Bell, Glam & Sexy Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bell, Glam & Sexy Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w satynowo-perłowych kolorach, sprawią, że letni manicure i pedicure będzie niezwykle trwały, bez trwającego w nieskończoność wysychania.

Prawdziwy tytan :D !

Ten lakier byłby dla mnie hitem wszechczasów - tak trwałego i dobrego jakościowo lakieru to ze świecą szukać, podbił nawet uwielbianego przeze mnie Nailwear Pro z Avonu. I wszystko byłoby pięknie, ładnie, gdyby nie ... kolor. Jestem posiadaczką odcienia, który znajduje się na zdjęciu - w buteleczce wyglądał na wrzosowy fiolet bez drobinek. Niestety po pomalowaniu okazało się, ze jest perłowy i ma w sobie troszkę drobinek. Kolor mimo wszystko nienajgorzej wygląda na paznokciach, ale ja nie lubię takich niespodzianek, dlatego odejmuję pół gwiazdki .

A tak poza tym, to jest bajka :D Kupiłam ten lakier 2,5 roku temu i dopiero wczoraj powędrował do kosza, bo troszkę zgęstniał. Świetna jakość i konsystencja ! Dość rzadki, lejący, a takie właśnie lubię. Malowałam nim pazury przez 2,5 roku i nie zmienił przez ten czas swojej konsystencji ( nie trzymam lakierów w łaziene, jakoś w te bajery nie wierzę :) ), pobił Avonowego rekordzistę, którym dało się malować przez 1,5 roku.

Poza tym lakier ma świetny pędzelek - wprawdzie jest wąski ( a ja lubię szersze), ale bez problemu pokrywa płytkę, lakier równiutko układa się na paznokciu, bez smug, zacieków. Sam lakier nie bąbluje, naprawdę jakościowo nie mam żadnych uwag.

Poza tym jest to najszybciej schnący lakier, jakiego używałam , a producent nawet tego nie obiecywał, także wielki pozytyw.

Już jedna warstwa daje równomierny kolor, bez prześwitów, 2 warstwy dają mocniejszy, bardziej intensywny efekt.

Poza tym pochwalę producenta za fajną szatę graficzną, niską cenę. Dostępność troszkę kiepska, znalazłam tylko w kilku małych drogeriach. Jedyną wadą jest ten kolor, generalnie szkoda, że paleta była dość okrojona, ale nie ma to tamto, świetna jakość mi to rekompensuje.

Używam tego produktu od: 2 lata z hakiem :D !

świetny :)

Dostałam go w prezencie, lakier o pięknym kolorze lila.

Dobrze kryje, trwałość na kolana nie powala: góra 3 dni.
Plusem jest to, że lakier nie odpryskuje, jedynie ściera się. Podoba mi się buteleczka, pędzelek też jest w porządku.

Najważniejsze jest dla mnie to, że mam ten lakier już od 3 lat i dopiero niedawno zaczął gęstnieć (!!) Jest to pod tym względem absolutne cudo, patrząc na to, że lakiery z essence zastygają po paru miesiącach.

super :D

Świetny! Miałam paznokcie pomalowane nim przez tydzień i lakier w ogóle nie odpryskiwał. Schnie szybko, łatwo się rozprowadza, polecam!

Plusy:
-bardzo trwały,
-szybko schnie,
-łatwo się rozprowadza,
-cena,
-bardzo wydajny,
-ładne opakowanie.

Minusy:
-trzeba pomalować 2 razy.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

bardzo lubię

Mam numer 4 (delikatny, jasny, zimny róż).
Zazwyczaj daję lakier podkładowy i 2 warstwy tego lakieru. Nie kryje płytki, ale efekt jest całkiem fajny. Pod kątem do światła daje perłowy połysk.
Dużym plusem jest trwałość.

Jakby co to cały czas trzymam go w lodówce.

