Syoss, Max Hold, Ekstramocny lakier do włosów

Syoss, Max Hold, Ekstramocny lakier do włosów

Lakier zapewnia bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie, trwałą kontrolę i promienny blask. Nie skleja, nie pozostawia resztek na włosach, nie obciąża, chroni przed wilgocią i promieniowaniem UV. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania.

utrwalające
zapachowa
w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne

Drogie dziadostwo

JEŚLI kiedykolwiek będziecie przechodzić koło produktów do stylizacji włosów omijajcie ten produkt szerokim łukiem. Utrwalenie praktycznie żadne bo po 4-5h misterna fryzura poszła w niepamięć. Potrzeba solidnej porcji lakieru, żeby cokolwiek stworzyć i utrzymać. Tragedia...

Utrzymuje włosy w ładzie

Lakier świetnie współgra z moimi włosami, są usztywnione, ale nie sklejone. Lakier nie obciąża włosów. Fryzura spokojnie wytrzymuje cały dzień bez większych szkód. Włosy stają się elastyczne, przez co fryzura nie psuje się podczas np. wietrznej pogody.
Zapach bardzo mi się podoba, rzadko takie produkty mają tak ładny zapach.
Wydajność jest bardzo duża.
Na pewno kupię go ponownie.

Ekstra

Jeden z najlepszych lakierów. Używam go już nie przerwanie od 2 lat. Mocne utrwalenie, nie skleja włosów, gdy chcesz zniwelować jego działanie wystarczy rozczesać włosy. Serdecznie polecam

Salon fryzjerski

Jak do tej pory najlepszy

Lakier zapewnia bardzo mocne i długotrwałe utrwalenie. Nie skleja, nie pozostawia resztek na włosach, nie obciąża. Łatwy do usunięcia podczas szczotkowania. Zapach nie należy do najprzyjemniejszych. Ale działanie ma naprawdę bardzo dobre. Dzięki niemu moje włosy przez cały dzień są nienaruszone. Wydajny lakier.
Naprawdę polecam.

Póki co nie znalazłam lepszego!

Mam krótkie, blond włosy więc może nie dostrzegam minusów, które znalazły moje poprzedniczki np. na moich włosach nie widać żadnych śladów (ale blondynki tak mają z różnymi produktami do stylizacji włosów, iż na szczęście nie są widoczne).
Nie nazwałabym ww. lakieru IDEAŁEM, ale czuję, że do ideału jest on zbliżony ;) testowałam mnóstwo lakierów i tańszych i droższych i żaden nie spełniał moich oczekiwań.
Ten jest trwały, mocny, ładny zapach. Ja praktycznie tylko nim stylizuję fryzurę, a mam co stylizować, bo stawiam grzywkę do góry :) Może faktycznie wydajność mogłaby być lepsza, ale akurat to chyba od Nas samych zależy na jak długo Nam dany produkt wystarcza, ja potrafię zużyć 2 szt. miesięcznie ;) Kupuję na zapas jak jest w cenie niższej niż 10 zł. POLECAM

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

satysfakcja gwarantowana.

Jestem początkującą amatorką lakierów do włosów, trudno mi nawet powiedzieć, czego oczekuję oprócz utrwalenia fryzury, ale spróbuję opisać swoje odczucia wobec Syossa.

Kupiłam go w ciemno, sugerując się stopniem utrwalenia i spełnił w zasadzie wszystkie moje wymagania, które - chyba raczej skromne - ograniczają się do:
- utrwalenia
- uodpornienia włosów na wilgoć
- niezniszczenia włosów

Nie układam swojej fryzury w wymyślny sposób, potrzebowałam produktu, który utrzyma mojego lekkiego \'boba\' w porządku przez cały dzień, włączając w to aplikację o godzinie szóstej rano, osiem godzin pracy, siłownię popołudniu i wieczór.

Syoss dał radę.

Fryzura wygląda naturalnie, chociaż lekko skleja włosy - co mnie akurat w ogóle nie przeszkadza. Pomaga także w utrzymaniu głowy w porządku podczas wilgotnej aury czy deszczu, a to dla mnie podwójnie istotne, bo włosy mam wyjątkowo \'wodolubne\' i natychmiast zaczynają żyć swoim życiem podczas mglistych i wilgotnych poranków czy deszczowego popołudnia...

Porządna czwórka z plusem!

Używam tego produktu od: 3 m-cy.
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml.

niby dobry

niby dobry ale odrzuca mnie to , że ciągle systematycznie drożeje. nie jest jakis wybitny żeby miec taką cenę. w sumie mogę wrócić do taftu jeśli mnie to dalej będzie drażnić. troszeczke sie rozbujali z ta cena. naturze u mnie stal za 25 zl ,moze chwilowo ale to juz przesada . niby troche trzyma ale mam cienkie wlosy a nie trzyma jakos dlugo wiec wnioski nasuwaja sie same. troszke sie producenci pospieszyli krojaac taka kase. co w drogerii jestem to drozszy...

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Kiepski

Lakier ma kilka plusow, ale odrzuca mnie w nim to, że zostawia ślady na wlosach ktore wyglądają jakbym miała brudne włosy w czymś białym, co ciężko zmyć.

- zostawia duze ślady

+ ładny zapach
+ dobrze utrwala
+ dostępność

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo Dobry :)

Lakier Sayoss towarzyszy mi codziennie już ok. od 3/4 lat i jak na razie ze wszystkich produktów do stylizacji włosów najbardziej mi odpowiada.

+cena (14zł)
+dostępność
+utrwala
+włosy nie są po nim matowe
+zapach nie jest duszący

minus jak dla mnie to wydajność

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :)

idealny

Przy bardzo niewielkiej ilości utrwala mocno fryzurę. Bardzo wydajny, bardzo trwały. Nie skleja włosów w pojedyncze ,,kluski". Nie roluje się na biało na włosach, jak to miałam w przypadku Tafta.

Lepiej być nie może :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 3? 5? Nie liczyłam

wreszcie zadziałał!

dłuuugo szukałam dobrego lakieru do włosów, dzięki któremu skręt loków utrzymałby się dłużej, niż 5 minut.
Mam długie włosy - za łopatki, geste, grube i ciężke, które bardzo lubię zakręcać na wałki. Niestety, cały trud spadania w nich całą noc, trafiał slzag już w 4-5 godzin po zdjęciu wałków - włosy się prostowały i nie było już tego łał.
Kupiłam Syoss ze względu na dobrą odżywkę, którą mam z tej linii i pomyślałam, że lakier też będzie dobry.
Wybrałam najmocniejszy.
I jestem w szoku! O ile w dni bez mgły i deszczu (przez wilgość włosy mi się szybciej prostuj) faktycznie trzymał mi loki czasami nawet 2 dni, o ile teraz - po wrześniu i pierwszych dniach października - jestem zachwycona jego działaniem.
Dobrze się wyczesuje, przyjemnie pachnie, a na psikanie włosów za łopatki co drugi 0 trzeci dzień zużyłam jak narazie jedno opakowanie (kupiłam go jakoś w połowie sierpnia).
Polecam gorąco, jutro lecę po kolejne opakowanie :)

Moja perełka w kosmetykach :)

Plusy:
-odporny na silny wiatr, ale do pewnych granic
-łatwo się rozczesuje
-wspaniały zapach utrzymujący się aż do kąpieli nawet po rozczesaniu

Minusy:
-nie którym zapach mmoże nie przypaść do gustu

Polecam :D

Używam tego produktu od: ponad 2 lat