! A swojej objętości nie straciły, co świadczy o tym, że mleczko jest lekkie jak piórko :).
Polecam i żadnych wad nie dostrzegam, przynajmniej dzisiaj :D :D

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 albo 2

Lepszy niż profesjonalne!

Kupiłam go kiedyś, później testowałam różne inne drogie specyfiki i ostatecznie skruszona wracam do sunsilka za 6 zł. W jego przypadku sprawdza się zasada, że nie zawsze drogie oznacza dobre. Jest dużo lepszy niż profesjonalne kosmetyki do włosów kręconych typu Wella, Loreal itd. Nawilża, układa, nie robi siana, nie wysusza. Uwielbiam Sunsilk za 6 Zł!

Jest okay

Ładnie podkreśla skręt loków.Nie wysusza i nie przetłuszcza włosów. Kończę 1 opakowanie i jestem zadowolona. Maksimum gwiazdek nie daję ale tylko dlatego,że są lepsze produkty.W każdym razie żaden z nich nie jest w tak przystępnej cenie i trudno porównywać mleczko przeznaczone do powszechnej sprzedaży z profesjonalnymi kosmetykami.

Używam tego produktu od:?

Rewelacja

To jedyny produkt na rynku, który jest w stanie powstrzymać puszenie się włosów i dobrze podkreśla ich skręt. Nawet fryzjerskie specyfiki za grubą kase nie radzą sobie z moimi włosami a tu prosze 7 zł i mam loczki jak z obrazka. Miękkie, nie sklejone i błyszczące. A fryzurka trzyma się nawet tydzień. Polecam do naturalnie kręconych i suchych włosów.

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: masa

Koszmar w ciapki!

Nigdy więcej!
Nie wiem co to jest, ale na pewno nie pielęgnujące mleczko. To jakaś biała mazia nieokreślonego rodzaju. Wstrętne, klejące, zlepia włosy, robi na głowie tłustą perukę. W życiu nie kupiłam czegoś tak fatalnego. Szkoda, że nie można dać 0 punktów, bo to wszystko na co to mleczko zasługuje. :/

Używałam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: dwie próby z 1 szt.

tylko dla wytrwałych

Używałam tego serum na mnóstwo różnych sposobów: na mokro, na sucho, w małej i dużej ilości, na całe włosy, od połowy, na końcówki, na wybrane pasma ...I tylko nakładanie na końcówki poprawiało wygląd włosów, nie odstawały chaotycznie na wszystkie strony, jak to zwykle robią. Wszystkie inne sposoby obciążały strasznie włosy, fryzura wyglądała nieświeżo już w parę godzin po umyciu. Nie skończyłam pierwszego opakowania, na drugie nie dam się namówić, choćby dawali za darmo.

dobry ;]

fajne mleczko fajne jest :D ladnie pachnie ;> , ladnie skreca ;P , zapobiega puszeniu naprawde ;] uzywam go po umyciu wlosow zawsze nakladam na mokre i dziala ;) nie skleja wlosow i nie trzeba pilnowac sie z iloscia jaka sie naklada na wlosy bo nic a nic sie nie dzieje jak nalozy sie go za duzo ;) godny polecenia ;)

kwestia wypróbowania

wlosy sie nie pusza fakt.. ale co z tego skoro efekt jest mizerny bo loki wydaja sie obciazone i jakies byle jakie
u mnie sie nie sparwdzil ale wiem ze sa osoby z niego zadowolone - coz kazdego zadowala co innego

czy dziala jak powinien to takze kwestia ktora sam kazdy musi osadzic indywidualnie - krecone wlosy roznia sie od siebie

ja jestem na nie