Używam tego produktu od: kilku lat

świetny

Mało jest lakierów, które mogę polecić. Ten z czystym sercem polecam.
Kupiłam ze względu na niską cenę (6.90) w mojej drogerii i sporą buteleczkę. Mam odcień krwistej czerwieni i jestem zachwycona tym kolorem.
plusy:
- intensywny kolor
- nie trzeba nakładać dwóch warstw
- łatwe malowanie; wygodny pędzelek
- dobra gęstość lakieru
- jak dotychczas nie odbarwił mi paznokci
minusy:
jak na razie brak

Używam tego produktu od: trzech tygodni

bardzo lubię

Mam odcień 1 (bardzo ładny kolor, odcień niebieskiego, satynowo-perłowy). Jest gęsty, przez co nakładam jedną warstwę i ona wystarcza. Nie sprawia trudności w malowaniu, nic mi się nie rozlewa za paznokieć, nie brudzi palców itd. Nie wypowiem się co do trwałości, gdyż zwykle trzymam go 2 dni, później zmazuję, bo niebieski nie do wszystkiego pasuje. Jednak te 2 dni trzyma się przyzwoicie. Szkoda, że nie było większego wyboru kolorów, bo coś bym jeszcze zakupiła. Bardziej mi odpowiada niż Glam Wear (którego muszę nakładać 2 warstwy i długo schnie). Mój Glam&Sexy kosztował 7 zł. Oszczędzam go jak mogę :o (co i tak jest bez sensu, bo lakier nie żyje wiecznie :p: ). Polecam!

Używam tego produktu od: maj/czerwiec 2010

Dobry

Tani (6,90 zł), w ciekawych odcieniach (mam fioletowy odcień nr 3), trwały, wydajny (spore opakowanie), szybkoschnący i niewymagający dwóch warstw.

Edit 28.02.2011: chciałam mieć bardziej jednolitą powierzchnię i nałożyłam dwie warstwy. Błąd!!! Po trzech (!!) godzinach lakier nadal jest podatny na uszkodzenia! Zabieram dwie gwiazdki, przecież to bez sensu.

Ideał!!Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka w użyciu

dobry!

Mam odcien nr3, jasny fiolet-lila, kupiłam go bo byl oryginalny, choć inne też kuszące:)
Lakier świetnie się rozprowadza, szybko schnie i na moich słabych pazurkach trzyma się bez odprysków dłużej niż inne. Nie robią się na nim "odciski". jestem z niego bardzo zadowolona, zwłaszcza ze kosztował jakieś 6,50:) jest tak duży że pewnie na bardzo długo starczy...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze leci:)

jak najbardziej ;)

To jest naprawde Świetmny lakier!:) posiadam odcien pieknej krwistej, ciemnej czerwieni,a w ofercie jest dostepna gama pieeeeeknych wręcz i unikalnych kolorów:) lakier jest niuesamowicie wydajny, przy czym nie gęstenieje z upływem czasu, nie robi smug, idealnie kryje, szybko schnie, pędzelek jest baaardzo wygodny i poreczny, a do tego wszystkiego cena wrecz śmieszna :) czego chcieć więcej??;) polecam Wszystkim!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

niezły, ale rozczarowujący...

Lakier mam już w domu od dłuższego czasu (mama kupiła go na sylwestra), ale dopiero ostatnio go wypróbowałam. Gdy zaczęłam malować paznokcie byłam absolutnie zachwycona, CUDOWNYM kolorem (połyskujący granat z shimmerem - jak minerał oc kairu) i świetnym rozprowadzaniem (a lubię na to ponarzekać:)).

Jednak po wyschnięciu (zajęło to niesamowicie długo, przy 2 warstwach nałożonych pół godziny po sobie, jeszcze po paru godzinach odciskał się na paznokciu każdy szczegół...)kolor zbladł, a połysk osłabł. Wszystko to sprawiło, że strasznie mnie zniechęcił do siebie ten lakier, w dodatku dość trwale zafarbował skórki wokół paznokci na niebiesko...

Ale mimo to zebrałam za niego parę komplementów:) Tyle że przeskok z cudnego efektu na początku do średniego na końcu był dla mnie bardzo nieprzyjemny.

Trwałość - nie wiem, zmyłam po 1,5 dnia.

Używam tego produktu od: jedno użycie

bez rewelacji

Generalnie lakier jest dobry, trwały. Mam kolor ciemnobrązowy, taka ładna ciemna czekoladka- po 2-3warstwach (niestety)

+ trwałość
+ dostępne kolory
+ cena

- gęstość, przez co utrudnione jest malowanie

Używam tego produktu od: 3tygodni