Rękawica kąpielowa Exfoliating Mitt Ocean Algae, Oriflame

Rękawica kąpielowa Exfoliating Mitt Ocean Algae, Oriflame

Po masażu rękawicą skóra jest gładka i zaróżowiona, co oznacza, że krew krąży szybciej. Masaż w czasie kąpieli złuszcza zrogowaciały naskórek, poprawia krążenie krwi i przygotowuje skórę na kolejne zabiegi. Skóra lepiej wchłania kosmetyki pielęgnacyjne, co podnosi ich skuteczność.

Cena: 13zł

Baaardzo trwała!

Tą rękawice używam już od dobrych kilku!! lat, codziennie. I praktycznie nic się z nią nie dzieje:) Wprawdzie trchę kolor już nie ten jak na początku, no i sie trochę zmechaciła, ale wciąz tak samo mocno ściera, fajnie pieni żel, i przyjemnie się nią myje. Na pewno jeszcze długo mi posłuży.

Używam tego produktu od:kilku lat

fajna

Dzięki niej dobrze pienią się kosmetyki, delikatnie złuszcza i wygładza skórę. Używam jej zarówno do "zwykłej" kąpieli jak i peelingu. Nie jest bardzo szorstka, nie podrażnia. Tak jak pisały poprzedniczki niestety po pewnym czasie szarzeje a po peelingu kawowym zrobiła się żółto-pomarańczowa :D Na szczęście zeszło w praniu :) Jest dość trwała i na pewno ją jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

wspomaga peeling

Używam jej zawsze jednocześnie z peelingiem. Z rękawicą nawet kiepski peeling wygładza skórę:) Świetnie pienią się kosmetyki przy jej użyciu. Skóra staję się rewelacyjnie gładka i miekka, po nałożeniu wygładzajacego balsamu skóra jest jedwabista. Najlepszy efekt wygłądzenia uzyskuję właśnie dzięki tej rekawicy. Nie jest zbyt twarda więc nie podrażnia mi skóry. Wady: po kilku tygodniach zrobiła się szara, wygląda jakby była brudna;/ do tego rozciąga się zbytnio w czasie kąpieli.

Używam tego produktu od:...

Manicure - velvet nails

super

jest super. Jest szorstka, nie polecam na opaloną skórę - później piecze;). Trochę poszarzała. ALe jest w stanie bdb a mam już dość długo. Dobrze pieni żel/krem.

Używam tego produktu od: ok. pól roku

myju, myju

Juz dlugi czas trzyma swoja pierwotna forme. Co prawda poszarzala, ale jest tak samo szorstka, jak na poczatku. Dobrze myje i pieni zel.

Niezastapiona

Uzywam jej codziennie i moja skora jest wyraznie gladsza. Wedlug mnie rekawice mozna zaliczyc do bardzo ostrych,a ja takie ostatnio uwielbiam. Moglabym sie szorowac i szorowac. Skora odwdziecza sie gladkoscia i jedrnoscia, balsam duzo epiej sie wchlania. Co do trwalosci to nie narzekam. W pierwszym dniu porwal ja moj pies i przediurawil, ladnie zeszylam i mimo intensywnego uzywania ani w tym miejscu a w zadnym innym dziury nie powstaja. Nawet jezeli mialaby mi posluzyc dwa miesiace to uwazam, ze warto. Poza tym nawet jakby nie byla zniszczona po takim okresie czasu wymienilabym ja ze wzgledu na higiene. Moze i latwiej wyprac ja niz gabke, ale zeby rok uzywac ciagle tej samej??
Używam pierwszej od dwoch tygodni

dobry wybór

Rekawica jest dobrym nabytkiem nie jest zbyt szorstka przyjemnie masuję skórę. W połaczeniu z żelem z mikrogranulkami badz żelem wyszczuplającym jest bardzo dobrym sposobem na gładką i jędrna skórkę. W moim przypadku wada był fakt,że po uzyciu skóra mnie bardzo swędziała, ale po wsmarowaniu balsamu było ok.
Niestety mam tylko jedna do tej pory, ale po jej stanie obecnym wnioskuję,że potrzebna mi nowa. Ta stała się szara i porozciągana.Mam ją już od roku.

rozwleka się

Po trzech misiącach uzywania rękawica rozwlekła się, biały kolor zamienił się na szarawy. Ma jednak też zalety... nie jest za szorstka, ani zbyt delikatna- jest w sam raz, przyjemnie masuje ciłko i wygłada skórę. Plus za to że nie ma dzwnego zapachu, który zdarzał się przy inncy rękawcach, szybko wysycha.