HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

HerbikaPlant, Krem pod oczy pietruszkowy (stara wersja)

Delikatny, nieperfumowany krem o aktywnej formule odżywczej do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Likwiduje drobne zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wygładza, uelastycznia i łagodnie napina skórę. Zapewnia odpowiednie nawilżenie. Lekko rozjaśnia naskórek.
Substancje aktywne:
olej z liści pietruszki - poprawia mikrocyrkulację krwi, zapobiega powstawaniu obrzęków i wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami; witamina A - wygładza zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i rozjaśnia przebarwienia; witamina E - neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek; prowitamina B5 (D-panthenol) - intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua (Water), PPG-15 Stearyl Ether, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Steareth-2, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Dimethicone, Propylene Glycol, Steareth-21, Tocopheryl Acetate, Carum Petroselinum (Parsley) Leaf Oil, Retinyl Palmitate, Glyceryl Caprylate, Stearic Acid, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide.

Cena: ok. 5zł / 15ml
/s/

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 113

do niczego

nie robi kompletnie nic, nie rozjaśnia cieni, nie zmniejsza zmarszczek jedynie podrażnia moją bardzio delikatną skórę wokół oczu. dostałam przez niego niesamoitego podrażnienia i wyskoczyły mi maleńkie czerwone plamki i krosteczki, wysuszył mi skórę wokół oczu i ogólnie uważam że jest stratą pieniędzy.
Wielkie NIE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861985].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 161

Nie wrócę do niego

KOSMETYK: Konsystencja kremu- w zasadzie idealna, bo nie za rzadka i nie za gęsta. Dobrze się rozprowadza po skórze, acz trzeba chwilkę poczekać, aby się wchłonęła. Nie pozostawia tłustej warstwy. Nie posiada zapachu.

DZIAŁANIE: Nie pomógł na moje cienie pod oczami, nie zauważyłam wygładzenia drobnych zmarszczek. Ale za to nawilżył skórę w przyjemny sposób.

OPAKOWANIE: Ziaja jak to Ziaja. Prosto i konkretnie. W dość dużym pudełeczku znajdujemy mała tubeczkę z kremem. Tubeczka ta posiada aplikator co ułatwia dawkowanie kremu.

CENA: Bardzo atrakcyjna, chociaż nie wprost proporcjonalna do efektów.

DODATKOWE UWAGI: Bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[661503].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

tragedia!!!!

1 Nie likwiduje zmarszczek drobnych
2 nie zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek!!!!!
3 bardzo krotko bedzie wam sie wydawac zwe macie nawilzona skore!!!
4 nie rozjasnia

A wiec nic co tam jest napisane nie jest prawda.

Nie mialam pieniedzy na nowy krem wiec zuzylam go do ostatniej kropli. ;(;(;(;(;(;(

Teraz wiem na pewno ze on nie robi nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak mozna tak oszukiwac ludzi???

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[652647].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 120

Calkiem dobry

Jak dla mnie najlepszy jak na razie krem pod oczy
z serii Ziaji Herbika Plant

Wiadomo, rewelacji nie ma ,ale dobrze sie wchlania,
skora jest aksamitna ,
lekko splyca drobne zmarszczki, nawilza dosc dobrze ,
odrobine nawet jakby ujedrnial skore .

Zmniejszyl mi tez cienie pod oczami, co w najmniejszym stopniu nie udalo sie jego bratu z blawatkiem

Nie sa to rzecz jasna spektakularne efekty ,ale przy regularnym stosowaniu widoczne

Porownujac jakosc do ceny , daje solidne 4 gwiazdki

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640655].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 299

kiepsko

Jets tani, w ładnym estetycznym opakowaniu. Nawilża i delikatnie fatycznie rozświetla. Ale to chyba tyle plusów.
Strasznie szczypią po nim oczy a jeśli szczypią to i łzawią. Nie sądzę by tuszował czy eliminował zmarszczki , raczej tego nie robi.
Strata pieniądzy, więcej nie kupię

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[631740].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 188

NIE

Zawiodłam się tym kosmetykiem, ponieważ wyskakują mi po nim tak jakby jakieś małe krostki. (coś jak potówki u niemowląt). Myślałam że gdzieś zatarłam okolicę oka... no ale niestety nie. Odstawiłam krem na jakiś czas ... krostki zeszły. A gdy znowu zaczęłam używać krem... -powróciły. Nie mam pojęcia co to jest, 1 raz się spotykam z taka reakcją na mojej skórze.

