Schwarzkopf Schauma, Większa objętość, Szampon z kompleksem kolagenowym

Schwarzkopf Schauma, Większa objętość, Szampon z kompleksem kolagenowym

Szampon Schauma nadający włosom puszystość i efekt objętości.
Do włosów cienkich i pozbawionych witalności. Nie zawiera silikonu. Daje puszystość włosów przez 48 godzin, dzięki specjalnej formule unosi je już od nasady głowy aż po same końce. Włosy są puszyste pełne blasku i energii.

Szampon na plus

Może obietnica zwiększonej objętości jest nieco na wyrost, ale sam szampon dobrze myje włosy, nadmiernie ich nie przetłuszcza i nie podrażnia. Duża butelka całkiem dobrego szamponu za kilka euro, więc czego chcieć więcej. Na razie jestem z niego zadowolona, ale lubię testować nowe produkty i może z czasem wrócę do tego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Mnie się podoba :)

Lubię ten szampon za delikatny efekt uniesienia u nasady, ładny zapach i przyjemna kremowa konsystencje. Szampon nie obciaza wlosow, delikantie myje i oczyszcza. Włosy sa odrobine wygladzone i zdyscyplinowane, ale musimy uzyc odzywki, aby efekt sie utrzymal. Szampon spelnia obietnice producenta. Jest tani i ogolnodostepny. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Słaby

Uwielbiam odżywkę z tej serii i dlatego kupiłam na przetestowanie szampon. Niestety mam wrażliwą skórę i szybko ten szampon spowodował suche placki.
Dobrze oczyśzcza włosy z olejków ale dla mnie jest za silny.
Świetnie się pieni i jest wydajny.

Szampon kupiłam pierwszy raz w klasie 1 gimazjum i bardzo go polubiłam.
Plusy: nie obciąża włosów, nadaje im lekkość ale nie puszy (mam włosy kręcone i nie lubie wyglądać jak pudel :) ), bardzo ładny zapach, nie uczula, włosy po nim błyszczą, fajna konsystencja
Minusy: dostępność. Od jakiegoś czasu poluję na niego ale nigdzie go nie ma.

Używam tego produktu od: 1 klasa gimnazjum
Ilość zużytych opakowań: cztery

przeciętniak

+zapach- coś jak jabłko, fajnie się pieni, nie kołtuni włosów, włosy przez 1,5 dnia pozostają dość świeże, a to najważniejsze, za to właśnie 3,5 gwiazdki
- szybko się zużywa, przy myciu co drugi dzień wyszedł już w dwa tygodnie, jakoś nie widać żeby włosy były bardziej puszyste

nie jest zły

Używam tego produktu od: przez dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

przeciętny

Zupełnie przeciętny. Dobrze myje włosy, fajnie się spłukuje, całkiem przyjemnie pachnie. Ma całkiem korzsytną cenę. Gęsty, wydajny.
Ale nie zauważyłam, aby unosił włosy czy w jakikolwiek inny sposób na nie wpływał. Włosy po jego użyciu wcale nie wyglądają lepiej niż po zastosowaniu jakiegoś innego, tańśzego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

nie nie nie!

Jedyny szampon tej firmy którego po prostu nie lubię!

Bardzo źle działa na moje włosy, są one oblepione, jak nie umyte, tłuste. Fuj!

Zapach też nie powala.

Wydaje mi się że plusów nie ma a nie umyte włosy są wystarczającym minusem :)

Nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam 2 razy

efekt push-up

Szampon rzeczywiście unosi włosy ale ma przy tym bardzo drażniący, sztuczny zapach za co wielki minus.
Opakowanie charakterystyczne dla marki-praktyczne. Cena myślę że niska.
Dostępny w niemal każdym supermarkecie.
Nie urzekł mnie i raczej ponownie nie zakupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacyjny!

Jak dla mnie jest świetny! Pięknie pachnie jest bardzo wydajny, fantastycznie się pieni. Włosy ( moje po rewolucji w postaci rozjaśniacza) są miękkie i mogę je rozczesywać bez użycia odżywki. Push-up jest dosyć zauważalny, ponieważ mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się efekt widać odrazu. Włosy są uniesione i wogóle tak ich dużo :) Aż miło dotknąć.
Polecam!
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Taki sobie

Szampon jest nawet fajny. Nadaje on włosom objętości. Nie należy go stosować codziennie ponieważ włosy się do niego przyzwyczajają. Po pierwszym użyciu efekt objętości jest dość dobry, z kolejnymi słabnie, ale po przerwie 3-4 dniowej efekt znów jest ok. Ponadto włosy są po nim miękkie, lśniące, puszyste. Szampon ich nie plącze.
Jest wydajny i dobrze się pieni. Cena też jest przystępna.

Kupie go ponownie ponieważ jak na razie jest to mój najlepszy szampon na objętość.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

przyzwoity szampon

Mam z natury puszyste włosy i ten szampon sie u mnie sprawdził. Włosy sa lekko uniesione jak po wymodelowaniu , w miare łatwo sie po nim rozczesuja, troche usztywnia, błyszcza,ładnie sie pieni i pachnie ..efekt nie jest długotrwały...szampon dla osób które myja włosy codziennie.

Not for me...

Na początku fajna objętość, ale później włosy są oklapnięte. Troszkę bardziej mi się włosy po nim tłuściły. Ładny zapach, dobrze się pieni, ale nic więcej. Nie plącze moich cienkich włosów.

Używam tego produktu od: dawno