No ale gdyby nie to uczulenie... To ten krem tak czy siak nie robi nic co producent obiecuje.
-nie uelastycznia skóry
-nie wygładza drobnych zmarszczek
-nie rozjaśnia
-w sumie nawet dobrze nie nawilża.

Nie potrzebuje dużych wymagań bo jestem dopiero 20+ no ale jakiekolwiek efekty powinny być. ;-)

duży plus- CENA.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[593464].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 139

BEZNADZIEJNY :(

Ocena najniższa z możliwych wynika z prostej przyczyny: nie działa,nie robi NIC ze skórą okolic oczu.
Po zużyciu pełnowymiarowego opakowania nie ma żadnych ,minimalnych choćby oznak poprawy wyglądu skóry :(
Cena nie jest tu usprawiedliwieniem bo producent twierdzi że :
Zeby to była prawda .....
Nakładałam grubszą i cieńszą warstwą i nic,żadnych zmian.

Pięć parabenów w kremie sprawia że ocena znów leci w dół.W dodatku krem potrafi nieźle piec i szczypać choć zapewniam że był wklepywany z dala od worka spojówkowego ale i tak potrafił migrować....
NIGDY WIĘCEJ choćby nawet dawano mi za darmo sto sztuk !

Używam tego produktu od: około trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[586555].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 62

Napisanych recenzji: 411

pierwszy krem pod oczy jak znalazł

Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zainwestowania w okolice oczu, na początek zdecydowanie polecam pietruszkową Ziaję. Dla bardziej wymagających, a także dla kłopotliwej skóry potrzeba raczej czegoś więcej...

Nie zauważyłam żadnych zmian po jego ponad miesięcznej aplikacji. Z całą pewnością szkody mi nie uczynił, ponieważ nie podrażnił mi oczu, nie spowodował przykrych niespodzianek - nawet po dostaniu się do oczu. Niemniej nie rozjaśnił skóry (nie zależało mi na tym, ale nawet i tego nie potrafił zrobić), nie nawilżył na tyle, żebym odczuła różnicę i nie napiął naskórka, a o to głównie mi chodziło.

Po nałożeniu przez kilka sekund odczujemy przyjemny chłód.

Ponadto - duża wada - roluje się, nawet gdy zaaplikuję mniejszą ilość.

Podsumowując, zarówno cena, estetyka opakowania i ogólne poczucie spełnionego obowiązku wobec skóry - to dla mnie za mało, żeby powrócić do pietruszki.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[539638].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Dobry i tani

Kremik bardzo przyjemny w stosowaniu. Polecam dla skóry bez większych problemów z przesuszeniem, aby utrzymać dobry stan okolic oczu.

+ delikatny zapach, odpowiednia konsystencja (nie za gęsta - nie trzeba wcierać, nie za rzadka - nie spływa i nie migruje do oczu)
+ higieniczna tubka (pod koniec mogą być małe trudności z wydobyciem, ale można rozciąć tubkę i wydobyć wszystko)
+ dobrze nawilża, jednak nie wiem czy poradziłby sobie z mocno przesuszoną skórą
+ nie podrażnia, nawet gdy nałożę więcej i odrobina dostanie się do oka (przy innych kremach miałam problem z łzawieniem oczu)
+ cena!

- nie radzi sobie nawet z bardzo drobnymi zmarszczkami (nie liczyłam na ich usunięcie, ale miałam nadzieję, że chociaż nie będą się pogłębiać)

Podsumowując, dobry krem dla tych, którzy nie borykają się z przesuszoną skórą pod oczami i głębokimi zmarszczkami:)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[517226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 33

Nic specjalnego....

Dobrze nawilża i w zasadzie chyba tyle jak na ten krem. Dla młodych dziewczyn polecam jak najbardziej. Z drobnymi zmarszczkami sobie nie radzi, nie zauważyłam też aby napinał skórę wokół oczu. Przy nalożeniu nieco większej ilości podraznia.
I ten zapach - dość specyficzny.....
Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[472578].usefull || 0 }}% pomocna.